Sayfa 54/54 İlkİlk ... 444525354
540 sonuçtan 531 ile 540 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Alıntı Greft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir dökülme arttı bayağı ancak saçta açıklık oluşmadı yani bir gerileme sanırım çıkışda devam ettiği için daha sonra azaldı dökülme siz de döngü mü oldu hocam?
    Evet, ben şu an döngüyü yaşıyorum.

Losyonu kullandıktan sonra saçı yıkamak şart mı ? ( Tortu kalmayacak şekilde süzmeye rağmen)

Yeni Üye
    Merhabalar, miracle losyon kullanmayı düşünüyorum. Güncel reçete ve hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Yeni Üye
    miracle losyon sadece kolonya ile hazırlanır mı?

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba. Yurtdısında yasıyorum suan ve saf alkol ve gliserin almakta zorlanıyorum.Alkol içerigi yüksek ilaçları iyi şekilde çözebilecek ürün arıyorum. Bildiginiz markaları yazabilirseniz memnun olurum. (Garnier tonik ve Urban marka tonıklerı araştırdım burada satılmıyolar )

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçindekilere sudan sonra alkol yazan herhangi bir tonik olabilir. Yakınınızdaki bir markete gidip cilt bakımı reyonundaki toniklerin içeriklerine göz atabilirsiniz. Veya saç toniklerinin çoğu da alkol bazlı olduğundan onların içerisinden de tercih yapabilirsiniz.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Bazılarında alkol oranı yazmıyor. Yüksek alkollü bir ürün arıyorum. Dediniz gibi yine kontrol edicem. Ürün deneyimleyen arkadaşlar varsa önerilere açığım

Yeni Üye
    https://www.amazon.com.au/Alpecin-Ca...y%2C251&sr=1-9

Alkol oranini net goremiyorum. Bu urun isimi gorur mu arkadaslar

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun yıllar miracle losyon kullanıp göğüslerde büyüme (jinekomasti) sorunu yaşayan oldu mu?
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldactone jinekomasti yapıyor arkadaşlar. Spor yapmaz iseniz yıllar sonra kötü bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Sayfa 54/54 İlkİlk ... 444525354