Sayfa 41/103 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
1028 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antiandrojen eklemezsen genetikle basa cikamazsin.
    Topikal olarak antiandrojen mi oral kullanım mı? yorumunu biraz açabilir misin.

Yeni Üye
    Forumda bahsi çokça geçen Cellegance Losyonu temin etme imkanımız var mı ? Miracle Bey bu konuda yardımcı oluyor mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal olarak antiandrojen mi oral kullanım mı? yorumunu biraz açabilir misin.

İkisi de olur.Tabii oral olarak kullanirsaniz yan etki gorme riskiniz daha fazla oluyor normal olarak.Fakat "genetik" dedigimiz dokulmeyi suan sadece antiandrojen durdurabiliyor veya yavaslatabiliyor.Oral veya topikal size kalmis.Bu konudaki goruslerimi kimseyi yanlis yonlendirmemek adina dile getirmeyecegim.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba geçmeyen sivilceler neden olabilir alnımda pütürlü biçimde ve sırtımda sivilceler var yüzüme miracle losyon uyguluyorum her gün ama çok fayda etmiyor
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Arkadaşlar 8 aydır sadece günde 2 kez minoxil kullanıyorum.bu aralar saçlarımdaki dökülme arttı bu aşamada minoxili bırakayım mı yoksa ısrarla devam edeyim mi?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 8 aydır sadece günde 2 kez minoxil kullanıyorum.bu aralar saçlarımdaki dökülme arttı bu aşamada minoxili bırakayım mı yoksa ısrarla devam edeyim mi?
    Ben geçmişte 1.5 sene kullandım çok düzenli olarak. Ama tedavi için minoxil tek başına son derece yetersiz. Tüy çıkarmaktan başka hiçbir işe yaramamıştı. Bırakınca da zaten ne olduğunu herkes biliyor.

yani ısrarla devam etmeliyimiyim

Yer
    Ankara
    Israrla devam edecekseniz yanına bir şeyler ekleyin de tüyler saça dönüşsün.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçmişte 1.5 sene kullandım çok düzenli olarak. Ama tedavi için minoxil tek başına son derece yetersiz. Tüy çıkarmaktan başka hiçbir işe yaramamıştı. Bırakınca da zaten ne olduğunu herkes biliyor.
    Bende Minoksidil başladım ve Yanına geri dönüşleri engelmemek için Ru başlayacağım. Şimdi Minoksidil Çok iyi bir tedavi açık konuşmak gerekirse ancak öncelikle belirli aralar verilmeli dögü vs. Olmaması İçinde Ru- Miracle - Spiro gibi şeylerle desteklenmeli Yada Dutasteridle 6-7 Senedir Bu şekilde ileri görütürüp Koruyanlar var sitede 8 senelik Bir hikaye daha paylaılmışdı Yani bu işin yolu belli ama elimizdeki mevcut tedavilerle biraz zahmetli. 1-2 sene sonra daha dolay bu sorunu aşacağız.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Yer
    Ankara
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Minoksidil başladım ve Yanına geri dönüşleri engelmemek için Ru başlayacağım. Şimdi Minoksidil Çok iyi bir tedavi açık konuşmak gerekirse ancak öncelikle belirli aralar verilmeli dögü vs. Olmaması İçinde Ru- Miracle - Spiro gibi şeylerle desteklenmeli Yada Dutasteridle 6-7 Senedir Bu şekilde ileri görütürüp Koruyanlar var sitede 8 senelik Bir hikaye daha paylaılmışdı Yani bu işin yolu belli ama elimizdeki mevcut tedavilerle biraz zahmetli. 1-2 sene sonra daha dolay bu sorunu aşacağız.
    Umarım aşarız çünkü bir yığın ilaç kullanmanın sürdürülebilirliği yok.

Sayfa 41/103 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon