Sayfa 36/54 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
540 sonuçtan 351 ile 360 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi
    aynen hocam sormak istediğim buydu , bu arkadaşın yorumları korkuttu beni %70 kana karışır falan demesi falan

Miracle losyon etkenleri ruhsat kullanım süreleri dolmuş anonim etkenlerdir dolayısı ile milyar dolarlık klinik deney onay süreci sonrasında alınan ruhsatla bir başkası kolaylıkla üstüne konup muadil ürün çıkarabilir bu nedenle bu etkenlerle saç ilacı yapılmamaktadır (Yeni molekül olsa 10 yıl sadece ruhsatı alan satabilir) bu nedenle adamlr salak mı ? yaparlardı abiii!! tarzın yorumları ciddiye almayın işi kesat ya da paraya doymamış kasaplar ile yağ su sabun lobisi bunu dillendirir dikkat edin ekim sonrası finas kullanın demeyen ekimci yok ne iştir ?? finasterid de antiandrojendir niye bir tanesi onu kötülemez ?? aksine en kötüsü odur ama iş kendi şözümlerinizi üretmeye geldimi algı yaratmaya çalışırlar geçiniz.... ne kullanıyorsanız topikal olarak baktınız yanetki varsa bırakırsınız daha bu güne kadar topikalde ağır bir yanetki görüp atlatamayan görmedim görülmedi ben yine de setipiprant kafein çeşitli wnt uyarıcıları antiinflamatuar prostaglandin gibi etkenleri tavsiye ediyorum. (kesinlikle ve kesinlikle antiandrojen kullanımını bende önermiyorum özellikle finasterid)
    Konu Miracle tarafından (21.09.2017 Saat 10:12 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon etkenleri ruhsat kullanım süreleri dolmuş anonim etkenlerdir dolayısı ile milyar dolarlık klinik deney onay süreci sonrasında alınan ruhsatla bir başkası kolaylıkla üstüne konup muadil ürün çıkarabilir bu nedenle bu etkenlerle saç ilacı yapılmamaktadır (Yeni molekül olsa 10 yıl sadece ruhsatı alan satabilir) bu nedenle adamlr salak mı ? yaparlardı abiii!! tarzın yprumşarı ciddiye almayın işi kesat ya da paraya doymamış kasaplar ile yağ su sabun lobisi bunu dillendirir ne kullanıyorsanız topikal olarak baktınız yanetki varsa bırakırsınız daha bu güne kadar topikalde ağır bir yanetki görüp atlatamayan görmedim görülmedi ben yine de setipiprant kafein çeşitli wnt uyarıcıları antiinflamatuar prostaglandin gibi etkenleri tavsiye ediyorum.
    Miracle abi tek başına setipiprant yeterli midir ? nereden temin edebiliriz toplu alım falan olacak mı ve 1 aylık kullanımda maaliyeti ne kadar oluyor acaba ? yine kafein içinde aynı soruları sormak istiyorum
    Konu Miracle tarafından (21.09.2017 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar.
    Miracella hazırladım.
    Elseve,Diane, aldacton bir tanede tüp kırdım içine.
    Kurumaması için ne yapmalıyım.
    Sadece sıkıp bırakıyordum. Sanırım bu yeterli değil.
    Karısımı saç diplerime sıktıktan sonra ne yapmalıyım.
    dmso Diye birşey okudum bu ne demek. Ayrı bir karışım mı. Miracelladan bağımsız bir karışım mo? Bununla ilgili konu varsa link alabilirmiyim. Hep okuyorum forumu.bazı şeyleri anlamıyorum

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DMSO ya da gliserin ekleyebilirsiniz % 20 oranında.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DMSO ya da gliserin ekleyebilirsiniz % 20 oranında.
    Bu kurumasını mı engelliyor hocam.
    Eczaneden alabilirim değil mi?
    Gliserin katıp, saçıma sıkıp bekletmem lazım değil mi? Yıkamasında dikkat etmem gerekn birşey var mı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kurumasını mı engelliyor hocam.
    Eczaneden alabilirim değil mi?
    Gliserin katıp, saçıma sıkıp bekletmem lazım değil mi? Yıkamasında dikkat etmem gerekn birşey var mı
    Evet daha geç kurumasını sağlıyor,eczaneden alabiliyorsunuz,özellikle dikkat etmeniz gereken birşey yok saç yıkama sıklığını saçınızın durumuna göre ayarlyabilirsiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Su ile nemlendirebilirsiniz yada kazakcemilin dediği olabilir.

Yeni Üye
    @kazakcemil @muzsarip çok teşekkür ederim.
    haftada birde yağ karışımı yapayım diyorum.

Yeni Üye
    arkadaşlar ben bu miracle losyonu 6 7 ay kullandım pek işe yaramadı yani yine dökülüyordu bir kaç ay önce bıraktım şehir değiştirdim, buranın suyundan mıdır nedir 5 katı dökülüyor doktora gidiyorum; öyle olsa şimdiye kel kalmıştın diyor. tekrar başlamayı düşünüyorum ama tam sonuç almak için ne yapmalıyım acaba

Sayfa 36/54 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon