Sayfa 78/103 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
1028 sonuçtan 771 ile 780 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun saç yağlanmasına kesin çözümünüz nedir ?

Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle sorum size, peptide kullandığınızı okudum,ne gibi değişiklikler oldu saçınızda, dökülmeye etkisi nedir, hacimmi kazandırıyor,yeni saçlar çıkarıyormu miracle losyon gibi, daha önce yazdıysanız görmedim, bilgi verebilirmisin, kullanmalımıyız
    Kısaca özetlemem gerekirse saç çıkarıyor kaşıntı yağlanma vs bitiriyor ve dökülme konusunda da direk etkisini gözlemledim en önemli gözlemimse şu oldu; sağlam saçlarda ki çektiğinizde ki saç kökü ve scalptaki canlılık hissini diğer bölgelerde de böyle net hissettim ve bu benim için neredeyse en önemli kriterdir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı serj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz kücük kök var dimi ucunda
    Evet beyaz şeyler var ucunda

Hocam peki ne sıklıkla kullaniyorsunuz?

Yeni Üye
    Hocam dmso gelen şişede kristallesmisti erittim ama şimdi 60 ml ilacima 10-15ml koyacağım bunda da kristallesmes değil mi

Alıntı Emirhan7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dmso gelen şişede kristallesmisti erittim ama şimdi 60 ml ilacima 10-15ml koyacağım bunda da kristallesmes değil mi
    Kristallenme tamamen normal dmso da donma derecesi yüksek 18 derecede bile donabilir oda ısısında çözülür losyonda ise kristallenme olmaz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Şampuanıma diane 35 ekledim iki kere yıkadım. İki gündür saç diplerim çık ağrıyor. Bu olumsuz etki olduğunu mu gösteriyor? bırakmam mı gerekiyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nerdeyse tum tedavileri denedim. Ama son bir yildir saclarda ilerleme kaydemedim. Benim 2011 den uyguladigim ilk tedavi minox o zaman sadece o vardi birde proscar onu da daha sonra ogrendim. Tatmin edici olmasada 4_5 aylik periyotlarda proscar ve minox tedavisi uygulardim sonra birakirdim. Saclar dokulmeye baslayinca yine tedaviye baslardim. Bu 1 veya 2 aylik birakma sureci oluyordu. Bir kac yil bu dongude saclari bir ileri bir geri giderek korudum. Ama son bir bucuk yildir tum etkenleri denememe ragmen sonuc alamiyorum acikcasi. Ne ileri ne geri gidiyor. Cell seti minox dermaroller diane proscar androcur miracle hepsini bir sure denedim. Androcur diane kullanmak isteyenlere tavsiyem. Kazanciniz yaglanma jinekomasti olur sac cikisi olmuyor. O yuzden risk ve kazanc olayi tamameb ters orantili. Bosuna kendinize bedeninize eziyet etmeyin psikolojik yan etkilerini saymadim bile sac dokulmesinden daha sıkıntılı oluyor. Ben bir kac aylik spor ve duzenli agir spor yaparak yan etkilerinden kurtulmaya basladim. Bazilari bu kadar sansli olmuyor yillarca duzelmesi icin ugrasip yinede duzelemiyor. Ozelljkle genc arkadaslara tavsiyem oral ilac kullanimindan uzak durmalari. Sacinizi cikarak olsa hadi diyicem adam gozunj karartti tum risklere ragmen ama kullanlari goriyorsunuz iyi sonuc olan nerdeyse yok. sac ciksada bir iki ayda ucup gidiyor kafadan ilaci birakincada . Nerden baksan mantiksiz yani. Benim sorum su neden yillarca sonuc aldigim tedavilerim artik sonuc vermiyor nerde yanlis yapiyorum acaba
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zamanında proscar ve minox ile saç çıkarıp 1.5 yıldır cell seti vs ile sonuç alamayıp oral ilaç kullanmayın tavsiyesi veriyorsun. Ne kullansın bu millet ayrıca sanırım o yaşla alakalı birşey ben de 6 aydır felan sonuç alamıyorum yaş kaçtı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    muzdarip oral ilac genc arkadaslara tabiki tavsiye etmiyorum. Nerden baksan yanlis bor karar oral ilac ister saclarda sonuc alsin ister almasin bu gercek, kisilerden bagimsiz bilimsel verilerin soyledigi birsey. Yasla alakali mi bilmiyorum yas 30 belki yasam kosullari stress ve beslenme aliskanligimizida degistirsek sonuc almak daha kolay olacak. Istanbul da yasayan biri olarak soyluyorum. Saclarimiz da genel sagligimizda olumsuz etkileniyor. Seti cell de kullandim bir suredir onlari kullanmiyorum. minoxla idare ediyorum ara vererek
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 78/103 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon