5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Herkese Selam

Yeni Üye

Herkese Selam

Merhabalar, forumu tesadüf üzeri buldum ve miracle losyon ilgimi çekti açıkçası. Birinin bu losyonu satmadığını ve olumlu dönüşleri okuyunca kullanmaya karar verdim. Çünkü artık kandırılmaktan bıktık eminim. Kandırılmak aslında çok doğru bir ifade olmadı. Şöyle dersem daha iyi olur. Umudumuzun sömürülmesinden bıktık.
    Yaş 30, bir kaç sene önce minox ile başladım çok güzel bir geri dönüş aldım ama çıkan saçlar tekrar dökülünce bıraktım. Bu miracle losyonu okumasaydım tedaviye tekrar başlamazdım. Son kez bir deneme yapıcam bu losyonla buna minox-du,propecia,dermaroller(hazırda var zaten) alpecin, bol spor, sigarasız bir yaşam ve sağlıklı beslenme ekliycem. Umarım sonuç alırım. Artık saçlarım son aşamaya girdi. Kafamdaki saçlar sayı olarak çok sayılır ama çok çok inceldi tüy gibi bunları biraz kalınlaştırırsam bana yeter zaten kendimi bildim bileli saçımı 3 numara kullanıyorum. Yani beklentim saçlarımı biraz kalınlaştırmak. Herkese selamlar...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Umarım iyi sonuçlar alırsın.Kendi adıma konuşmak gerekirse çok farklı tedaviler denedim.(Minoxil,Propecia,Proscar,Miracle losyon,dermoreller,Biotin) Tedaviler hiç bir zaman beklentimi tam olarak karşılayamadı ama yineden bu mucadelede bıraz olsun faydaları olmusutur..Tabıkı harcadıgımız paralar ayrı konu İnşallah çok gec olmadan bu işe tam anlamıyla çare buluruz.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım iyi sonuçlar alırsın.Kendi adıma konuşmak gerekirse çok farklı tedaviler denedim.(Minoxil,Propecia,Proscar,Miracle losyon,dermoreller,Biotin) Tedaviler hiç bir zaman beklentimi tam olarak karşılayamadı ama yineden bu mucadelede bıraz olsun faydaları olmusutur..Tabıkı harcadıgımız paralar ayrı konu İnşallah çok gec olmadan bu işe tam anlamıyla çare buluruz.
    Dokulmeye basladigi anda tedaviye baslanmadiginda sonuc almakta o kadar zor oluyor.Bence sureklilik istiyor tedavi omurluk belkide.Ama piyasadaki hic bir urunu omur boyu kullanamayiz saglik acisindan.Insanlar etkili gercek anlamda sac cikaran urun bulsa yan etkisi olmasa kullanabiliriz. Herkesin hormon yapisi farkli oldugu icinde herkes ayni sonuclari alamiyor malesef kimisinde sac fiskirirken kiminde dokulmeyi bile durduramiyor.Tedaviyi birakmakta sizi bir kac sene geriye goturuyor hemde bir kac ayda.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dokulmeye basladigi anda tedaviye baslanmadiginda sonuc almakta o kadar zor oluyor.Bence sureklilik istiyor tedavi omurluk belkide.Ama piyasadaki hic bir urunu omur boyu kullanamayiz saglik acisindan.Insanlar etkili gercek anlamda sac cikaran urun bulsa yan etkisi olmasa kullanabiliriz. Herkesin hormon yapisi farkli oldugu icinde herkes ayni sonuclari alamiyor malesef kimisinde sac fiskirirken kiminde dokulmeyi bile durduramiyor.Tedaviyi birakmakta sizi bir kac sene geriye goturuyor hemde bir kac ayda.
    Aynen katılıyorum hocam.Kullandığımız ilaçlar veya doğal ürünlerin bile etkisi kişiden kişiye değişiyor.Mesala herkesin methettiği Propecia yan etkilerini göze alarak 5 ay kullandım ama hiç fayda görmedim.Ama 2 ay kullanıpta cok fayda görenlerde var.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Banned
    Hoş geldiniz. Umarım istediğiniz saçlara kavuşursunuz.