Sayfa 51/103 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
1028 sonuçtan 501 ile 510 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jackal52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize iyi akşamlar sorum sakal gelişimim daha tamamlanmadı aga başladı bu ara tüm belirtilerim mevcut sitede yer alan mevcut tedaviler sakal gelişimi mi olumsuz etkiler mi? tedavim imzamda mevcut min-dut losyonumu da hazırladım dolapta bekletiyorum hazırda açıkçası sakal gelişimim daha tamamlanmadığı bulaşmak istemiyorum.Öneriniz nedir?
    Topikal ilaçlar dolaşıma az miktarda karıştığı için vücuda yan etkileri çok az olacaktır şu ana kadar sakal gelişimine etki edeni görmedik topikal tedavide.

Yeni Üye
    Selamlar arkadaşlar. Min dut ve miracle losyon kullanmaktayım. Herhangi bir yan etki farketmedim şu ana kadar ama dönem dönem değerlerimi kontrol ettirmek istiyorum. Bunlar icin hangi testleri yaptırmalıyım. Sperm testi, kan degeri testi vb hangilerini yaptirmaliyiz bilgisi olan var mı? Bir de sigorta flan karsılar mı bu testleri? Genel bir bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba , 18 yaşımdan beri saç dökülmesi yaşıyorum . Keşke erken müdahele etseydim bi şekilde , yaklaşık 5 aydır bioxin kullanıyorum . Kullanmaya başladığım günden beri çok az bi fark var yalan söylemiyim sağ ve sol taraflarmda bebek gibi saç çıkmaya başladı , ama bazen enteresan bi dökülme oluyo 3 ileri , 2.999999999999999 geri gidiyorum. 1 ay önce doktor hanım dermatit olduğunu söyledi ve zetion önerdi , kepeği geçirdi dökülmelerde pek bi fark yok ama yine aynı düzeyde. Şimdilik haftada 1 zetionla yııkıyorum. Bioxin serum+şampuanı kesmedim hala çünkü 1 hafta bırakim dedim saçlarım çok zayıfladı ve dökülüyodu. Aşık olduğum kız beni uzun zaman sonra görünce bu adam kim dedi benim için ben bukdr incildiğimi hatırlamıyorum. Sırf onun için değil kendi sağlığım içinde iyi görünmek istiyorum . Öneriniz nedir ne yapabilirim ? Yaşım 22

arkadaşlar internetten minoxil forte almaya karar verdim güvenilir bir site tavsiye edebilirmisiniz özelden veya burdan cevap verirseniz çok sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ogzz89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar. Min dut ve miracle losyon kullanmaktayım. Herhangi bir yan etki farketmedim şu ana kadar ama dönem dönem değerlerimi kontrol ettirmek istiyorum. Bunlar icin hangi testleri yaptırmalıyım. Sperm testi, kan degeri testi vb hangilerini yaptirmaliyiz bilgisi olan var mı? Bir de sigorta flan karsılar mı bu testleri? Genel bir bilgi verirseniz sevinirim
    Bu soru çok önemli. özellikle tıbbi eğitim almış arkadaşlar cevaplarsa çok iyi olur
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Beyler ben siteye yeni kayit yaptin suan pek bi bilgim nereye yazacgim hakkinda kusuruma bakmayin benim saç dökülmem geçen yıl başlamıştı3 ay kadar minoxil kullandım faydasinida gördüm sonra kullanici yorumlarindan okudugum kadarıyla bi sure sonra şok dokulme oluyo diye bıraktım suan bitkisel olarak karanfil isirgan ve yaki otu deniyorum onunda pek faydasi yok gibi her surdgmde avucumun ici doluyo resmen alin bolgemde bi acilma yok cevremdeki kisilerde saclarn dokuluyo gibisinden bisey demiyo fakat baa baya dokuluyo bu var olan saçlarımı sizce nasil koruyabilirim kan teati yaptrdm hersey tam çıktı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Haso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler ben siteye yeni kayit yaptin suan pek bi bilgim nereye yazacgim hakkinda kusuruma bakmayin benim saç dökülmem geçen yıl başlamıştı3 ay kadar minoxil kullandım faydasinida gördüm sonra kullanici yorumlarindan okudugum kadarıyla bi sure sonra şok dokulme oluyo diye bıraktım suan bitkisel olarak karanfil isirgan ve yaki otu deniyorum onunda pek faydasi yok gibi her surdgmde avucumun ici doluyo resmen alin bolgemde bi acilma yok cevremdeki kisilerde saclarn dokuluyo gibisinden bisey demiyo fakat baa baya dokuluyo bu var olan saçlarımı sizce nasil koruyabilirim kan teati yaptrdm hersey tam çıktı
    Tedaviye başlamaya karar verdiyseniz kendinize bir konu açın "Hikayeni Anlat" başlığı altına ordan devam edersiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu soru çok önemli. özellikle tıbbi eğitim almış arkadaşlar cevaplarsa çok iyi olur
    Hocam üroloji olmadı endokronoloji kana gerek yok spermle hormonlara bakılacak bildiğim kadarıyla yanlışım varsa daha tecrübeli arkadaşlar düzeltsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam.

Saçın hiç uzamaması konusunda ne yapabilirim, 1 numaraya vurdurmuştum, 2 ay geçti 2 numara almıyor saçı.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam.

Saçın hiç uzamaması konusunda ne yapabilirim, 1 numaraya vurdurmuştum, 2 ay geçti 2 numara almıyor saçı.
    Bizdeki miracle losyon bu konuda rüştünü ispatladı hocam ayrıca haftda 2-3 kere polen maskesi, yine haftada 2-3 defa z.yağı-badem yağ-biberiye yağı karışımı bu saydıklarımı 20-25 dkk masaj yaparak cilde yedirirseniz farkı görürsünüz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 51/103 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon