Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Türkiye de Satılan Rogain Foam Sprey Orjinal mi ?

Türkiye de Satılan Rogain Foam Sprey Orjinal mi ?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  sacimindoktoru.com.jpg
Görüntüleme: 222
Büyüklüğü:  73.5 KB (Kilobyte)
ID:	1106

Google'a Rogain yazdığınız da bir kaç tane satış sitesi bulunuyor Türkiye'de. Hepsi orjinal kutu görünümünde sprey ya da foam olarak satılıyor. Fiyatlarda öyle çok uygun değil ve minoxil fiyatlarından biraz daha pahalı denilebilir. Peki arkadaşlar bu ürünü bu sitelerden alan var mı ? Ürünler sizce Orjinal mi ? Kullanım sonrası izlenimleriniz nelerdir ?
    Konu Miracle tarafından (20.11.2014 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    mrblar ben rogain kullanmayı dusunuyorum kullanan varmı nerden temin ediyorsunuz pak darou yu bırakıyorum imkan olursa bunu kullanıcam .konudaki gibi turkiyede online alan varmı ?

Banned
    Türkiye de satılanların hepsi orijinal diyemem fakat sanalpazarda alıp diğer siteden senelerce kullananlar orijinal olduğunu söylüyolardı.Fiyat konusu ise türkiyede satanlar fazla kar etmiyor örn:4 şişede en fazla 40 tl vs.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ebayda Generic Giant diye bi satıcı vardı hocam ben ondan aldım 4 aylık 15 günde felan elime ulaştı tavsiye ederim.

Yılladır rogaine kullanıyorum, bir defa kirkland deneyim dedim, saçlarım ters tepki verdi çok fazla dökülme olmuştu, bende tekrar rogaine geçmiştim.fakat son yurtdışı siparişim gümrüğe takıldı,sorgu ekranında ilerlemiyor. paypal olmadığı için para iadeside talep edemiyorum, yalan oldu 300 tl.

Velhasıl başka marka minoxidil kullanmak istemediğim için aşağıdaki web sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum, çok sağlam gelmedi bana ama denize düşen yılana sarılır diyip satın almalımıyım, aşağıdaki siteden ürün alan varmıdır ?

http://orjinalrogaine.com/index.html

n11 üzerinden de satış var

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılladır rogaine kullanıyorum, bir defa kirkland deneyim dedim, saçlarım ters tepki verdi çok fazla dökülme olmuştu, bende tekrar rogaine geçmiştim.fakat son yurtdışı siparişim gümrüğe takıldı,sorgu ekranında ilerlemiyor. paypal olmadığı için para iadeside talep edemiyorum, yalan oldu 300 tl.

Velhasıl başka marka minoxidil kullanmak istemediğim için aşağıdaki web sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum, çok sağlam gelmedi bana ama denize düşen yılana sarılır diyip satın almalımıyım, aşağıdaki siteden ürün alan varmıdır ?

http://orjinalrogaine.com/index.html
    Öncelikle geçmiş olsun. Sorgu ekranında nasıl bi tablo var bana özelden detayları atarsan yardımcı olurum. Para iadesi kesinlikle talep et kargo parasını alıp diğer ücreti hesabına iade edebilirler. Sırf PayPal yok diye firma kendini karalatmak istemez.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakımstoreden al orda orjinal ama direk siteden kaldırdıkar sağlık bakanlığı yasakladığı icin
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Sorgu ekranında nasıl bi tablo var bana özelden detayları atarsan yardımcı olurum. Para iadesi kesinlikle talep et kargo parasını alıp diğer ücreti hesabına iade edebilirler. Sırf PayPal yok diye firma kendini karalatmak istemez.
    Teşekkür ederim. Şimdi dikkatimi çekti generic giant'tan alışveriş yapmışsınız, bende sürekli o satıcıdan alıyordum. Paypalın gittiğini bile bile Ebay üzerinden 6 aylık almak istedim fakat ödeme ekranında sadece paypal seçeneği olunca satıcıya mesaj yazdım, kusura bakma ödeyemiyorum paypal ülkemden çekti gitti filan dedim o da beni sitesine yönlendirdi debit kart ile alışveriş yapabileceğimi söyleince bende sitesinden 6 aylık siparişi verdim.

Takip kodu : UM310386247US

Usps sitesinde sorguladığımda ürün istanbula gelmiş görünüyor fakat 50 gün oldu bir ilerleme yok
    Ptt ile sorguladığımda ürün amerikadan çıkışı dışında hiç birşey yok.

Defalarca ptt yi aradım, bimer'e yazdım iki defa ( ilk dilekçeye cevap vermeyince), ptt merkez şubeye gidip reklamasyon (kargoyu araştırma,inceleme) yaptırabileceğimi söyledi. Ertesi gün gittim ptt'ye şef'e yönlendirdiler, şef'te çok şeker bir teyze sağolsun aradı istanbulu el koyduklarını filan söyledi, içinde yasaklı madde olduğundan.

yasaklı madde olsa dahi benim bu kargonun hareketlerini görmem gerekmiyor mu. ptt'de sorguladığımda ya da tlf ile görüştüğümde sürekli amerikadan çıkmış, bizim yapacak birşeyimiz yok demeleri saçma değil mi. Ki ben bu losyonu doktora reçete ettirebilirim, bana bir tebligat gelmesi gerekmiyor mu?

SAtıcıya defalarca mail attım, durumu anlattım. Cevap bile vermiyor.

Umarım satıcıya geri gönderirlerde para iadesi yapar. Yapmazsa yapacak birşeyim yok
    Konu odtu tarafından (29.09.2016 Saat 08:07 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakımstoreden al orda orjinal ama direk siteden kaldırdıkar sağlık bakanlığı yasakladığı icin
    Bakımstore'dan nasıl alabilirim anlamadım. Bu şirketin bir dükkanı filan var da oraya gidip elden al mı demek istediniz.?

Sayfa 1/2 12 SonSon