7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: dr feruh bingöl ile görüşme

Yeni Üye

dr feruh bingöl ile görüşme

selam arkadaşlar yaşım 35 ve şakaklar ile alnın üst bölgesinde seyrelme problemi mevcut sitedeki bir çok tedaviyi denedim 2-3 aydır minox dut miracle ancak kabuklanma ve kaşıntı sorunu oral yollardan alınabilecek ilaçların olası yanetkileri korkuttu beni. oyüzden saç ekimini düşündüm ve bir çok yer 2000 greftin yeterli olabileceğini söyledi.bugün ankarda bulunan dr feruh bingölün sekreteriyle telefonda konuştum 2000 greft için 2750 tl talep etti.fiyat olarak çok makul geldi ekimi manuel mi mikromotor ile mi yaptığını soruncada ekimi doktorun bizzat kendi tarafından yapıldığını kanalları kendisinin açtığını söyledi.size sormak istediğim soru manuel ekim için verdiği bu rakam sizce düşündürücü değilmi....

Yeni Üye
    fikri olan arkadaşları yada doktor hakkında bilgisi olanların görüşlerini bekliyorum..

eğer böyle bir ekim düşünorsan ekimin son derece doğal gözükmeli
    erkan demirsoy zekeriya kul koray erdogan gibi isimler türkiyede zirvede olanlar
    garanti işim olsun diyosan koray erdoğana git
    ama grefti 2.5 euro

Yeni Üye
    Alıntı achilles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer böyle bir ekim düşünorsan ekimin son derece doğal gözükmeli
    erkan demirsoy zekeriya kul koray erdogan gibi isimler türkiyede zirvede olanlar
    garanti işim olsun diyosan koray erdoğana git
    ama grefti 2.5 euro
    zaten erkan demirsoyla feruh bingöl arasında kaldım feruh bingölü araştırmamın nedeni ise kardeşim burun estetiği yaptırdı oldukça memnun tabiki estetikle saç farklı alanlar bide erkan demirsoyun telefonlarına bakan yok çok ilginç cep kapalı sabit telefonu açan yok maile cevap veren yok görüşme imkanım olmadı o yüzden

Arkadaşlar ben de Ferruh Bingöl e ben de muayene ye gittim. Bilmiyorum fue iğnesini kullandıklarını söylediler. Acaba gidip burada yapsam mı diye düşünüyorum. Bilgisi tecrübesi , önerisi olan varsa söyleyin lütfen?

fiyatları nasıl bingölün
    [link=https://www.ankarahavadangoruntuleme.com/]Ankara Tanıtım Filmi[/https://www.ankarahavadangoruntuleme.com/]

Yeni Üye
    ferruh bingül iyi bir hekim değil uzak durun