Sayfa 56/103 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
1028 sonuçtan 551 ile 560 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı trondr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar,

tedavi olarak minoxil ve cell losyon, oral olarak günde bir medobiocomplex kullanıyorum. ellerim ve kollarımda belli belirsiz çok az kıl varken yakın zamanda omuzlara kadar varan ciddi bir kıllanma başladı. var olanların da boyları uzadı. sebebi ne olabilir? kalıcı mıdır?
    Evet maalesef kalıcı. imkanın varsa epilasyon yaptır yoksa benim yaptığım gibi ayda 1 traş makinesi kullanabilirsin.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    yani traş makinalık bir durum yok. dışardan bakan biri göremez bile sadece hiç olmadığından önceden benim gözüme takıldı kendim rahatsız oldum. sebebini anlamadım ama. bilgisi olan biri açıklayabilir belki. acaba çıplak elle kullandığım minoxil mi neden oldu deyip lastik eldivenlerle uygulamaya başladım.

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir senedir 100 mg aldactone kullanıyorum fakat cildimi çok kurutuyor. polikistik sendromlu olduğum için antiandrojen kullanmaya devam etmek istiyorum yan etkisi az bir antiandrojen önerir misiniz yoksa bitkisel çaylar yeterli olur mu?

Öncelikle herkase merhaba. 5 yıl önce saçlarım yavaş yavaş sinsi bir şekilde dökülmeye başladı. Ama günde 100 teli geçmediği için ben normaldir deyip bir şey yapmıyordum. Ta ki bu seneye kadar. Saçlarımda aman aman bir dökülme yok ama 5 yıl önceyle şu an arasındaki fark resimlerde anlaşılıyor ancak. 5 yılda saçlarım seyreldi ve cansızlaştı. Genetik dökülme bu şekilde yavaş mı gerçekleşir yoksa birden mi başlar dökülmeye. Şayet 10 yıldır sivilce ve akne problemi de yaşıyorum. Babam ve Amcam kel. Ama ben fiziksel olarak anne tarafıma benziyorum ve Dayım 45 yaşında olmasına rağmen gayet gür saçları var. Dökülmenin sebebini nasıl anlayabilirim?

Merhaba arkadaslar askerden geldim cok merak ettigim sorular var .sizler kadar bilgim yok. Sadece minoxille sacimi korudum bu zamana kadar .3 yildir kullaniodum son 6 aydir kullanmiorum.Sacim acayip seyreldi artik nerdeyse derim gozukuo. Sadece minoxil kullandim bu zamana kadar o da gece yatarken 1 kere baskada yok
    .1-minoxil genetik dokulmedemi kullanilio (babam dayim kel)
    2- minoxile yine baslicam yaninda ne kullanabilirim .sitede cell, seti pgd2 felan yazio ne oldugunu bilmiom onlarin.onlardan birini kullanma imkanim varmi nasil bulabilirim
    3-minoxilin yaninda bana ne tavsiye edersiniz

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kocaeli34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar askerden geldim cok merak ettigim sorular var .sizler kadar bilgim yok. Sadece minoxille sacimi korudum bu zamana kadar .3 yildir kullaniodum son 6 aydir kullanmiorum.Sacim acayip seyreldi artik nerdeyse derim gozukuo. Sadece minoxil kullandim bu zamana kadar o da gece yatarken 1 kere baskada yok
    .1-minoxil genetik dokulmedemi kullanilio (babam dayim kel)
    2- minoxile yine baslicam yaninda ne kullanabilirim .sitede cell, seti pgd2 felan yazio ne oldugunu bilmiom onlarin.onlardan birini kullanma imkanim varmi nasil bulabilirim
    3-minoxilin yaninda bana ne tavsiye edersiniz
    @Miracle özel mesaj yolla seti ve cell için.

3 hafta once 1.5 kutu aldactone ve bir decortla miracle yaptim. Kullanmaya basladiktan bir hafta sonra surekli tuvalet ihtiyaci hissediyorum. Bir bardak cay icsem 10 dkka sonra tuvalete gidiorum nerdeyse. Bu aldactone idrar sokturucuymus bi sikinti olmaz dimi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet aldactone diüretik bir ilaç zamanla bünyen alışır sürekli aynı tepkiyi vermez,en azından bende öyle olmuştu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    saçlarım acayip yağlanıyor 12saat yetiyor çok yağlı olmasına DEVE DİKENİ OTU diye bişey duydum kullanıp sonuç alan varsa mesaj atsın
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlarım acayip yağlanıyor 12saat yetiyor çok yağlı olmasına DEVE DİKENİ OTU diye bişey duydum kullanıp sonuç alan varsa mesaj atsın
    Şurdan itibaren kalan sayfaları bir gözden geçirin hocam çok değerli kullanıcı doneleri var http://www.sacimindoktoru.com/showth...?t=3496&page=4

Bir de şu sayfadan itibaren bu konuya... http://www.sacimindoktoru.com/showth...p?t=307&page=8
    Konu Kazakcemil tarafından (31.10.2017 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 56/103 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon