Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: sizce en iyi vitamin destek tableti hangisi?medobiocomplex xpecia shen min

Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    shin men faydası yok diyenler çoğunlukta amacın dht baskılamaksa solgarın veya gncnin saw palmetto ürününü alabilirsin
    saw palmettoyu bayanlar kullanabiliyor mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yurt dışından vitamin getirebiliyor muyuz? sanmıyorum ama, solgar vm-75 90 tablet 108lira eczanede, amazon.com'da 180tablet 36dolar ve ücretsiz kargo. nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum ki.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saw palmettoyu bayanlar kullanabiliyor mu ?
    Alıntıyla; "Saw palmettonun 5 alfa redüktazı engelleyerek DHT oluşumunu durdurduğu yönünde yapılmış çok sayıda bilimsel çalışma vardır.Saç dökülmesine en etkili bitki saw palmettodur.En yaygın kullanıldığı hastalık prostat büyümesidir."

Saw Palmettonun dht baskısını azalttığı, etkinliğini böyle sağladığına ve kadınlarda dht'ye bağlı bir dökülme söz konusu olmadığına göre (lütfen yanlış biliyorsam düzeltin) kullanılması gereksiz olurdu.

bayanların kullanmasında sakınca yok ama çok faydası olcağını sanmam bayanlar için çünkü benimde kullandığım bir üründü erkek tipi dökülme için kullanılması daha uygun diye yabancı bir sitede okumuştum

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yurt dışından vitamin getirebiliyor muyuz? sanmıyorum ama, solgar vm-75 90 tablet 108lira eczanede, amazon.com'da 180tablet 36dolar ve ücretsiz kargo. nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum ki.
    çok haklısın bu pahalılığın sebebi şu ithalat vergisi denen zırvalık yabancı ilaçlarda %45 vergi var onun için fiyat otomatikmen 2 katına çıkıyor amazondaki fiyat çok uygunmuş bu arada çünkü vm2000 180 tablet ezzanede 186 lira.yurt dışından getirtilme meselesini bende bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    4. Kutu diyorum, gün degil

Sayfa 2/2 İlkİlk 12