Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
44 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 7 Aylık Tedavim (NoMore)

Moderatör
    Maşallah gelisme cok iyi.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Frontaldeki sonucu almak bana da nasip olur inş .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah gelişme bariz ortada..nazar degmesin.döngü şuan için ne durumda hocam.bende de tekrar dökülme başladı anlam veremedim.birakmistim fakat 5 gündür proscara başladım yine mecburen.bazen anlam veremiyom bu sac işine ne güzel tedavi guzel giderken bu dökülmeler ne diye.ancak can sıkıntısı.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah gelişme bariz ortada..nazar degmesin.döngü şuan için ne durumda hocam.bende de tekrar dökülme başladı anlam veremedim.birakmistim fakat 5 gündür proscara başladım yine mecburen.bazen anlam veremiyom bu sac işine ne güzel tedavi guzel giderken bu dökülmeler ne diye.ancak can sıkıntısı.
    üstad dökülme şu gün itibariyle tararken 20 tel yani döngünün en şiddetli dönemine göre %60 azalmış durumda ama minox kullanığım ilk 3 ay 7 10 tele inmişti biraz dalgalı seyrediyor

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Frontaldeki sonucu almak bana da nasip olur inş .
    dostum frontali biraz uzun kullanırım o açıdan çok yanıltmasın normalde frontalin tam ortası daha seyrektir ama şakaklar aynen gördüğün gibi şakak çizgisi ilerliyor inşallah sende güzel sonuçlar alırsın
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşaallah,,ne söylenebilir ki,,10 bin lira para verip ekim yapsan bu sonucu alamayacağın gibi bide paranla rezil olursun.....Bana MAVİ 'nin bir reklamını hatırlattı...Bu site çok mu oldu ne..)

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hele tepeden çekilen en son fotoda ne öyle,,,onu görmemiştim,,son anda görünce cin çarpmışa döndüm.....Aman tanrım didim..Hacı bi neredeyse su girmeyecek araya nasıl fışkırmış mübarek

Abi saçım şekil önümden Çekil diyorsun resmen maşallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    yabanci forumlarda bile bu kadar iyisi yok nerdeyse basarili hemde cok nerdeyse alni kapanacak tedaviye bes alti ay daha devam ederse
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hele tepeden çekilen en son fotoda ne öyle,,,onu görmemiştim,,son anda görünce cin çarpmışa döndüm.....Aman tanrım didim..Hacı bi neredeyse su girmeyecek araya nasıl fışkırmış mübarek
    dostum yorumun için teşekkür ederim... şakak fotolarından 2.si geçen ayın 27si 3.sü bu hafta 4.sü yine bu hafta diğer şakak bu 1 aylık süreçte tek eklediğim şey cellagance çok iyi bir uzatma özelliği var

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yabanci forumlarda bile bu kadar iyisi yok nerdeyse basarili hemde cok nerdeyse alni kapanacak tedaviye bes alti ay daha devam ederse
    üstad ilerleme var sürekli ama yabancılardan örneğin irishpride ile kıyasalanamaz kesinlikle tek güvencem yaşadığım döngüye rağmen hala ilerleme kaydediyor olmam ama hepimiz biliyoruzki bu iş çok dalgalı gidiyor hep
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    varya şu sonuçtan sonra 18 yaşındaki ben bundan daha iyi sonuç alamazsam dökülmem genetik değil diye şüpheleneceğim artık yaklaşık 4 ay minox 1 ay mindut 4 ay miracle son olarakda 2 hafta cellagance kullandım 10 aydır uğraşıyorum pekde değişen bişey yok ama bu cellagance dan umutluyum eylüle kadar bi şekilde doldurmam gerekiyor bu kafayı ahada benim kafa.
    http://i.hizliresim.com/a5EkEB.jpg

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon