9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Treasan ısırgan otlu şampuan

Yeni Üye

Treasan ısırgan otlu şampuan

Merhaba arkadaşlar bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sana genel cevap vereyim dökulmen genetikse tresanın butun ürünlerini kullandım 15 senedir kellikle mucadelem var
    hepsi fos hatta söyle soyleyım propecia icerken bile dökuluyordu saclar propecia yuzde 70 koruyordu o halde bbile tresan sac dökulmesini zerre faydası yoktu butun sampuanları denedim hepsi tırıvırı
    şimdi sawpoo var onu deneyecegim
    icinde biotin ve saw palmetto varmıs haa faydası olursa yuzde 5 olur şampuanlardan cok bişey bekleme

Banned
    aynen dökülmeyen adam sacını 1 ay bile yıkamasa dökülmüyor.kafana göre bi şampuan kullan gitsin

Moderatör
    En iyisi sadece su ile yıkamak.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece su ile de saç taş gibi oluyor bide yağlı kalıyor

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana gayet iyi gelmişti bu şampuan dökülmeyi azalmıştı şaşırtıcı şekilde

En iyi market şampuanı hangisi sizce

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar Öncelikle Sadece su ile yıkamak çok yanlış bir durum Saçdaki Yağı çözemediği gibi derinin üstünde kalan yağ tabakasıda sonrasında sürdüğünüz ürünlerin emilimini düşürecekdir. Şampuana gelirsek Tabikide bu işde etkili şampuanlar var öncelikle Şampuanın saçda kalması gerekiyor bunlar zaten emilimi yüksek ve etkili şampuanlar. isim vermek gerekirse Sebamed marka şampuan Saçda sirkülasyonu arttırıyor(Kızarıklık ve yanma oluşabilir 10-15dkka- kendi kullanımında belirtirmiş) ve İçeriğide çok iyi. Şuan kullandığım prominoks Şampuan 3-4 dkka bekletiyorum içeriği çok güzel bir şampuan ve uzun yıllar devam etmek istediğim şampuan açık ara. Yine Dermoday şampuan, Folixir şampuan(Fiyatı pahalı ama güzel bir şekilde deriyi temizliyor, çok yoğun bir formülü var) Bunun gibi aklıma gelemeyen 1-2 şampuan daha piyasada etkili şampuanlar. Diğerler şampuanlara gelirsem herhangi bir etkisi olmayacakdır zaten sür yıka premsibi 2.kez kullanımda anca saç tellerini temizleyecekdir deriyide tamamen temizleyebildiğini düşünmüyorum kokulara aldanmayın arkadaşlar malesef Türkiyede şampuan kokusuna göre şeçiliyor ayrıca yoğunluk olarak farkederseniz neredeyse su kıvamında olurlar ve inanılmaz köpürürler bunların hepsi yanlış şampuan kullandığınızı gösterir
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Moderatör
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Öncelikle Sadece su ile yıkamak çok yanlış bir durum Saçdaki Yağı çözemediği gibi derinin üstünde kalan yağ tabakasıda sonrasında sürdüğünüz ürünlerin emilimini düşürecekdir. Şampuana gelirsek Tabikide bu işde etkili şampuanlar var öncelikle Şampuanın saçda kalması gerekiyor bunlar zaten emilimi yüksek ve etkili şampuanlar. isim vermek gerekirse Sebamed marka şampuan Saçda sirkülasyonu arttırıyor(Kızarıklık ve yanma oluşabilir 10-15dkka- kendi kullanımında belirtirmiş) ve İçeriğide çok iyi. Şuan kullandığım prominoks Şampuan 3-4 dkka bekletiyorum içeriği çok güzel bir şampuan ve uzun yıllar devam etmek istediğim şampuan açık ara. Yine Dermoday şampuan, Folixir şampuan(Fiyatı pahalı ama güzel bir şekilde deriyi temizliyor, çok yoğun bir formülü var) Bunun gibi aklıma gelemeyen 1-2 şampuan daha piyasada etkili şampuanlar. Diğerler şampuanlara gelirsem herhangi bir etkisi olmayacakdır zaten sür yıka premsibi 2.kez kullanımda anca saç tellerini temizleyecekdir deriyide tamamen temizleyebildiğini düşünmüyorum kokulara aldanmayın arkadaşlar malesef Türkiyede şampuan kokusuna göre şeçiliyor ayrıca yoğunluk olarak farkederseniz neredeyse su kıvamında olurlar ve inanılmaz köpürürler bunların hepsi yanlış şampuan kullandığınızı gösterir
    2015 teki yazıma alıntı yapmıssın saydıkların bütün sampuanları denemş biri olarak şunu söyleyebilirim.şampuanlar içeriklerine göre kimisi aşırı temizler kimisi cok hafif temizler kimisi kepeği önler vs. şampuanların yağlı sacları daga cok yağlandırdıgı bir gercek.Yağsız kuru saçlara ise bu saydıkların daha fazla beter etmesi kacınılmaz.önemli olan saçı temizlemek değil saç diplerindeki mantar bakteri olusumunu engellemek.sadece su ile inan kir cıkar ama bakteri mantar olusumu engellenemez.kendimden örnek verecek olursam sacıma fön cekıp 5. derece şoklayan spreylerden kullanıyorum su ile 3.gün cıkması ımkansızlaşıyor bende sampuan yerıne sabun tercih ediyorum.Ha sprey kullanmasa idim asla sampuan sabun kullanmazdım.onun yerıne elma sirkeli su karbonatlı su madensuyu+lımon suyu antiseptik kürler vs. kullanırdım.ilaçları kullanıyoruz ediyoruz kafaya boca ediyoruz.ben no poo taraftarıyım.haftada 1-2 belki masum icerikli sampuan ya da güclendirilmiş kendini kanıtlamış sampuan olabilir.beraberinde bu saydıklarımı kullanmakta da fayda var.
    no poo olayının sacı berbat etmesı sizi yanıltmasın.bir kaç aylık bir sürectir.internette youtubede örnekleri mevcut.parlaklıkta artış dökülmede azalma görülebilir.işin gerçeği ise no poo tam çözüm değil sadece tedavinin bir parçası olabilir.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt