Sayfa 81/103 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
1028 sonuçtan 801 ile 810 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam buğdaylı ekşi mayalı ekmek spor biotin katkısız doğal ürünlerle dengeli beslenme zaman zaman masaj bunu yapabilir. (Genetik limitler az ise yine farkedilir olmasa da uzama, parlaklık vs olumlu etkilenir)
    Hocam çok teşekkür ederim. Dediklerinizden dikkatimi çeken bir durum var uzama hızı. Benim saçlarım çocukluğumdan bu yana ve hâla da öyle inanılmaz derecede hızlı uzuyor bu sağlıklı bir saç göstergesi midir bir değeri var mıdır ? 2 günde bir yıkamamın bir etkisimi var saçlarımı yıkadıkça daha hızlı uzama gibi bir durum varmıdır ? Saçlarımın uzamasının önüne geçemiyorum desem yeridir genelde insanlar 2-3 ayda 1 traş olurken ben traş olduğum ay sonunda tekrardan baya uzamış halde oluyor saçlarım, şöyle söylüyim 1 ay önce saçlarım alnımın ortasına gelirken traş olduğumda 1 ayın sonunda saçlarım kaşlarımın üstüne gelecek kadar uzuyor 2 nci ayın sonunda saçlarım gözlerimin üstüne gelecek kadar uzuyor ?

Saç sağlığı açısından bir değeri var mıdır ?
    Tedavi :
    05.04.2018 Proscar 5/1 (13.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)
    01.04.2018 Konazol
    01.04.2018 Hp Biotin 10 Mg
    01.06.2018 D vitamini günlük (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı 15 günde bir devit kullanıyorum)
    01.06.2018 zinco (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Probiyotik besinler ve bentonit kili önerebilirim.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Merhaba, yaşım 21 yaklaşık 1-1.5 aydır saç dökülmesi yaşıyorum öncesinde hiçbirşey yoktu birden dökülmem başladı . Saç dökülmem başlamadan önce sporla ama beslenmeden baya bir kısarak yine 1-1.5 ayda 9 kilo verdim.Başlarda kafama takmıyordum hızlı kilo vermemden, mevsimsel değişiklilere yoruyordum . Vitamin takviyesi aldım bi işe yaramadı kan testlerimde çinkoyu daha ögrenemedim fakat diğerlerinde hiç bir problem görülmüyor. Saçımı sürekli dökülüyor mu diye kontrol ediyorum . sürekli saçımı düşünür oldum universite ögrencisiyim ve gerçekten şimdiden özgüvenim iyice azaldı. Saçımı 3 Numaraya kestirdim elimle ileri geri çırpınca bir keresinde nerdeyse 50 tel birden döküldü. kafam çok takıyorum normalde de takıntılı bir insanım tepemde seyrelme oldugunu görebiliyorum. LÜTFEN BANA YARDIMCI OLABİLECEK HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM....

Merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım, saçlarımın dökülmesini ve yanları kapanması için bir tedavi uygulamak istiyorum, daha önce hiç bir tedavi uygulamadım, bana yardımcı olabilecek tedavi önerebilicek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Yeni Üye
    Miracle losyonu neyle hazırlıyosunuz arkadaşlar ? Elseve serum bulunmuyor artık , garnier tonikte çözmüyo dediler

Alıntı die_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu neyle hazırlıyosunuz arkadaşlar ? Elseve serum bulunmuyor artık , garnier tonikte çözmüyo dediler
    Etil alkol ya da 80 derece üstü tercihan zeytin kolonyası ile hazırlayabilrisiniz ancak şunu belirtmem gerekiyor aldactone çözünmesi oranı çok düşük saf spiro tavsiyemi tekrarlıyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Etil alkol ya da 80 derece üstü tercihan zeytin kolonyası ile hazırlayabilrisiniz ancak şunu belirtmem gerekiyor aldactone çözünmesi oranı çok düşük saf spiro tavsiyemi tekrarlıyorum.
    @miracle hocam niye zeytin özel bi sebep var mı?
    Cell gece / seti sabah.

Yeni Üye
    Etil alkol yerine izopropil alkol kullanabilirmiyiz? ve taşıyıcı olarak gliserin kullanıyorum. Bitkisel gliserin olması gerekiyor degil mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    elseve in yeni serumuyla hazirlayan var mi? losyonu varsa nasil yagli mi ilaclqr cozunuyor mu cevaplarsaniz. Yeni kullanicilara da yardimci olur
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @miracle hocam niye zeytin özel bi sebep var mı?
    Zeytin öztünün ve oleuropeinin extra faydası için.

Alıntı Thery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etil alkol yerine izopropil alkol kullanabilirmiyiz? ve taşıyıcı olarak gliserin kullanıyorum. Bitkisel gliserin olması gerekiyor degil mi?
    İzopropil alkolü kullanmayınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 81/103 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon