Sayfa 2/54 İlkİlk 12341252 ... SonSon
540 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

hocam açtığım konular onaydan geçmiyor galiba birkaç sorum var burdam sorayım cevaplarsan çok mutlu olurum.İlk defa uygulayacağım miracle losyonla beraber ketotral+azeldrem kullansam daha faydalı olurmu ?yaşım 19 3-4 yıldır dfökülüyor iyice açıldı üstler agresif bir dökülme var son zamanlarda saç tellerim zayıfladı.Birde daha önce minoxil kullanmadığım için boş şişesi yok başka küçük fısfıslı şişe kullansam olurmu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    muhtemelen sorulmuştur ama teyit amaçlı tekrar sorayım, miracle losyondaki tüm ilaçlar reçetesiz sıkıntısız satılıyor mu?

Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam açtığım konular onaydan geçmiyor galiba birkaç sorum var burdam sorayım cevaplarsan çok mutlu olurum.İlk defa uygulayacağım miracle losyonla beraber ketotral+azeldrem kullansam daha faydalı olurmu ?yaşım 19 3-4 yıldır dfökülüyor iyice açıldı üstler agresif bir dökülme var son zamanlarda saç tellerim zayıfladı.Birde daha önce minoxil kullanmadığım için boş şişesi yok başka küçük fısfıslı şişe kullansam olurmu?
    reçeteli ilaçlar grubundadır doktoruna danışarak kullanınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reçeteli ilaçlar grubundadır doktoruna danışarak kullanınız.
    hocam 1-2 sene önce de dökülürken gittim kan değerlerine falan baktı birtek d vitamini dışında birşey çıkmadı bana ozaman biotin +minoxil yazdı bende almadım sürekli minoxile bağlı kalmamak için

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar her üye olan miracle losyon ile ilgili konu açıyor böyle giderse başka konu görülemez bulunamaz olacak bu nedenle tüm benzer sorularınız için ana konuyu okuyun biraz zahmet edin lütfen olmaz ise buradan sorunuz tekrar söylüyorum benzer konu başlıkları varken asla yeni konu açılmayacaktır.
    Miracle Hocam, Miracle Losyonun içine Avodart eklenmesi hakkındaki fikriniz nedir. Eğer bir sakıncası yoksa kaç tane eklemeliyim?

Yeni Üye
    Hocam bir ikinci sorum: Miracle Losyon kullanmadan önce de küçük tüyler oluşmuştu ve losyondan sonra da buna yenileri eklendi ama hep tüy olarak kalacaksa elbette bir getirisi yok. Peki bunları saça dönüştürmek için ne yapmalıyız? Cevaplarsanız sevinirim Hocam. Şimdiden teşekkür ederim.

dostum merhaba... sanırım şu resimdeki yatay durumdaki kökü solda ucu sağda olan saçlar sorunun cevabı olabilir... dikkat edersen uçları sarı tüy formunda ama köke doğru saç halini almaya başlamış (hergün mikroskopla kafasına bakan bir deli olarak gözlemim budur ) yanlışım varsa lütfen usta üyelerimiz düzeltsin . öncesinde tüy olarak vardı bunlar şimdi daha çok saç gibi görünmeye başladılar. bence formül işe yaramakta (en azından bende çalışıyor) minox+dutas ile birlikte çok düzenli olarak kullanıyorum . birde henüz miracle losyonu hiç süzmedim herhangi bir zararınıda görmedim . süzerek kullanmazsam bir sorun olurmu ? losyon saçları çok kurutuyor ona bir faydası olurmu süzmemin ?

bakınız nasılda sevgiyle büyüyorlar
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Mon Oct 26 07-24-18.jpg‎  

Alıntı xvampirex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba... sanırım şu resimdeki yatay durumdaki kökü solda ucu sağda olan saçlar sorunun cevabı olabilir... dikkat edersen uçları sarı tüy formunda ama köke doğru saç halini almaya başlamış (hergün mikroskopla kafasına bakan bir deli olarak gözlemim budur ) yanlışım varsa lütfen usta üyelerimiz düzeltsin . öncesinde tüy olarak vardı bunlar şimdi daha çok saç gibi görünmeye başladılar. bence formül işe yaramakta (en azından bende çalışıyor) minox+dutas ile birlikte çok düzenli olarak kullanıyorum . birde henüz miracle losyonu hiç süzmedim herhangi bir zararınıda görmedim . süzerek kullanmazsam bir sorun olurmu ? losyon saçları çok kurutuyor ona bir faydası olurmu süzmemin ?

Mikroskop ha

Yeni Üye
    Alıntı xvampirex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onlar bende de var ama bir türlü saça dönüşmüyor. Aynen seninki gibi saçların tersine duruyor

Alıntı Sivasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar bende de var ama bir türlü saça dönüşmüyor. Aynen seninki gibi saçların tersine duruyor
    e ucu tüy kökü kıl şeklindeyse bence saça dönüşmeye başlamıştır... ben sadece 100ml miracle losyon kullandım şu ana kadar. bakalım devamında neler olacak

Sayfa 2/54 İlkİlk 12341252 ... SonSon