Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sacimindoktoru.com Genel Bakım Çalışmaları Hakkında...

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alternatifi olmayan ve sürekli androgenetik alopesi hakkında ilerleyen, birçok doktorun dahi yardımcı olamayacağı şekilde tedaviler bulan ve bulmaya çalışan bu forum, kullanıcıları için çok önemli. Tedavi dışında biliyorum ki herkes ortak bir dertten muzdarip olduğu için burada geçirdiği zamanla birlikte psikolojik olarak bile destek alıyor.

Umuyorum ki yeniden böyle saldırılar gerçekleşmez. Sahiden iki gün foruma ulaşamamayı çok yadırgıyor insan.

Ayrıca eski temayı da kullanabilecek olmamız iyi olmuş, bu çok sade ve epey alışılmış halde benim için.

Yapan kişiye yaklaştım kendisini bilmesi açısından memleketi erzurum...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Miracle;38857]Yapan kişiye yaklaştım kendisini bilmesi açısından memleketi erzurum...[/QUOT

Vaaay üstad,istersen bulunca özelden bana haber verebilirsin,belki ziyaret ederim arkadaşı,neden böyle bir ş.sizliğe ihtiyaç hissetmiş.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

[QUOTE=Kazakcemil;38858]
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapan kişiye yaklaştım kendisini bilmesi açısından memleketi erzurum...[/QUOT

Vaaay üstad,istersen bulunca özelden bana haber verebilirsin,belki ziyaret ederim arkadaşı,neden böyle bir ş.sizliğe ihtiyaç hissetmiş.
    Kesin değil sadece yaklaştık belki bulamayız ama sana bilgisini veririm üstad.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

İP bilgisine ulaşıldı korkma titre haysiyetsiz...

Yeni Üye
    abi ip adresini versene bana

Alıntı paranki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ip adresini versene bana
    Özelden iletişimimi attım paranki

Yeni Üye
    Merhabalar. Yetkim olmasına rağmen, yeni konu açamıyorum, 'Bize Yazın' sekmesi kullanım dışı, özel mesaj iptal. Gönderme yaptığım anda beyaz bir ekran geliyor. Sistemde bir sorun mu var. Konu ile ilgilenirseniz sevinirim. İyi çalışmalar dileklerimle esen kalın.

Yeni Üye
    2030 olur o

Yeni Üye
    Merabalar. Siteye telefondan bağlanamıyorum. En altta full site denilen bir kısım olması gerekiyor ama uzun zamandır bu seçenek yok. Bu nedenle konuların içeriklerini göremiyorum. Şu an görmeden mesaj atıyorum. Mesajı doğru yere mi atıyorum bilmiyorum kusura bakmayın. Sorun benden mi kaynaklı onu da bilmiyorum ama eğer çözümü size bağlıysa ilgilenirseniz çok sevinirim.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon