Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Farklı Sitede Tedavi Paylaşımı

Farklı Sitede Tedavi Paylaşımı

Arkadaşlar merhaba, adını vermem luzumsuz bir mecrada burada denediğimiz tedavilerimizin çakma admin nickleri ile peşine düşmüşler değerini anlamışlar! sanırım ama bunu reyting kaygısı ile yaptıkları belli. Şayet samimi olsalardı aylarca emek verip rekor hit alan konumu baskılayıp sebepsiz yere kilitleyip (O Zaman sitem yoktu ve kimseye bahsetmemiştim) sonrada sitem açılınca silmezlerdi.

Özgürlüğüne inanan birisiyim ama emeğin yok edilip üstüne çıkar sağlanmasına son derece karşıyım. Kısaca şunu belirtmek istiyorum ki benim kendimi kobay olarak deneyip emek veridiğim tedavime farklı isimlerle reyting arayışına girişen mecralarda gelin yazın nolur yardımcı olalım üstte tutalım yok mu deneyen ? gibi samimiyetsiz çağrılara kulak vererek o konunun canlı tutulması açıkcası çok ağrıma gider. İsterseniz hasetlik diyin isterseniz reyting kaygısı isterseniz de telif ve etik diyin benim için değişmez. Bu konuda biraz emeğim geçtiğine inanan arkadaşlarımda istirhamim konuya orjinal yerinden destek vermeniz. Bunu azda olsa emeği olan bir kişi olarak hakettiğimi düşünüyorum. Ancak bunu reyting kaygısı ile değil yapılan çirkin artniyetli faşist yaklaşımlardan dolayı diğer mecranın haketmediğini düşünerek istiyorum. konumun haksızca silinip halen, "3 ilacı almış eczaneden.... şakakta saç çıkarmak imkansızdır... yanetkiler korkunç gibi" karalamalar yapılıp sonrada sırf reyting için "tedavinizi yazın yukarda tutalım", "yokmu aldactone diane kullanan resim koyun" demek en hafif ifade ile ahlaksızlık ve ikiyüzlülüktür. Anlayışınız için teşekkür eder saygılar sunarım...

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonuna kadar arkandayız başkan. Maaşallah her gün yeni bir online üye rekoru kırıyoruz.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar arkandayız başkan. Maaşallah her gün yeni bir online üye rekoru kırıyoruz.
    Teşekkür ederim bu arada isteğim sadece kendi emek veridğim konum ile alakalıdır başka konularda bir şey diyemem o zaman bazı faşistlerden farkım kalmaz. Online sayacını kapatmayı düşünüyorum bu göründükçe fakrlı açılımlar ve illegal yönelimler olacak ensişesi taşıyorum. Buna çok değerde vermiyorum açıkcası 10 kişi olalım kaliteli paylaşımlarla bu bile bize yeter. Zaten kalite başarıyı getirecektir 1 yılda yada 10 yılda, ha bu arada çok mu kaliteliyiz ? kesinlikle yeterli de görmüyorum içeriği kafamdaki hedef için kesinlikle yeterli değil ama bu kısa süreçte ne yalan söyleyeyim bütün forumlardan daha iyi görüyorum şu an mecramızı...

tek buraya giriyorum artık bende daha samimi bir ortam daha paylaşımcı güzel oldu dahada geliştiririz inşallah

Moderatör
    Ben burayı arge takımı olarak görüyorum az olsa da sayısı %100 aktif üye oranı olan bir forum

miracle
    Guest
    Kapttım online sayacını arakadaşlar bir süre böyle kalsın gerekirse yine açılır amacımız reyting değil amacımız kaliteli bilgi paylaşımı ile gelen kaliteli üyelik

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı şeyi benim losyon içinde yapıyorlar

Bu arada sizlerden tek istediğim diğer siteyi kötülemeyi falan bırakın.Her şey ortada, günlerce tartışıldı bu konular.Gerek yok, kim ne yapıyorsa, yapsın.

Bu arada şakakta saç çıkmaz diyen gardaşlarıma haftaya güzel bir süprizim var
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu arada sizlerden tek istediğim diğer siteyi kötülemeyi falan bırakın.Her şey ortada, günlerce tartışıldı bu konular.Gerek yok, kim ne yapıyorsa, yapsın.

Arkadasim sende çok iyi biliyorsunuz ki kimsenin kimseyi kotuledigi yok. Herkes burada iki tüy cikartmak için takiliyor payladimlar önerilerde bulunuyor. Oradan ayrildik zorlarina gitti demek ki bu iste bi cikar var. Kimse salak değil kimse çocukta değil. Herkes herşeyin farkinda..

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadasim sende çok iyi biliyorsunuz ki kimsenin kimseyi kotuledigi yok. Herkes burada iki tüy cikartmak için takiliyor payladimlar önerilerde bulunuyor. Oradan ayrildik zorlarina gitti demek ki bu iste bi cikar var. Kimse salak değil kimse çocukta değil. Herkes herşeyin farkinda..

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birakin beyler biz isimize bakalim. tedavi ve kalite arayan adamin baska forumlarda isi olmaz gelir dogru yolu bulur ve faydalanir. siz care arayipta ona ulasamayan adam gördünüz mü.

adamlar kendi ceplerini düsünüyorlar bu konuda suclayamayiz ama insanlari kandirarak bunu yapiyorlar maalesef. diyecek bir sey yok insanlar da ayik olsun.

Sayfa 1/3 123 SonSon