Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Acı Biber ve Saç Dökülmesi

Banned
    Hocam 1 ay yetersiz bence en az 6 ay düzenli tüketilmeli gelişme için hatta belki de daha fazla bir süre

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acı biber faydalıdır arkadaşlar,özellikle doğal yoğurt içerisine zencefil ve zerdeçal ile birlikte bir tatlı kaşığı karıştırıp her gün bir kase şeklinde tüketilirse,bir de kapsikumlu merhem çok az miktarda dökülen kısımlara sürülürse hem acı biberdeki kapsaisinden faydalanılmış olur,hem de bağırsak florasını düzeltmiş olursunuz,unutmayın dermatolojik pek çok rahatsızlığın altında düzgün çalışmayan bağırsak yatar.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acı biber faydalıdır arkadaşlar,özellikle doğal yoğurt içerisine zencefil ve zerdeçal ile birlikte bir tatlı kaşığı karıştırıp her gün bir kase şeklinde tüketilirse,bir de kapsikumlu merhem çok az miktarda dökülen kısımlara sürülürse hem acı biberdeki kapsaisinden faydalanılmış olur,hem de bağırsak florasını düzeltmiş olursunuz,unutmayın dermatolojik pek çok rahatsızlığın altında düzgün çalışmayan bağırsak yatar.
    Bir tatlı kaşığı derken ? Toz halindeki acı biberden mi bahsediyorsunuz hocam ?

Banned
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet toz halindeki. Cemil hocam şu linkte detaylı paylaşmıştı;
    http://www.sacimindoktoru.com/erkek-...ikliyorum.html

bende hazırlıyorum her gün kesinlikle tavsiye ederim.

Banned
    Hocam toz halindeki doğal yeşil taze acı biber kadar etkili olur mu ki ? Burada da faydalarından bahsetmiş; Acı Biberdeki Şifa: Kapsaisin Molekülü

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam toz halindeki doğal yeşil taze acı biber kadar etkili olur mu ki ? Burada da faydalarından bahsetmiş; Acı Biberdeki Şifa: Kapsaisin Molekülü
    Kesinlikle faydalı hocam bu konuda şüpheniz olmasın,mideniz sağlam ise buna bir de yarım limon sıkarsanız yağları nasıl yaktığına şaşıracaksınız.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Hocam, zaten urfa, Adana, Antep yörelerimizdeki erkeklerin saçlarına baktığımızda sanırım bu sav desteklenmiş oluyor.
    istisnalar kaideyi bozmuyor o halde. ben de güneydoğuluyum. yemekler acı. yemeğin yanında yenen süs biberleri acı. her yerimden ter akar yerken kan dolaşımı, metabolizma hızlanıyor doğru ancak dht baskılayıcı olsaydı çocukluğumdan beri tükettiğimden bugün kellik gibi bir problemle karşı karşıya olmazdım diye düşünüyorum.

Banned
    Alıntı hairwish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istisnalar kaideyi bozmuyor o halde. ben de güneydoğuluyum. yemekler acı. yemeğin yanında yenen süs biberleri acı. her yerimden ter akar yerken kan dolaşımı, metabolizma hızlanıyor doğru ancak dht baskılayıcı olsaydı çocukluğumdan beri tükettiğimden bugün kellik gibi bir problemle karşı karşıya olmazdım diye düşünüyorum.
    Ben de doğuluyum hocam şans bize vurmuş demek ki; ancak bir denemek gerek...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de doğuluyum hocam şans bize vurmuş demek ki; ancak bir denemek gerek...
    slm ozel mesaj gonderdm ulasmadi sanirim mesaj kutuna bakarmsn?

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon