Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: saw palmetto

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saw palmetto saclara iyi geldigine dair cok kucuk 30 kisilik calısmalar vardır ben hic kullanmadım genelde bizimki agresif dokuldugu icin bizde aynı agresiflikle cevaplıyoruz sahsi kanatım miracle losyon minox dut veya finanstreid tedavisi olanların ek olarak akıllarında bir ulan sunuda kullansammı kalmasın diye bu saw palmetto sampuanını yada btkisini bulup haslayıp suyun kafasına surebilir diye dusunuyorum ama faydasını yuzde 20 yuzde 30 dur diye kişisel olarak dusunuyorum

Etkili evet ancak finas kullanmak istemeyenler için iyi bir destek tedavi alternatifi. Kullanmak isteyenler yağ asidi formunda jel kapsül kullanmalı zira tohum extresi satılıyor genelde. Asıl etkisi yağ asitlerinde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dht yi içeriden de baskılamak istiyorsan çiğ kabak çekirdeği,yeşil çay ( son zamanlarda sıvısı da üretilmeye başladı) ve ısırgan çayını tavsiye ederim,ama mutlaka bizim kullandığımız losyonlarla kullanırsanız faydasını görürsünüz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miraclin da dedigi gibi %90 üzerinde yağ asidi içermeyen saw palmetto tabletlerine,kapsullerine boşa para vermeyin sakın, yazık olur valla
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Üye
    aslind saw palmento bitki oldugu icin kimse onun uzerinden bir patent yapmaz belki o yuzden hic calisma yapilmiyor..

1 aydır saw palmetto günde 2 kapsul kullanıyorum içinde çinko ve ısırgan ektraktıda var ..şöyle söyliyeyim aşırı libidoyu kesti bende demekki bişeyler yapıyor vücutta .bence destek gıda takviyesi olarak iyi kullanmaya devam edeceğim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12