8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: marijuana kullanimi ve saç beyazlama iliskisi

SaçımınDoktoru Üyesi

marijuana kullanimi ve saç beyazlama iliskisi

biryerde saçlari erken yasta beyazlamaya baslayan birisinin
    tesadüf olarak esrar kullanmaya baslamasindan sonra bidaha hiç yeni
    beyaz saç görmedigini. daha sonra esrari biraktiginda yeniden çogalmaya basladigini okudum.

bu konuda ne düsünüyorsunuz?

esrar-beyaz saç iliskisi var midir yok mudur kesin bisey söylemek mümkün degil. daha önce hiç esrar içmedim. esrari sadece bir anti stress madde olarak ele almak gerekir ve daha çok stress daha çok beyaz saç hatta saç dökülmesi anlamina geldiginide düsünürsek bence esrar içenlerde böyle bir etki görmenin mümkün oldugunu düsünüyorum.

not: esrar, eroin veya diger agir uyusturucu maddeler gibi degildir. ben esrar cicidir demiyorum ama yorum yapacak olursaniz önce esrar ver digerleri arasindaki farki arastirmanizi öneririm.
    amerikanin 21 eyaletinde 10 grama kadar tasimak, içmek ve yetistirmek serbesttir. avrupada malüm hollandada tam serbest. birkaç avrupa ülkedesinde de agir kabahat olarak sayilmiyor. torbacilar hariç tabi.
    türkiyede esrar içmek 1 yildan hapis cezasindan baslar ayaginizi denk alin sakin gaza gelmeyin

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi zayıf yerimden vurdun ha, alkol sigara tarzım değil ama şunu çok merak ediyorum swh :d esrar tedavi amaçla da kullanılıyor ama saç ile ilgili bir şey görmedim. Genelde aids, alzheimer ve kanser hastalarına veriyorlar bunu. Ama sana katılıyorum, kişiyi rahatlattığı için saçta stresin yıkıcı etkisi görülmez, saç beyazlamaması, dökülmemesi de burdan geliyordur. Yoksa içinde bişey var bu madde saça çok iyi geliyor diye düşünmüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Tam tersi olması lazım, yani Esrar insanı jet hızıyla yaşlandırır...

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    esrar içince testosteron seviyesi %20-25 seviyelerinde düşüş gösteriyor böyle bi bilgi aklımda kalmış Bi patlar mıyız beyler ??

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esrar içince testosteron seviyesi %20-25 seviyelerinde düşüş gösteriyor böyle bi bilgi aklımda kalmış Bi patlar mıyız beyler ??
    Haydaa! Yeni bir silah mı ekliyoruz tedaviye. Hani Amerikan filmlerinde ot içip, tedavi amaçlı diyen junkiler var ya, öyle gezmeyelim sonra

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydaa! Yeni bir silah mı ekliyoruz tedaviye. Hani Amerikan filmlerinde ot içip, tedavi amaçlı diyen junkiler var ya, öyle gezmeyelim sonra
    imzana "yatmadan önce 2 gram super lemon haze" yaz
    sonra narkotik alsin seni

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler joint mi yoksa blunt mı daha etkili saç dökülmesinde? ikisini de deneyen arkadaşlar yorum yapabilir mi :d
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sigaraya mı başlasam ne yapsam sonra esrar la devam ederiz