Sayfa 2/24 İlkİlk 123412 ... SonSon
238 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: bir yıllık dutasteride kullanmamın sonucu :)

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    finasta mı kullandiniz kaç ay? dutla beraber mi?

prosteridde kullanıyodun en başta onu bıraktın mı ? kullanım günlerini yazar mısın dostum ? ben 4 aydır hergün proscar kullanıyorum saçlar iyi durumda . avodart ile ön bölgeyi iyice güçlendircem. pazartesi çarşamba cuma pazar günleri 0.5 mg avodart içiyosun o zaman ?

yanı ıkı gunde bı alıom avodarttı prosterıdı 4 ay aldım avodartla beraber ama tum etkı avodartla gelıoo yanı prosterıdın hıçbı etkısı yokk

bende o zaman proscarı yavaştan bırakıyım ya . avodart ile bomba saçlar çıkartalım saç stili yapta kullandğına değsin 1 yıl sonundaki halni merak ettim ama

saçlarım çok yogun suanda yanıı foto atamıom pek yurttayım ve tell boktan zaten ama en kısa surede atmaya çalışcam

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  821bfe9e998de05af2b53cb27c71f922256d511dc8d7209d955e623b4b121445.jpg
Görüntüleme: 781
Büyüklüğü:  113.8 KB (Kilobyte)
ID:	2152 beyler az once çektım ıdaretten bı bakın ıstedım

kanka saçlar iyi olmuş . şampuanlama sırasında dökülen tel sayısı kaç ? yada elini atıp çekmeye çalıştığında eline gelen tel sayısı felan . avodart bizlik bi ilaç ya . göğüs büyümeside olmamş sende bende de proscar yapmadıysa avodartta yapmaz inşallah . avodartla bomba saçlar

saçlarının uzunluğu kaç bide 10 12 cm var gibi bu uzunlukta döklme azsa helal olsun bu avodarta ya

avodartla emın oll ıstedıgın saçlara sahıp olursun bende cınselık gogus buyumesı fılan olmadı ha normal mıadını dolduran saç dokulur ama pek bı yogun dokulmem yok yanıı dusta en fazla 20 30 tel kı oda gayet olagan bısey .D

güzel güzel dün avodartla ilk adımı atmıştım bundan bi 4 ay sonrada ben buraya resmi atıcam çnkü atsam anlamı olmaz bnm saçların durumu şu anda seninkinden bi tık altta 4 ay sonraki halimide bn atarım 4 ay daha proscarla devam edicem avodarta sonrasında proscara elveda . avodart oral kullanılmalı ya . topikal felan bn o kdar uğraşamıyorum .

Sayfa 2/24 İlkİlk 123412 ... SonSon