Sayfa 1/8 123 ... SonSon
75 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: cinsellik ve saç dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi

cinsellik ve saç dökülmesi

evet arkadaşlar zamanında bu konuya çok taktığım olmuştu ve araştırmalarım gözlemlerim sonucu genetik dökülmede etkisi olduğuna %90 kanaat getirmiştim.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?
    Konu darkll tarafından (28.05.2015 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede genetik dökülmeyi hızlandırıyor ve erkene alıyor.
    bu arada şampuana diane devam mı sonuçlar nasıl?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede genetik dökülmeyi hızlandırıyor ve erkene alıyor.
    bu arada şampuana diane devam mı sonuçlar nasıl?
    kardeşim walla 400 ml şampuan bitti sayılır bikaç kullanımlık kaldı ilk başlardaki gibi değil sanki çünkü homojen dağılım olmamıştır eminim .Dün düğün vardı bi fön çekeyim dedim tepe ex olmuş resmen .Dökülmeyi en aza indirmede birebir ma yeni saç lazım dünden beri pskolojim bozulmaya başladı yine yeni tadeviler lazım.Ama risksiz yan etkisiz bilmiyorum nasıl olacak bu işler.

sana tavsiyem taze hazırla 1 haftalık kadar ve serin yerde sakla saç çıkışı kolay değil.
    tedaviye başla bence öyle korkak olma yan etki görmüceksen bile sırf psikoloji yüzünden görürsün. resim var mı dökülmen nasıl benimki gibi genel seyrelme mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    sana tavsiyem taze hazırla 1 haftalık kadar ve serin yerde sakla saç çıkışı kolay değil.
    tedaviye başla bence öyle korkak olma yan etki görmüceksen bile sırf psikoloji yüzünden görürsün. resim var mı dökülmen nasıl benimki gibi genel seyrelme mi?
    kardeşim bilmiyorum valla haftasonu açık lise sınavm var ders çalışamıyorum pskoloji sıfır oldu.Dökülme şakaklar üçgen tepede seyrelme var baya birde kulaküstleri ense hariç heryerden dökülüyor işte . olmazsa birde minox ekleyeyim durumda yok ama borç harç yapmalıyım bişeyler artık kendimi yiyorum evn içinde.Birde ünv başlycam önmzdeki yıl yani artık çıkmalı saç ve durmalı kafada

emu ve nane yağı alıp kafana sür miracle abi mevcut saç durumunu korumak için önermişti bunu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    emu ve nane yağı alıp kafana sür miracle abi mevcut saç durumunu korumak için önermişti bunu.
    dostum çok yağ denedim inan hiç bir beklentim kalmadı artık ne yağıymış ne losyonuymuş.adam yazıcıdan böbrek çıkarıyor naklediyor iki tel saçı çıkaramadı.Ne adaletsiz bir düzen herşey para herşey marj olmuş.Konu başlığına gelirsek yuzde 90 değil yuzde 99 aşırı cinsellik etkiliyor hatta etkilemiyor saçı döken şey budur.Hani derler ya mevsim geçişlerinde saç dökülür normal insanlarda peki neden dökülür Adam açıklamayı yazmış yaza girince güneşle libido da artar cart curt yazın cinsellik sık yaşanır ve 3-4 ay sonra bahar zamanı saç dökülür.Burda saçı dökülen bir kişi bana desin 3 yıldır saçım dökülüyor haftada en fazla bir cinsel aktivitem var ben üyeliğimi kapatır giderim.biraz düz mantık kuracak olursak benim öyle bilimsel terimlerle aram yoktur (aşırı) cinsellik sonucu dht artar bana göre olay bu basit olarak anlatacak olursam.Miracle hocamında görüşünü çok merak ediyorum bu konuda.Yani ben o reseptör duyarlılığı falan inanmıyorum açıkçası.ve dikkat edin bütün saç çıkaran ilaçlar(minoxil hariç gerçi bende o da yan etki yaptı ne bünye varmış) kullanıldıkları süre içinde libidoyu düşüyor cinselliği arkaplana atıyor saçı da öyle çıkarıyor.Bana göre durum bu hepsi kişisel görüşlerim sizler ne düşünürsünüz bilemiyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şunu da ekleyeyim geçen yıl denedim bunu haftada bire indirdim iki ay kadar denedim hiç bir şey kullanamama rağmen saç dökülmem durma noktasına gelmişti.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darkll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum çok yağ denedim inan hiç bir beklentim kalmadı artık ne yağıymış ne losyonuymuş.adam yazıcıdan böbrek çıkarıyor naklediyor iki tel saçı çıkaramadı.Ne adaletsiz bir düzen herşey para herşey marj olmuş.Konu başlığına gelirsek yuzde 90 değil yuzde 99 aşırı cinsellik etkiliyor hatta etkilemiyor saçı döken şey budur.Hani derler ya mevsim geçişlerinde saç dökülür normal insanlarda peki neden dökülür Adam açıklamayı yazmış yaza girince güneşle libido da artar cart curt yazın cinsellik sık yaşanır ve 3-4 ay sonra bahar zamanı saç dökülür.Burda saçı dökülen bir kişi bana desin 3 yıldır saçım dökülüyor haftada en fazla bir cinsel aktivitem var ben üyeliğimi kapatır giderim.biraz düz mantık kuracak olursak benim öyle bilimsel terimlerle aram yoktur (aşırı) cinsellik sonucu dht artar bana göre olay bu basit olarak anlatacak olursam.Miracle hocamında görüşünü çok merak ediyorum bu konuda.Yani ben o reseptör duyarlılığı falan inanmıyorum açıkçası.ve dikkat edin bütün saç çıkaran ilaçlar(minoxil hariç gerçi bende o da yan etki yaptı ne bünye varmış) kullanıldıkları süre içinde libidoyu düşüyor cinselliği arkaplana atıyor saçı da öyle çıkarıyor.Bana göre durum bu hepsi kişisel görüşlerim sizler ne düşünürsünüz bilemiyorum..
    Kardeş reseptör duyarlılığina inanmak zorundasın. Bende basitçe anlatayım.düşün ki sacı dökülmeyen ve gür saçlı erkeklerinde cinsel aktiviteleri cok yuksek olanlar var..onlarda da DHT var onlarda yaşayacağını yaşıyor. Fakat sonuçta saçı dökülmüyor. Sebep adamın receptor duyarlılığı bizler gibi değil.yada hucre zari..ama saçı dökülmeye elverişli kişilerin cinsel aktiviteleri biraz daha hızlandırabilir bu durumu..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş reseptör duyarlılığina inanmak zorundasın. Bende basitçe anlatayım.düşün ki sacı dökülmeyen ve gür saçlı erkeklerinde cinsel aktiviteleri cok yuksek olanlar var..onlarda da DHT var onlarda yaşayacağını yaşıyor. Fakat sonuçta saçı dökülmüyor. Sebep adamın receptor duyarlılığı bizler gibi değil.yada hucre zari..ama saçı dökülmeye elverişli kişilerin cinsel aktiviteleri biraz daha hızlandırabilir bu durumu..
    kardeş dediğim gibi bilimsel teknik bilgim yok adi saç bana göre cinselliğe dayanıksız bunu diyorum ben.Benim adi saç dediğim ise senin reseptörleri dhtye karşı hassas saç dediğin oluyor ve sonuç olarak genetik dökülme senin duyarlı reseptör işine dönüyor ve her halikarda genetik dökülmeye etkisi var cinselliğin . Seninde onayladığın gibi

Sayfa 1/8 123 ... SonSon