Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 4 yıllık minoxil+proscar tecrubelerim

4 yıllık minoxil+proscar tecrubelerim

arkadaslar yaşım 28 4 sene yaklaşık 6 7 senedir saç dökülmem var 2 3 sene şampuanlardan vs medet umdum ama tabiki paralar boşa gitti sonra arastırmalarım sonucu finasterid le tanıstım düzenli olarak 4 yıl proscar 1/5 ve minoxil kullandım hiç aksatmadım sadece ıkı ay proscara ara verdım bır kac ay once devam edıyorum ama forumlara hıc bakmamıstım cunku saclarım hep ıyıye gıttı allaha şükür baslamadan once yuzde 20 kaybım olmustu 10 15 ını gerı kazandım sayılır mevsımsel dokulmelerım oldu her sene yazın ama kışın toparladım forumlara hıc gırmemıstım yıllardır neler keşfedılmıs şaşırdım arkadaslar kendı losyonlarını bulmus bravo
    proscarı bırakmayı dusunuyorum ama korkuyorum bu ara dokulmem cogaldı malum yaz proscara alternatıf ne kullanabılırım cok fazla yan etkı ıstemıyorum .
    proscar ve mınoxılı kullanacak arkadaslara da yardımcı olabılırım tecrubelerımden.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 2015-03-04 16.58.33.jpg‎   2015-07-11 00.00.45.jpg‎  

yokmu bu proscara alternatıf bırsey önerebilecek?

SaçımınDoktoru Üyesi
    sawpalmetto kullan
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

sen bu mınox dutas tedavısınden memnunmusun

SaçımınDoktoru Üyesi
    4 yıl boyunca kaç kere doktora gidip sperm testi yada karaciğer testi yaptırdınız ? Prostat bezinize baktırdınız mı ?

Çekebilirseniz tam tepeden flashlı fotoğraf koyabilme şansınız var mı ? Böyle etki tam belli olmuyorda saçlar uzun olduğu için sıklık nasıl merak ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    minox dutas iyi sade minoxa gore daha fazla ilerleme oluyor.Yan etkiler agirlasinca proscarla beraber kullanmaktqn vazgectim miracle losyona gectim minoxu yine kullaniyorum.Sen dermoroller da kullan saclari kisaltip iyi sonuclar alirsin
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 yıl boyunca kaç kere doktora gidip sperm testi yada karaciğer testi yaptırdınız ? Prostat bezinize baktırdınız mı ?

Çekebilirseniz tam tepeden flashlı fotoğraf koyabilme şansınız var mı ? Böyle etki tam belli olmuyorda saçlar uzun olduğu için sıklık nasıl merak ediyorum.
    testlerı yaptırmadım ne durumda oldugunu bılmıyorum ama ufak tefek seyler dısında sorun gormedım sımdıye kadar menı sıvılasması vs.sıklık olarakta ınce tellı oldugu ıcın cok sık gozukmuyor ama ıdare eder etrafımdakı 10 kısının 6 sından ıyı durumda dıyebılırım
    Konu emrebrk tarafından (13.07.2015 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.

[QUOTE=sennedersen;34723]minox dutas iyi sade minoxa gore daha fazla ilerleme oluyor.Yan etkiler agirlasinca proscarla beraber kullanmaktqn vazgectim miracle losyona gectim minoxu yine kullaniyorum.Sen dermoroller da kullan saclari kisaltip iyi sonuclar alirsin[/QUOT
    dermaroller almayı dusunuyorum fakat kac mm alıyım karar veremedım ve de markayı ne tavsıye edersınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Varya nekadar erken uyanırsan bu mevzulara okadar başarılı sonuçlar alınıyor.İşte kafama ...çayım ben.Okadar geç başladık.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Seni saç dökülmesi normal yaş vs faktörlere bağlı bir dökülme, genetik bir dökülme değil...

Sayfa 1/2 12 SonSon