Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: şakak sorunu olan herkes okusun !!!!!

şakak sorunu olan herkes okusun !!!!!

sevgili yoldaşlar kardeşler ağabeyler,,size tecrübemi anlatayım saçlarım güçlü ve sık .bunu belirteyim..donörüm kuvvetli zaten sırf şakak sorunu yaşayanların donörü ve genel saç kalitesi iyidir ekim için sonuç yüzde 90 başlarıdır bu kişisel araştırmalarım gördüklerim ve yaşadıklarımın yorumudur ve samimidir..beni eski gruptan tanıyanlar ve burdan tanıyanlar samimiyetimi az çok bilir..şimdi gelelim hikayeye dediğim gibi saçlarım sık ama 28 yaşından sonra yaşla beraber şakaklarım geriledi bu kimsine yakışır kimisine yakışmaz bende yakışmayan gruptaydım.surat yapım uzundu..ve alnım geniş görünüyordu..buda beni rahatsız ediyordu..28 yaşımdan beri minoxil kullandım bir ara çok iyi sonuç aldım ama geçiciydi tekrar eski halini aldı..sonra bölgesel ekimleri araştırdım belli bölgelere yaptıranlarlada bizzat görüştüm ..geneli çok başarılıydı..saçlarımda hiç gerileme yoktu 34 yaşıma geldim..bellilki şakaklar o şekilde kalmıştı..diğer bölgeler ise çok sağlıklı ve dökülme yoktu..kararımı verdim ve ektirdim 1700 greft ekildi sadece şakaklara..ve diğer bölgeler ve donörüm sağlıklı olduğu için çok başarılıydı..şimdi benle aynı durumu yaşayan arkadaşlara referans olması için ve bir kaç arkadaşın mesajını aldığım benden rica ettikleri için konuyu açtım..eğer saçınız sağlıklı ve sadece şakak geride ise belliki yaştan geriledi.artık geriye dönüş yok..yaş 30 da oldu diyorsanız gönül rahatlığı ile ektirin ve boşuna beklemeyin 20 günlük bir sıkıntı yaşarsınız ama sonra çok mutlu olursunuz..şuan 1yılı geride bıraktım

şakak sorunu olan arkadaşlar hiç korkmasın türkiyede bu işi iyi yapan cerrahlar var..yeter ki diğer bölgelerinizde dökülme yok donörünüz sağlıklı ise iş karar vermekte 3000-tl 10000 tl arası bir miktarla en iyi sonucu alabilirsiniz doğallık açısından diğer ekimlere göre daha başarılı oluyor emin olun..çünkü saçınız var..ve sık ekim oluyor diğer saçlarla kombine olunca da sonuç çok iyi ve doğal duruyor..yeter ki size en uygun cerrahı bulun araştırın..ve şakak sorununuzdan korkmayın emin olun sonuç umduğunuzdan daha iyi oluyor...

Sizin yaptirdiğiniz kişi kimdi

reklam olmaması için isim vermeyeceğim ..ama bir plastik cerrah manuel ekim yapıyor ankarada

hocam öncesi sonrası fotoğraflarını görebileceğimiz bir adres varmı

ya buraya yükleyemedim diğer sitede vardı kapandı..3-4 foto koyacağım başarabilirsem

Sanırım bende duruyor resimler istersen kontrol eder atarım sana arkeolog.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    evet ben de bunu fark ettim. Sadece şakak problemi yaşayanları saçları çok gür ve sağlıklı. Örnek kim mi ? Ünlülerin saçlarına bakın

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşım saçlı bölgeyede ekim yapıyor mu ? Eski saç köklerini öldürmeden tabii , sıkılaştırma için ön bölgeyi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım saçlı bölgeyede ekim yapıyor mu ? Eski saç köklerini öldürmeden tabii , sıkılaştırma için ön bölgeyi.
    uygun işini iyi yapan bir cerrah ile sıkılaştırma yaptırırsan en az zararla atlatırsın (güzel bir tedavi ile kaybetsen bile çıkarırsın).cerrahın sıkılaştırma işlemını var olan saçların köklerine zarar vermeden yapması lazım.
    mesela türkıyede tanınan bir ekımcının sıklaştırmaa ekımlerinde benım gördüğüm mevcut saç köklerine zarar gelmıyor .belkı çok az zarar gelıyordur.
    bu işi kasap gibi yapanlarda var bunları unutmayalım hergün sokakta başarısızı belli olan ekımlerdıe görüyoruz.

Sayfa 1/3 123 SonSon