Sayfa 69/103 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
1028 sonuçtan 681 ile 690 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Sadece dermarolleri dezenfekte etseniz yeter, cilde bir sey yapmaniza gerek yok.Dermarollerdan hemen sonra uygulayanlar vardi ama nasil etki ediyor bilmiyorum. Ben losyonu ertesi gun suruyodum genelde. Ve 2 gun beklemeye gerek yok ertesi gun yikayabilirsiniz. Ben oyle yapiyorum en azindan, aksi bir sey okumadim hic.miracle hocanin dedigi gibi insulin ignesini tercih edebilirsiniz pahali da degil hem.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derin insülin iğnelemesi yapınız dermaroller yerine.
    Miracle hocam, bu insülün iğnesinde ki amaç ne? 540 titanyum iğne varken, daha az acı varken tek tek delmenin amacı nedir? Bu arada dermarolleri alıp konuya sorumu yazmıştım.

Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece dermarolleri dezenfekte etseniz yeter, cilde bir sey yapmaniza gerek yok.Dermarollerdan hemen sonra uygulayanlar vardi ama nasil etki ediyor bilmiyorum. Ben losyonu ertesi gun suruyodum genelde. Ve 2 gun beklemeye gerek yok ertesi gun yikayabilirsiniz. Ben oyle yapiyorum en azindan, aksi bir sey okumadim hic.miracle hocanin dedigi gibi insulin ignesini tercih edebilirsiniz pahali da degil hem.
    0.75'lik aldım. 1-2 dakika her tarafını her yönden taradım. Abartıldığı kadar bir acı yok. Önce bi gıdıklanma hissi, sonra tuhaf bir uyuşukluk oluyor. 1-2 saniye ara verdikten sonra devam edildiğinde sıkıntı olmuyor. 30 dakika bekletip miracle losyonu, bir 30 dakika sonra da min+dutu sürdüm. Burada emilim fazla olduğundan çarpıntı olur gibi çekinceleri olanlar vardı. Hafif bir baş dönmesi dışında bir şey yaşamadım. 4 gün sonra yaptıktan hemen sonra uygulayacağım bakalım.

Alıntı holyone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam, bu insülün iğnesinde ki amaç ne? 540 titanyum iğne varken, daha az acı varken tek tek delmenin amacı nedir? Bu arada dermarolleri alıp konuya sorumu yazmıştım.

0.75'lik aldım. 1-2 dakika her tarafını her yönden taradım. Abartıldığı kadar bir acı yok. Önce bi gıdıklanma hissi, sonra tuhaf bir uyuşukluk oluyor. 1-2 saniye ara verdikten sonra devam edildiğinde sıkıntı olmuyor. 30 dakika bekletip miracle losyonu, bir 30 dakika sonra da min+dutu sürdüm. Burada emilim fazla olduğundan çarpıntı olur gibi çekinceleri olanlar vardı. Hafif bir baş dönmesi dışında bir şey yaşamadım. 4 gün sonra yaptıktan hemen sonra uygulayacağım bakalım.
    Daha etkili.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha etkili.
    Peki üstat, bende dermastamp yerine kullanacağım. Fakat, ucu bir hayli uzun iki parmağımızla tutup mu kullanmamız gerekiyor, kullanım önerisi verebilir misiniz? cell ile birlikte her gün kullanılabilir mi?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben işaret parmağı ve başparmak arasına sıkıştırıp belli bir uzunluğa ayarlayıp öyle yapıyorum iğnelemeyi diğer türlü bir sakatlık olma ihtimali var.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki üstat, bende dermastamp yerine kullanacağım. Fakat, ucu bir hayli uzun iki parmağımızla tutup mu kullanmamız gerekiyor, kullanım önerisi verebilir misiniz? cell ile birlikte her gün kullanılabilir mi?
    Yatay olarak deriye 1 cm ye kadar batırılabilir yavaş yaparsanız delmeyi canınız yanma olasılığı sıfıra yakın altta sadece kafatası var ve değse bile acı hissi yok gibi neredeyse.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Cell nasıl temin edebilirim? Miracle hocama mesaj attım ama görmedi sanırım.

Yeni Üye
    Başlık açmayı beceremediğim için burdan yazıyorum 26 yaşında bir bayanım. Liseden beri saçlarım dökülüyor. Önce tepe ve şakaklar açılmaya başladı. Doktora gittim birkaç ilaç verdi ama cahillik işte daha çok döktüğünü düşünerek bıraktım. Yaklaşık iki yıl hiçbir şey kullanmadım sonra tekrar doktora gittim . Demir eksikliği var dedi Ferritin 70 den yukarı olana kadar Demir kullandım ve minoxil kullandım aslında düzelmişti de ama Demir ilacı kullanmayı bıraktım sonra. Başka bir doktora gittim devirdik dermiştir var dedi dipleri çok kaşınıyordu ve bir ecZanede de test yaptırdığımda saç köklerin tıkanmış nefes almıyor dedi. Vichy sebo için olan şampuan kullandım iyi de geldi. Saçlarımın dökülmesi baya bir azalmıştı ama bir türlü yeni saçlar çıkmıyordu. Daha sonra belli bölgelerden saçların bitişik olarak döküldüğünü fark ettim. Çok ünlü bir doktora gittim bana sende az rastlanan saçkıran var her bölgede azar azar boşluklar oluşuyor dedi. Ayrıca dönem dönem sebo. dermatit olduğunu söyledi. Yaklaşık 2 ser takipte kaldım ve şunu da fark ettik bende mantar da oluyormuş bana MOMECON losyon verdi. Daha sonra saç derimde hiçbir sorun kalmadığını, erkek tipi dökülme sebebiyle saçımın bu şekilde olduğunu, daha da dökülmeyeceğim ama 5 yılı geçtiği için iyiye de gitmeyeceğini söyledi. Doktora gitmeyi bıraktım ama minoxile devam ettim. Akşamları da yarıö proscar alıyorum . Fakat yaklaşık 2 aydık tekrar çok dökülmeye başladı. Önceki testlerime bir baktım ki d vitaminim eksikmiş ve fark edilmemiş. Bir multivitamin aldım . Şu an her gün minoxil+ oral yarım proscar + sabahları mıltivitamin + xpecia kadın kullanıyorum ama kesinlikle eskisine oranla daha çok dökülüyor şu an.

Detaylı bir kan testi yaptırıp cell ile birlikte bir tedaviye başlamak istiyorum hiçbir doktora güvenmiyorum

Ayrıca şunu belirteyim bende panik atak var ve kalp kapakçığımda kalbin hızlı atmasına sebep olan bir sorun var + sinüzit var + hala ferritin düşük ve d vitamini eksikliği de var + genetik bir erkek tipi dökülme var

Yani her şey kötü kötü kötü .... ama umutluyum yardımlarınızla hatta foto da paylaşarak iyiye gideceğim. Tekrar ediyorum doktorlara güvenemiyorum

Ayrıca prp ve mezo yaptırdım yaklaşık 6 ay düzenli olarak hiçbir faydasını görmedim belirteyim dedim.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hormon değerleri nasıldı onlara Baktırdınız mı testo ostrojen vs? Proscarı erkekler kullanıyor genelde sizin için diane aldactone vs öneriliyor yani testleri de var kadınlarda siproteron asetat ve spironolakton.

Yeni Üye
    Doktor hormonlarımda bir sıkıntı olmadığını söylemişti. Yakın zamanda tekrar yaptıracağım.

Sayfa 69/103 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon