Sayfa 11/103 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
1028 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Yeni Üye
    selamın aleyküm arkadaşlar banyodayken saçları yıkarken 50 60 tel rahat dökülüyor sizde bu normal mi ?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hsyn10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm arkadaşlar banyodayken saçları yıkarken 50 60 tel rahat dökülüyor sizde bu normal mi ?
    Çok ucu açık bir soru, bazı dönemler olduğundan fazla dökülebilir. Böyle geçiş dönemleri vardır. Sadece sürekli olup olmadığına, saçların zayıflayıp zayıflamadığına bakacaksın. Anca öyle karar verebilirsin normal mi anormal mi oluşuna
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Cümleten Selamun Aleyküm;

Erkek tipi dökülmem var,saçlarım önden geriye doğru gitmekte ve incelme gözükmek de .Ben saç çıkışı beklemiyorum,mevcut saçı korumak ,güçlendirmek ve dökülmeyi geçiktirmek istiyorum.Takıntı hastalığım nedeniyle finasterid kullanamam.Spectral dnc - n veya hair forte sprey kullanmayı düşünüyorum ama isteklerime cevap olur mu bilimiyorum.

Minoxidil konusunda hakikat nedir ? Benim sağlam saçımı da yıpratma, döngüye sokma,dökme ihtimali var mıdır?Eğer uzun yıllar minoxidil ile saçlarımı güçlendirip koruyabileceksem başlıyabilirim belki.

Tavsiyelerinizi bekliyorum sağlacıkala.

minoxil e başlıycaksanda foam ile başla. kullanımı daha pratik ve kolay. kabuklanma kaşıntı vs gibi yan etkileride yok. kurumasıda 10 dk ve saça şekil bile verebiliyorsun.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Yeni Üye
    arkadaşlar yağlı saç yıkanırken daha çok dökülüyo diyolar doğrumu acaba o yüzden en geç 2 günde 1 saçları yıkamak gerekirmiş bu bilgiyi bi yerde okumustum siz ne diyosunuz ?

SAÇLARINIZI İKİ GÜNDEN FAZLA KİRLİ BIRAKMAYIN
    Günlük saç kaybının 150 telden fazla olması nedeniyle endişelenen hastalar sıklıkla saçlarını yıkamaktan kaçınıyor. Oysa kirlenen ve yıkama süresi 2 günden daha uzun olan saçlar yıkandığı zaman neredeyse 2 günlük döküleceği için daha endişe verici olabiliyor.
    Konu Hsyn10 tarafından (16.12.2015 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    hayırlı geceler Arkadaşlar agresif dökülme nasıl oluyor ? Bir diğer sorum ise uzun saç daha çok dökülür diyolar bu doğrumu acaba ?

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar miracle losyon libido artışı yaparmı bende sanki öle bir durum var aşırı istek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar miracle losyon libido artışı yaparmı bende sanki öle bir durum var aşırı istek
    Yapmamasılazim ama sisteme karisiyosa vucut tepki olarak artırabilir önlem al yoksa dokulme baslar
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmamasılazim ama sisteme karisiyosa vucut tepki olarak artırabilir önlem al yoksa dokulme baslar
    mesela ne gibi önlem alim sence ???

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba. merak ettiğim bir husus, kullanım kolaylığı olması açısından miracle ve min-dut losyonları karıştırabilir miyiz? amaç daha etkili olması değil, tek seferde kullanıp uygulama kolaylığı sağlamak. birbirlerinin etkisini azaltırlar mı karışınca?

Sayfa 11/103 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon