Sayfa 4/42 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
412 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Pgd2 İnhibitörlü Krem/Losyon Yapmak

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yurt dışında krem formu satılıyor muhtemelen %2 lik krem kullanmışlar..
    Bende ona baktım yokmuş tuh dedim neyse yine bize hap ezmenin süzmenin yolları gözüktü...

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coox pgd2 inin salınımı öncesi oluşan enzim yani yanlış okumadıysam pgd2 nin ar enzimi.
    O zaman etkisinin allersetten fazla olmaması gerek fazla fakat paylaşılan resimler allersetten oldukça üst gibi ben şahsen yale üniversitesinin romatizma ilacıyla yaptıgı bağışıklık sistemine saçlara saldırması sinyalini bloke etmesi gibi bir durum düşünüyorum

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende ona baktım yokmuş tuh dedim neyse yine bize hap ezmenin süzmenin yolları gözüktü...
    Malesef hocam krem yok.bende baya arastirdim.fakat kapsül olarak var sanki.ama kapsülün içi toz mu yoksa sıvı mı incelemedim.ilaçlar oldukça hesaplı fiyat olarak. düşünüyorum acaba alıp oraldan kullansam mı diye.

Ben aldım bile kapsül içeriği toz ama kolay eriyormu az sonra bakıcam

Moderatör
    ya emin misiniz jel halinin olmadıgından ?

Evet dostlar konusunu açarım ayrıyeten ama aldım ve denedim indometazini öncelikle 25 kapsül 3 tl yani bedavadan biraz pahalı, alkol losyonda eridi ayran gibi beyaz oldu fakat öyle bir fazla partikül oluşmadı direkt kattım losyonuma. Gelelim ilk izlenime ; kafa derisindeki rahatlama ve hissiyat mükemmele yakın zirtecten bir kaç gömlek üstün bu kesin. Tabi bu ilk izlenim biliyorsunuz bir etkenin işe yarayıp yaramadığına dair ilk izlenimi scalptaki hissiyat ile anlamaya çalışıyorum ve bugüne ladar beni yanıltmadı. Bakalım zaman ne gösterecek bu arada piranha voltarende iyi ancak bende kabuklanma yaptı başka bir etkenin yapıp yapmadığını iyice bir emin olayım ama büyük ihtimal sorumlu voltaren

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet dostlar konusunu açarım ayrıyeten ama aldım ve denedim indometazini öncelikle 25 kapsül 3 tl yani bedavadan biraz pahalı, alkol losyonda eridi ayran gibi beyaz oldu fakat öyle bir fazla partikül oluşmadı direkt kattım losyonuma. Gelelim ilk izlenime ; kafa derisindeki rahatlama ve hissiyat mükemmele yakın zirtecten bir kaç gömlek üstün bu kesin. Tabi bu ilk izlenim biliyorsunuz bir etkenin işe yarayıp yaramadığına dair ilk izlenimi scalptaki hissiyat ile anlamaya çalışıyorum ve bugüne ladar beni yanıltmadı. Bakalım zaman ne gösterecek bu arada piranha voltarende iyi ancak bende kabuklanma yaptı başka bir etkenin yapıp yapmadığını iyice bir emin olayım ama büyük ihtimal sorumlu voltaren
    Hocam kapsullerin hepsini mi kattın losyona.simdi bu losyona herşeyi katıyoruz inşallah etkileşime girmez.kapsülleri elseveye mi kattınız.

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kapsullerin hepsini mi kattın losyona.simdi bu losyona herşeyi katıyoruz inşallah etkileşime girmez.kapsülleri elseveye mi kattınız.
    Garnier ile yapmıştım bende sadece spiro ve allerset vardı şimsi bu ve spiro olacak.

Moderatör
    Garnier ile yapmıştım bende sadece spiro ve allerset vardı şimsi bu ve spiro olacak.
    oranlar ne durumda ben de alayım yarın

Sayfa 4/42 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon