Sayfa 1/54 1231151 ... SonSon
540 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Arkadaşlar her üye olan miracle losyon ile ilgili konu açıyor böyle giderse başka konu görülemez bulunamaz olacak bu nedenle tüm benzer sorularınız için ana konuyu okuyun biraz zahmet edin lütfen olmaz ise buradan sorunuz tekrar söylüyorum benzer konu başlıkları varken asla yeni konu açılmayacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

mirackle losyona başmalak istiyorum , neler yapmalıyım nelere dikkat etmeiliyim ? lütfen yardım

Merhaba.

Miracle losyonu ilk hazırladığımda, kullandığım tülbent tarzı bez ile tek sefer süzme işleminden geçirerek kaba tortusunu almıştım.

Ancak sprey kullanımda çok sıkıntılar yaşadım ve ikinci 100ml'yi hazırlarken, karışımı 1 gün boyunca şişede bekletip iyice çalkaladıktan sonra, bu sefer hemen hemen hiç tortu kalmayacak şekilde süzerek şişeledim.

Kalan tortunun içinde etken madde bulunmakta mıdır?

Ya da tamamen süzdüğümde elde ettiğim karışımın etkisi, ilk hazırladığıma göre ne derece farklılık gösterir?

Şimdiden teşekkürler.

Bir diğer sorum ise oranlarla ilgili.

Miracle losyon içine 2 kutu, hatta 3 kutu Aldactone atan var.

Yine Diane kullanımında, 1 kutu kullanan, yarım kutu kullanan, hiç Diane kullanmayan var.

Dekort ampulu katan var, birkaç sefer katıp sonra katmayın diyen var, hiç katmayan var..

1 kutu aldactone ile 3 kutu aldactone ne denli bir fark yaratmakta? Çözeltiye katılan aldactone bir noktadan sonra doymuş bir hal alarak, geri kalanı israf niyetine süzülerek çöpe mi gitmekte?

Miracle, tecrübeleri ile bizi bu konuda yönlendirebilir mi?

Yani uzunca sayılabilecek bir süredir bu losyon tecrübe edilmekte ve optimal karışım (Miracle içerikleri adına) olarak nasıl bir oran tavsiye edilmekte?

Aldactone ve Diane ne kadar olmalı? (en az, en fazla)

Dekort ampul kullanılmalı mı kullanılmamalı mı? (Kullanılması ne gibi sakıncalar yaratabilir?)

Son tahlilde, Androcur vb. eklentilerin hangilerini olumlu buluyor ve karışıma neyin ne kadar eklenmesini tavsiye ediyorsunuz?

Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tastelife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir diğer sorum ise oranlarla ilgili.

Miracle losyon içine 2 kutu, hatta 3 kutu Aldactone atan var.

Yine Diane kullanımında, 1 kutu kullanan, yarım kutu kullanan, hiç Diane kullanmayan var.

Dekort ampulu katan var, birkaç sefer katıp sonra katmayın diyen var, hiç katmayan var..

1 kutu aldactone ile 3 kutu aldactone ne denli bir fark yaratmakta? Çözeltiye katılan aldactone bir noktadan sonra doymuş bir hal alarak, geri kalanı israf niyetine süzülerek çöpe mi gitmekte?

Miracle, tecrübeleri ile bizi bu konuda yönlendirebilir mi?

Yani uzunca sayılabilecek bir süredir bu losyon tecrübe edilmekte ve optimal karışım (Miracle içerikleri adına) olarak nasıl bir oran tavsiye edilmekte?

Aldactone ve Diane ne kadar olmalı? (en az, en fazla)

Dekort ampul kullanılmalı mı kullanılmamalı mı? (Kullanılması ne gibi sakıncalar yaratabilir?)

Son tahlilde, Androcur vb. eklentilerin hangilerini olumlu buluyor ve karışıma neyin ne kadar eklenmesini tavsiye ediyorsunuz?

Teşekkürler.
    Bilimsel araştırmalara göre spirolaktone %5 e kadar yan etki yapmamakta.Tabi %0.5-%1'den yan etki görenler arasındayım bu kişiye göre değişkenlik gösterir. 1 kutu aldactone 100 ml elseve de %1.6 spiro ediyor, 2 kutu %3.2 3 kutu %4.8. Yani arkadaşların yaptıkları spironun oranını arttırmak. Kimisi %1'e cevap verir kimi %3 e kimisi %5'e. Bunu sen deneyip kendin görmelisin.

Diane bazılarında yan etki yapıyor neticede doğum kontrol hapı, bazıları da çekiniyorlar.

Peki ya Dekort un eklenip çıkarılmasındaki sebep nedir?

Ayrıca, aldactone un tortusunu tamamen süzmek sakıncalı mı? yani etken madde tortuda kalıyor mu? yoksa tamamı elseve ile mi karışıyor?

Ben hiç süzmeden kullandım bunun bir sakıncası varmıdır acaba?

Alıntı tastelife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ya Dekort un eklenip çıkarılmasındaki sebep nedir?

Ayrıca, aldactone un tortusunu tamamen süzmek sakıncalı mı? yani etken madde tortuda kalıyor mu? yoksa tamamı elseve ile mi karışıyor?
    Nişasta ve kireç yani dolgu maddesidir yan etken filan değildir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Kirecin saça zararlı olduğu forumlarda yazılan bir durum. Öyleyse tamamen süzmek daha yararlı olacaktır.

Teşekkürler.

Dekort ile ilgili de birşeyler söyleyebilir misiniz Miracle?
    Mevcut Tedavim (25.09.2015):

Miracle Losyon ( 1 Kutu Aldactone - 1 Kutu Diane ) (Sabah - Akşam)
    LR Tonic (Sabah - Akşam) (Etken madde Procapil)
    Dermaroller 1mm (Haftada 2 Kez)
    Dermoday Şampuan (3 Günde 1 Kez)
    Konazol Şampuan (Haftada 2 Kez)
    Solgar 50mg Biotin (Sabah)
    Solgar VM2000 Multivitamin (Sabah)

Yeni Üye
    Miracle losyonun yan etkileri tam anlamiyla yazabilirmisiniz ne gibi yan etkiler yapabilir kullanali 1 ay olacak hicbir sıkıntı olmadi ama arada yan etki kelimesi gorunce takılıyorum

Sayfa 1/54 1231151 ... SonSon