Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lazer Epilasyon Yaptıran var mı?

Lazer Epilasyon Yaptıran var mı?

Aranızda y....
    Konu rock102 tarafından (28.01.2016 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben yaptırıyorum ama İstanbulda değil. İnanılmaz çok acıyor anlatamam sana.

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaptırıyorum ama İstanbulda değil. İnanılmaz çok acıyor anlatamam sana.
    Özel olmazsa hangi bölgelere yaptırıyorsunuz hocam?.Ben kemer altı bölgeye yaptıracağım.Kesin çözüm olmuyor diyorlar ama sen faydasını görüyormusunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zer0 kardeşim sen beni tanimazsin ama ben losyon konusundan ve hikayenizden sizi gayet tanıyorum. Yani forumu sessizce takip ettim bir sure. Benim kol killarim rahatsız edici derecede çok ve doğal olarak bende cok rahatsız oluyorum yazları tisort giymeyi bile istemiyorum sırf bu yüzden. Acaba bu epilasyon iki kol için kaç seans ve ücreti ne kadar olur. Bilgi için tesekkur ederim.

ben 8 seans istanbulda epiderm diye aptal bir yere gidip dolandırıldım ataşheirde o yüzden ince eleyip sık dokuyun birde kesin bitirme anlaşması yapın

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 8 seans istanbulda epiderm diye aptal bir yere gidip dolandırıldım ataşheirde o yüzden ince eleyip sık dokuyun birde kesin bitirme anlaşması yapın
    Kardeşim ücret olarak ne verdin bide sanirsam faydasını gormemissiniz bu lazer tedavisinde garanti yok mudur ?

garantii yapan yerler var etrafımda fayda gören oldu ama ben ilk çıktığında gitmiştim ve dolandırıcı bir yere gittim ondan dolayı fayda görmedim yoksa düzgün yerler var sanırım araştırman lazım fiyuatı hatırlamıyotum ya 4 sene oldu gideli

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı drmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    epiderm bilindik bir yer. sen nasıl dolandırıldın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İstanbulda beylikdüzünde boyun kısmına yaptırdım.12 seans 200 lira filandı kampanyalı fiyatı.İlk 2 seans biraz can acıtır ama ondan sonraki seanslarda fazla can yakmaz.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zer0 kardeşim sen beni tanimazsin ama ben losyon konusundan ve hikayenizden sizi gayet tanıyorum. Yani forumu sessizce takip ettim bir sure. Benim kol killarim rahatsız edici derecede çok ve doğal olarak bende cok rahatsız oluyorum yazları tisort giymeyi bile istemiyorum sırf bu yüzden. Acaba bu epilasyon iki kol için kaç seans ve ücreti ne kadar olur. Bilgi için tesekkur ederim.
    Hocam valla rahatsız oluyorsan yaptırmalısın öncelikle kesinlikle biri bişe derse aldırma. İkinci olarak gittigin yere göre değişir fiyatı. Senin gitme sıklığın, lazerin derecesi vs birçok şeye bağlı.Kesin çözüm değil ama 5-6 seansta azaltır inceltir kılları sadece. Tamamen yok olmuyor hiçbir zaman.

Alıntı rock102 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel olmazsa hangi bölgelere yaptırıyorsunuz hocam?.Ben kemer altı bölgeye yaptıracağım.Kesin çözüm olmuyor diyorlar ama sen faydasını görüyormusunuz?
    Hocam koltuk altıma yaptırıyordum bir de belime inan çok acıor. Koltuk altı dayanılır ama bel inanılmaz derecede acıyor. Kemer altı bölgeye yaptırırsan sana söyliyim acıdan ya bayılırsın dayanma şansın yok söyliyim ama dene istersen.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon