Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
97 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Proscar ile bu saçlari kurtarabilir miyim ? (resimli)

Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için. Kellik piskolojisi adamı içten bitiyor. Özgüven olayı tamamı ile kayboluyor. Minoksil ile beraber kullan dedi doktor fakat araştırmalarım doğrultusunda sadece proscar kullanıyor. İlk başlarda yan etkilerini gördüm belki yine vardır farkedemiyorum. Halsizlik oluyor onu kesin proscar yapıyor. Bugün en basit şeyi hatırlayamadım unuttum. İlk defa unutma durumunu yaşadım. Ama pes etmeyi düşünmüyorum. bu saçı geç olmadan finasterid ile kurtarıp korumak istiyorum. Yan etkileri vücut tolere edebiliyor zamanla. Sürekli kullanım şart. Piskolojim bozulmuştu saçlarım yüzünden fakat şuan cok iyiyim. Dermatoloji doktorlar ve saç ekim merkezlerindeki doktorlar dahi finasterid kullanıyor. Korkmayın kullanın sonra pişman olmayın.

Arkadaşlar acayip saçlarım dökülmeye başladı tekrar. Doktoru aradım DHT baskısından kurtulan saçlar dökülür ve kökleri daha sağlam olarak geri çıkar dedi. Kullanan arkadaşlarda böyle bir durum oldu mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah bu DHT aslında görevleri iyi de sacimizi rahat bıraksa bugün burda bunları konuşuyor olmazdık ben yeni çıkma olayına inanıyorum 45 gün önce saçları kazitip tedavi uyguladim yanı coook şey kullanıyorum ve minik minik saclar görüyorum sürekli revizyona uğruyorlar. Daha güçlü çıkacaktır kardeşim tedaviye devam.

inşallah kardeşim bakalım. Dökülen saçlarda kök cok zarar görmüş belli yani bakıyorum köklerine incecik..

Arkadaşlar çok yoğun saç dökülmesi yaşıyorum. Proscar kullandıktan 1 hafta sonra çok dökülüyor üstten,önden ve tepeden... İlk aylarda bu durumu yaşayanlar var mı ? Sanki minyatürleşen ve uzamayan saçlardan dökülüyor gibi görünürde yani.. Kökten geliyor hepsi. Yorumlarınızı bekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim kişisel görüşüm; proscar ne bir birbuçuk haftada çok belirgin dökülme yapar ne de saç çıkarır.

tabi siz böyle yorumlar yapınca triplere girip ben yalancı değilim, millet kelse ben ne yapayım tarzında yorumlar yapıyorsunuz o yüzden size direkt olarak bir şey söylemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Reflex durumu olusmus olabilir . her etken once sac dokecek diye bi kaide yoktur . ben proscara ilk basladigimda ikinci gunden itibaren iki hafta sacim dokulmemisti ve canlanmisti .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Banned
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kişisel görüşüm; proscar ne bir birbuçuk haftada çok belirgin dökülme yapar ne de saç çıkarır.

tabi siz böyle yorumlar yapınca triplere girip ben yalancı değilim, millet kelse ben ne yapayım tarzında yorumlar yapıyorsunuz o yüzden size direkt olarak bir şey söylemiyorum.
    bayağı bir süre olmuş.. Geri dönüşler, etkiler, yan etkiler nasıl hocam ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finas devam..8 ayi gecti herhalde.Sukur ki seksuel bir yan etki yok saclarim islak halde biraz acik duruyor, kuru kalde sukur ki sikinti yok.
    Fakat soyle bir sey oldu bugun, bugun bir bayan arkadasla bulusmam vardi bir ara kadinlarin ne kadar sac doktugunden falan bahsettik gulduk eglendik.Sonra benim omzuma saclar uzun oldugundan bir tel dusmus, onu gordu.Sonra tuvalate gittim geldim saclari elimle duzeltirken 1 tel daha dusmus, senin saclarin benden daha cok dokuluyor dedi bir bozulmadim degil hani onun disinda finas bende stabilizasyonu sagliyor sanirsam, sac fiskirmadi hicbir sekilde..

Banned
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finas devam..8 ayi gecti herhalde.Sukur ki seksuel bir yan etki yok saclarim islak halde biraz acik duruyor, kuru kalde sukur ki sikinti yok.
    Fakat soyle bir sey oldu bugun, bugun bir bayan arkadasla bulusmam vardi bir ara kadinlarin ne kadar sac doktugunden falan bahsettik gulduk eglendik.Sonra benim omzuma saclar uzun oldugundan bir tel dusmus, onu gordu.Sonra tuvalate gittim geldim saclari elimle duzeltirken 1 tel daha dusmus, senin saclarin benden daha cok dokuluyor dedi bir bozulmadim degil hani onun disinda finas bende stabilizasyonu sagliyor sanirsam, sac fiskirmadi hicbir sekilde..
    hiç saç çıkarmadı mı hocam ?

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon