Sayfa 41/54 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
540 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Yeni Üye
    Alıntı Belial Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Olayı basite indirgeyelim. Elseve yoksa hiç problem yok.

1 adet etil alkol 70 derece (100ml) ve gliserinle iş bitiyor. Kullandığım ve saç derimde hiçbir yanma hissetmediğim oran: 50 ml etil alkol+35ml gliserin. Bunu şırınganın iğnesini takmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca ben elseve kullanmadığım için boş bir tüpü "fıs fıs" olarak kullanıyorum. Bu nedenle 15 fıs olayı çalışmayacak. Kesin adet yok. Problemli bölge bende belki 50 mm2 sizde 150 mm2 olabilir. Bu sebeple problemli bölgenin tümüne topikal uygulamayı yedirdiyseniz bence yeterli.
    gliserini nerden bulabilirm?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı vacco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gliserini nerden bulabilirm?
    Tüm malzemeler eczaneden temin edildi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gliserin ve etil alkolu nerden buluyoruz.... eczanelerde var mı.....?
    Evet tümü eczanede satılıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba,

Olayı basite indirgeyelim. Elseve yoksa hiç problem yok.

1 adet etil alkol 70 derece (100ml) ve gliserinle iş bitiyor. Kullandığım ve saç derimde hiçbir yanma hissetmediğim oran: 50 ml etil alkol+35ml gliserin. Bunu şırınganın iğnesini takmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca ben elseve kullanmadığım için boş bir tüpü "fıs fıs" olarak kullanıyorum. Bu nedenle 15 fıs olayı çalışmayacak. Kesin adet yok. Problemli bölge bende belki 50 mm2 sizde 150 mm2 olabilir. Bu sebeple problemli bölgenin tümüne topikal uygulamayı yedirdiyseniz bence yeterli.
    Arkadaşlar,
    Yazdığımda sanki dekort ampülü kullanmamışım gibi tarife yazmamışım. Yanlış anlaşılmasın 1 adet ampülün tümünü kullandım. Bunu lütfen gözden kaçırmayın.

Yeni Üye
    Arkadaşlar,
    Yazdığımda sanki dekort ampülü kullanmamışım gibi tarife yazmamışım. Yanlış anlaşılmasın 1 adet ampülün tümünü kullandım. Bunu lütfen gözden kaçırmayın.
    Peki hocam su kullanmadin mi

Yeni Üye
    Merhaba arkadaslar konu acamadıgımdan buraya yazdım, Miracle losyon ile gunde 10 dk sabah 10 dk aksam olmak üzere masaj uyguluyorum.
    Ayrıca sebamed sampuan ve medobıotın alıyorum.

Sorum su: masajı uyguladıktan sonra mı miracle losyon uygulamalıyım yoksa önce mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hayır su kullanmadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar konu acamadıgımdan buraya yazdım, Miracle losyon ile gunde 10 dk sabah 10 dk aksam olmak üzere masaj uyguluyorum.
    Ayrıca sebamed sampuan ve medobıotın alıyorum.

Sorum su: masajı uyguladıktan sonra mı miracle losyon uygulamalıyım yoksa önce mi?
    Herhangi bir losyon sonrası masaj uyguluyorum.

Yeni Üye
    Arkadaşlar ben 80 derece kolonyayla yaptım yarın kutu aldacton yarım kutu diane ile dibine tortulari birikti üstte kalan temiz losyonu siringayla çekip ayikladim şuan losyonum berrak etken maddeler karismismidir yoksa tortuyu çok mu aldım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben tortuyu da telef etmiyorum. Ha bu demek değil ki şeffaf kısımda karışım olmamıştır. Sadece tortuyu da kullanırım. Yani şeffaf kısmı da alsan aynı işlevi görüyor. İçin rahat olsun

Sayfa 41/54 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon