Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Farklı Sitede Tedavi Paylaşımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    amaç insanlara yardım etmek değil mi bence rahatsızlık duyulmaması gereken aksine sevinilmesi gereken bir durum diye düşünüyorum...orada bulunan kişilerde mutlaka bilginin kaynağının geldiği yeri arayıp sorup bulacaktır...

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amaç insanlara yardım etmek değil mi bence rahatsızlık duyulmaması gereken aksine sevinilmesi gereken bir durum diye düşünüyorum...orada bulunan kişilerde mutlaka bilginin kaynağının geldiği yeri arayıp sorup bulacaktır...
    kardesim alinti denilen bir olay vardir. yasalar ile tam korunamasa da namuslu insanlar bilgiyi vereni paylasirlar. burada yabanci forumlardan bilgi alan kisiler bile "alinti yaptim, surada yaziyor" diyebiliyorsa onlar da diyebilmelidir.

adamlar üyelerin tedavi postlarini bile siliyorlar. her yerleri reklamci ekimci kayniyor, ne tedavisinden bahsedecekler, ne de bahsedilmesine müsade edecekler. muhtemelen örnekleri gibi silinip giderler bir kac yila.

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ne güzel söylüyorsun keşke öyle olsa... zaten zoruma giden o birisi şu sitede yada şu nickli arkadaş denedi dese silecekler ki zaten konuda demişler yönlendirme yapılmadan isim verilmeden resim koyun paylaşım yapın üstte tutalım diye. İşte bu kusura bakmayın alçaklık...

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gene başlamışlar. Ne kadar samimiyetsizler arkadaş ya.

2014-08-20 20_27_19-Topikal Antiandrojen Aldoctone Diane35 kullanan varmı_.jpg
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Cümleler benim. Veri tabanından derleyip bşr iki kelimeyi değiştirmişler. O kadar eminki hazırlanışı anlatırken etkisinden... ama saç çıkardı filan diyorlar vs diyede tezgah atıyor. ..yani deneyin etkili ama kimin dediği belli olmasın millette aptaldı hergün aşşağılayın 2 tane eczane ilacı diye acuç içinde çıkar şakakta çıkmaz diye sonra da bunu yazın. Hani tüccarlık yapmışız para kazanıyormuşuz ya ne kadar küçülmüşler...

Moderatör
    Bundan önce aynı konudan baska bi tane daha vardi.Orasi silindi.Acilan konuyu Ejder nickli arkadaş karalıyordu.Asla şakakta saç falan cıkmaz.Uygulanan tedaviler saç köklerine asla erişmez sadece üst taraftaki saç ortamında yenilikler sağlar bir süre sonra etkisini yitirir veya hiç etki göstermez' gibisinden cümleler defalarca kullandı.Bende buna karşılık şakaklarımda bir sürü tüy değil saç cıktı diyince biraz zoruna gitti direkt ban atti ibine
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan önce aynı konudan baska bi tane daha vardi.Orasi silindi.Acilan konuyu Ejder nickli arkadaş karalıyordu.Asla şakakta saç falan cıkmaz.Uygulanan tedaviler saç köklerine asla erişmez sadece üst taraftaki saç ortamında yenilikler sağlar bir süre sonra etkisini yitirir veya hiç etki göstermez' gibisinden cümleler defalarca kullandı.Bende buna karşılık şakaklarımda bir sürü tüy değil saç cıktı diyince biraz zoruna gitti direkt ban atti ibine
    Şakakta saç çıkmazmış demek, bendekiler saç değil o zaman
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakakta saç çıkmazmış demek, bendekiler saç değil o zaman
    Olaya tam olarak nasıl bir pskoloji ile yaklasdı bılemıyorum..
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır tarafsız üyesin ama yapar onu adminle evlendirdik çok mutlular peruk ekim gider öyle eee tilkinin dönüp dolaşacağı yer perukçu dükkanıdır

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır tarafsız üyesin ama yapar onu adminle evlendirdik çok mutlular peruk ekim gider öyle eee tilkinin dönüp dolaşacağı yer perukçu dükkanıdır
    insanların cahilliğini kullanan karakterlerden nefret ediyorum.Hele birde para ve menfaat icin bunlar yapılıyorsa cehennem boşa yaratılmamış.
    Eleanor Roosevelt

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon