Sayfa 70/103 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
1028 sonuçtan 691 ile 700 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mutsuz:( Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor hormonlarımda bir sıkıntı olmadığını söylemişti. Yakın zamanda tekrar yaptıracağım.
    Doktorlar sınıra yakın değerlere de normal diyor. Yani erkek tipi dökülme derken neye göre diyor bunu ben anlamıyorum bu doktorları iyi o zaman erkek tipi kel kaldın güle güle

Arkadaşlar zaten biliyorsunuzdur siteyi ama güncellenmiş sanırım sonuçlar iyice artmış eskiden kullanılan ilaçlar yazıyordu tedavilerde neler kullanıldığına dair bi göz atın isterseniz

https://www.belgraviacentre.com/success-stories/#2555

Çok başarılı sonuçlar var
    Eskiden takip ettiğimde %90 yazılan tedavi biçimi Ru veya min + proscar türeviydi yani bilindik tedaviler. Bazı tedaviler sadece oral kullanılmış bazı tedaviler ise sadece topikal bazılarında ise karma takviye vitaminler nadiren olsa da yazıyordu pek fazla kullanılmamıştı benim hatırladığım kadarıyla.

Benim burda gördüğüm en önemli şey tedavilerin sürekliliği ve ne kadar ileri gidilebilirse o kadar iyi sonuçlar alındığı
    Tedavi :
    05.04.2018 Proscar 5/1 (13.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)
    01.04.2018 Konazol
    01.04.2018 Hp Biotin 10 Mg
    01.06.2018 D vitamini günlük (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı 15 günde bir devit kullanıyorum)
    01.06.2018 zinco (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)

Selamlar, setiyi surup yaklasik 1, 1bucuk saat bekliyorum iyice kurumus oluyor sonra hafif nemlendiriyorum. Yaklasik 2 saat sonra spora gidiyorum ve baya terliyorum. Sizce negatif bi etkisi olur mu terlemenin? Yani duz mantik geri atilmiyordur degil mi scalptan?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, setiyi surup yaklasik 1, 1bucuk saat bekliyorum iyice kurumus oluyor sonra hafif nemlendiriyorum. Yaklasik 2 saat sonra spora gidiyorum ve baya terliyorum. Sizce negatif bi etkisi olur mu terlemenin? Yani duz mantik geri atilmiyordur degil mi scalptan?
    Ben cell kullanırken terden losyon akıyordu hatta bu yüzden kaşımın üst kısmında tüylenme oldu ben de yazın celli sadece geceleri sürmeye başladım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    sacsiz bolgede parmaklarinizla hafifce ovalayarak losyonlari yedirseniz daha iyi olur deriye gecisi hizlandirmis olirsunuz yazin gozenekler daha fazla genisliyor soguk havalara nazaran yazin aslinda losyon kullanimi icin daha pozitif etki almak demek. Loayon uygularken saclariniz uzunsada toplamnizi tavsiye ederim. Tokalar var sac koklerine tutturup saclarinizi havada tutacak losyon da ziyan olmamis olur.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Losyonları yedirirken hafif hareketler yapınız, hızlı bastırarak sert hareketler mikro dolaşımı hızlandırarak scalpta emilmiş etkenin hızlıca uzaklaşmasına sebep olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerisinde emilimi artiracak alkol turevleri var ama biraz kivamli doğru ben losyona kattigim için zaten seyreliyor bide su emilim isine o kadar takilmayin mideden emilen bir kimyasal deriden de emilecektir (bu dediğim hazır çözülmüş kimyasallar için gecerlidir )
    hocam merhaba, iki senedir androcur 25mg oral kullanıyorum. bir faydası olmayınca birde losyon olarak denemek istiyorum. nasıl bir losyon hazırlamalıyım. 100ml losyon için 80ml izopropil alkol, 20ml propilen glikol uygun mu. ne kadar androcur atmalıyım içine. birde ppg yerine gliserin de kullananlar var. hangisi daha iyi. yardımcı olur musun.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam merhaba, iki senedir androcur 25mg oral kullanıyorum. bir faydası olmayınca birde losyon olarak denemek istiyorum. nasıl bir losyon hazırlamalıyım. 100ml losyon için 80ml izopropil alkol, 20ml propilen glikol uygun mu. ne kadar androcur atmalıyım içine. birde ppg yerine gliserin de kullananlar var. hangisi daha iyi. yardımcı olur musun.
    Düşündüğünüz alanda doku dönüşümü gerçekleşmiş bunlar çok fayda etmeyecektir uğraşmayın iğnele artı deri matrix peptidi tek çare olarak görünüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene oral kullanıp fayda görmeyip topikalde fayda görmeyi mi umuyorsunuz hocam çok tuhaf. Fayda etmediyse fayda etmiyordur gereken max süreyi vermişsiniz zaten. Onlarca tedavi var etken değiştirmeyi düşünmüyor musunuz? Şu düşünceniz tamamen zaman kaybı ve ekstra yan etki ama tabi yine de siz bilirsiniz.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşündüğünüz alanda doku dönüşümü gerçekleşmiş bunlar çok fayda etmeyecektir uğraşmayın iğnele artı deri matrix peptidi tek çare olarak görünüyor.
    miracle hocam son tedaviniz hakkinda merakima yenik dusup bir kac sey sormak istiyorum hem de bi guncelleme olmasi icin soruyorum. Gidisat nedir tam olarak? Bi konuya yorum olarak fotograf eklemistiniz yeni cikan cizgiyi isaretlemistiniz, sacinizin guncel halini merak ediyorum eminim guzel gelisme vardir. Bir de hocam bizim denememize ne kadar kaldi tahmini bir sure verebilcek misiniz?

Sayfa 70/103 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon