Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Savaş mı istiyorsun COME ON (6 Ay Sonra Görüşmek Üzere)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minoxu tek başına kullanınca kötü yapması olağan bence,sonuçta androjenlerden korumadan saçı ha babam kan pompalıyorsun.Finasterid veya miracle gibi antiandrojen etkinliği olan bişeyle kombine kullanmak şartıyla uzun süre kullanılabilir bence.Yabancı forumlardaki gevurlar yıllar boyu boşuna kullanmıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    sen ne komik adamsın ya herkese her türlü cevap ))

fotoğrafınızı göremiyorum ben de 21 yaşındayım sizin durumunuz benim için önemli güncelleyebilir miiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hüsran oldu dostum...
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...-son-care.html

Son durum böyle androcura başladım son çare buda olmazsa sıkıp kurtulucam kafama en sonunda.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya arkadas bi finans bi dutas alani anlamiyorum kafayimi yediniz.zaten finans yuzde 70 oranin da baskiliyor dhtyi dutasa ne gerek var.ya dutas al ya finansteride . boyle yaparak saciniza zarar veriyosunuz benden demesi . arkadaslar saci doken sadece dht degil testesteronda dokuyor hatta ve hatta bende dhtdden daha yikici bi etki gosterdi . siz boyle yaparak testesteron seviyenizi baya bi yukseltiyonuz sonra da dut bende ise yaramiyor efendim fin bende ise yaramiyor diyosunuz tabiki yaramaz . asil erkeklik hormonu testesterondur dht degil bu ilaclar serbest ve total testesteronu artirir. Ve eger bu asiri bi sekilde olursa ben yasadim reflex diyolar buna kafanizda sac kalmaz miracle hocama.attim foto reflex donemindeki sacin irzina geciyor kalin ince kucuk buyuk alaiyini alip goturuyor yapmayin vucudu dengede tutum daha olumlu sonuc alirsiniz
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrica oral dut cok tehlikeli eger reflex yasarsaniz ben reflex bas gosterdiginde bilgisizce finanas artik dht baskilayamiyir.diyerekten dut aldim on gun Allahm o neydi oyle ereksiyon halimde.dolandim iki hafta yani azginliktan duz duvara tirmaniyordum ve savlarim uflemeyle bile dokuluyordu . yarilanma.omru cok uzun mazallah olannsaciniza olur ben zor.kurtardim valla. Bilgisizce devam.etseydim duta sac felan kalmoyvakti sukur su an acik yer kalmadi finide haftada iki kullaniyorum . miracle losyon yetiyorda artiyor bile yuksek dozda hazirliyorum yan etki felan yok on numara .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Hocam son durumun ne? Geçen sene baya kafana takıyordun diye hatırlıyorum psikolojik olarak da değişiklik var mı?
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede spiro avodarttan hem etkili hem güvenli.
    Hocam şu spiro nedir ne demek tam olarak bir açıklar mısınız ?

Alıntı dgknoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şu spiro nedir ne demek tam olarak bir açıklar mısınız ?
    Spironolactone ektekn maddesi yani miracle losyonda ki aldactone un tortusuz saf hali onu kullanıyor bir çok kişi aldactone yerine.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam, bu aldactone tortusuz hali demişsiniz ya bunu nasıl bulabiliriz. Aldactone aşırı tortu yapıyor gerçekten. Bende spironolactone saf halini almak istiyorum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12