Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yeni Konu Açılması Hakkında

Konu onaylama sorun yaşıyorum mod arkadaşlar aynı sorunu yaşıyor mu kontrol edebilir misiniz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    @miracle belki yeri burası değil ama cildiyeye gideceğim saç dökülmem için test yaptırcam.özellikle yaptırmam gereken bi test varmı?erkek tipi saç dökülmesini gösteren bi test varmı?buarada devlet hastanesine gidicem.endokrin bölümünede gitmelimiyim yoksa cildiye bütün gerekli testleri yaparmı?

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @miracle belki yeri burası değil ama cildiyeye gideceğim saç dökülmem için test yaptırcam.özellikle yaptırmam gereken bi test varmı?erkek tipi saç dökülmesini gösteren bi test varmı?buarada devlet hastanesine gidicem.endokrin bölümünede gitmelimiyim yoksa cildiye bütün gerekli testleri yaparmı?
    allerji testlerinizi yaptırın mümkünse bunun dışında troid vit. Mineral insülin ve hormon değerlerine baktırın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu onaylama sorun yaşıyorum mod arkadaşlar aynı sorunu yaşıyor mu kontrol edebilir misiniz ?
    Ben de 2 gündür aynı sorunu yaşıyorum.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sunucu ile iletişime geçildi sorun çözülene kadar konular onaylanamayacaktır duyurulur!
    Konu ADMİNİSTRATOR tarafından (02.12.2015 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ADMİNİSTRATOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunucu ile iletişime geçildi sorun çözülene kadar konular onaylanamayacaktır duyurulur!
    Üstad çok baba bir avatar olmuş,yakışır yani.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Eski organik dünyadan kimler kaldı dostum ne güzel günler onlar... Clint üstada ayrı bir sevgim var allah ömür versin.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski organik dünyadan kimler kaldı dostum ne güzel günler onlar... Clint üstada ayrı bir sevgim var allah ömür versin.
    Aynen aklıma benim de bu organik ifadesi gelmişti,herşeyiyle yapay bir dünyada yaşıyoruz,krizleri bile yapay bu şimdiki dünyanın neyse.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benim konum niye onaylanmıyor hikayeni anlat kısma yeni basladığım tedavimi yazdım resimli miracle losyonlu konum onaylanmıyor???

Mevcut konu başlıkları varken aynı başlıkta farklı konu açılmasına, yine ait olmadığı bölüme açılan konular onaylanmayacaktır bu nedenle ilgilendiğiniz konuyu üstteki arama kutucuğunu kullanarak oradan sorunuz.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon