Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Savaş mı istiyorsun COME ON (6 Ay Sonra Görüşmek Üzere)

SaçımınDoktoru Üyesi

Exclamation Savaş mı istiyorsun COME ON (6 Ay Sonra Görüşmek Üzere)

Merhaba 21 yaşındayım. 19 yaşında başladı saç dökülmesi, 15 ay sadece Minoxil kullandım mükemmel sonuç aldım ancak sonrası tek kelimeyle hüsran oldu 5 ay önceye kadar fırça gibi saç varken şimdi ki halini resimde göreceksiniz. Yerli-yabancı tüm forumları araştırdım kendime ''ya tamam ya devam'' programı çıkarttım. 6 ay disiplinli şekilde uygulayacağım. Eğer başarı sağlarsam düzenli kullanırım yok sağlayamazsam bu iş benim için burada kapanır. 1 Eylül'de başlayacağım tüm ürünleri hazırlayıp maddi açıdan hemen hepsini şuan alamamdım.

Haftalık Tedavim:

Başlangıç:1 Eylül 2015

1 kapsül Avodart 0.5 mg (Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Pazar)

1 adet Proscar 5 mg 1/4 (Salı-Perşembe-Cumartesi)

1 adet HP Biotin Tablet 10 mg (her gün)

Minoxil Forte Sprey %5 (Her gün Sabah 5 fıs Akşam 5 fıs)

Miracle Losyon ( Her gün Sabah 5 fıs Akşam 5 fıs )

ketoral Krem ( Sabah - Akşam nohut tanesi kadar şakaklara)

Şuan ki halim:

Not:Cidden psikolojik olarak sinirlerim bozuldu, sabahtan akşama kadar yerli-yabancı saç forumlarında,bloglarda,videolarda dolanıyorum yaklaşık 2 aydır.

Arkadaşlar foruma bir daha 6 ay sonra girerim, kendinize iyi bakın bir çok üye yardımcı oldu bana bu tedaviyi çıkartmamda. Artık saç forumlarına girmeme kararı aldım yoksa dahada çok kafaya takıyorum.

Size söz 1 Mart 2015 tarihinde ölmezsem kesinlikle sonuç ne olursa olsun fotoğrafımı koyacağım hepiniz kal sağlıcakla

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    avodart alacaksan proscar a gerekyok ekmek arası ekmek olur krelere gelınce tum scalpa uygula acnelyse azalderm keterol hıpokort kremlerı mınoxa hıc bulasma callagence kullan yapacaksan en son tedabılerı uygula avodart yerıne sıpıro daha guvenlı

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avodart alacaksan proscar a gerekyok ekmek arası ekmek olur krelere gelınce tum scalpa uygula acnelyse azalderm keterol hıpokort kremlerı mınoxa hıc bulasma callagence kullan yapacaksan en son tedabılerı uygula avodart yerıne sıpıro daha guvenlı
    Bencede spiro avodarttan hem etkili hem güvenli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oral olarak mı daha guvenli spiro

Banned
    spiro nerde bulunurki ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    KARDEŞİM
    ;

DAHA ÇOK GENÇSİN

1 kapsül Avodart 0.5 mg (Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Pazar)

1 adet Proscar 5 mg 1/4 (Salı-Perşembe-Cumartesi)

BEN BUNU FAZLA GÖRÜYORUM.TOPİKAL OLARAK DENEMELİSİN ORALDAN ZİYADE.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spiro nerde bulunurki ?
    aldactone hap var eczanede o şekilde kullanıyor uz

Resim yok ?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    evet muros oral olarak etkili miracle abinle beraber günde 5 tane içiyoruz sabah öğlen akşam yatsı gece yarısı olum ne oralı lokal lokal ben sana oral kullanımı yasaklamadımı muros ulen saç çıkacak deseler el bombası yutacan be yeni gelenleride kendine benzetecen oral moral bi bok yok gebertirim bak seni

tosun Abi sadece sordum içeceğim yok
    bu arada anladığı m kadarıyla minox erken yaşta kullanılınca bir süre sonra çok kötü hale getiriyor iyikide bırakmışım minox u 5 ay günde 1 kullanmıştım doktor insaflıymıs günde 1 yazmış iyikide yoksa bende bu durumda n farkım olmazdı heralde

Sayfa 1/2 12 SonSon