Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
44 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hala umut var mı?

Yeni Üye
    Bu tedavinde bulunan seçeneklerden sadece dutasteride devam etmeni üzerine ek olarak bitkisel bir tavsiye saw palmetto kullan androjenlerin saç köklerindeki reseptörlere bağlanmasını önleyecektir..Konazol şampuana devam et fakat haftada iki defayı gecmesin istikrarlı aynı günler olmasını tavsıye ederım mesela carsamba ve pazar günü kacırsan dahi sadece aynı gunlerde kullan disiplin şart..Yaşın pek genç olmadıgını goruyorum bu yüzden 6 ay sonra prp tedavisiyle saç koklerını uyarmak süreci hızlandırıcaktır bunun tek seferlık olması kafi herşeyin fazlası zarar..1 yıl sonra yüzünün güleceğine inanıyorum allahtan ümit kesilmez dua etmeyide unutma

Yeni Üye hanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pozitif düşünmek tek dayanağımız, saç ekimine donör bölgem uygun olmadığı için şuanki tedavimi 6. ayda bırakıp alternatif düşünüyorum. Miracle losyon dışında da alternatiflere açığım.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    avodartı günde 1 mi alıyorsunuz

Bugun avadort uzerine bircok yazi okudum forumda.kiminde etki etmedigini sorunun baska seylerde oldugunu uzman nickli hocam defalarca dile getirmis.kendisine ozel attigim mesajda dutasterid denilen avodarti kendisinin daha once kullandigini bilmedigim icin sormamistim.bugun ozellikle mehmetu63 olmasi lazim galiba o arkadasimizin actigi baslikta tibbiyeli kardeşim seninde kullandigini okudum.sizlerden ayri ayri bu baslik altinda dutasterid tecrubenizi ozellikle yan etkilerini en erken ne zaman hissedebilecegimiz ve gorulmus bi yan etki varsa ilaci biraktiktan ne kadar sure sonra normale dondugunu yanitlarsaniz sevinirim.sac sorunu bizleri bu genc yasimizda boyle sitelerde sayfalarca yorum okutmaya mecbur kiliyor.bu konuda tecrube sahibi sizler bu konuyu detayli bi sekilde buraya yazarsaniz eger benim gibi merak eden bi cok arkadasimiz da faydalanabilir diye dusunuyorum.dort gozle cevaplariniz bekliyorum guzel insanlar

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı hanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 2 aydır devam ettiğim biotin+çinko bir faydasını görmediğim için bırakmayı düşünüyorum
    Çok acele ediyorsun. Ben sana MedobioComplex'i öneririm. Hem Saw Palmetto hem Biotin hemde çinko ve başka saç için gerekli vitaminler içeriyor. Zaten en 3 ay kullanman gerek. Bu kadar çabuk pes etme. Ben bunu 4 ay aralıksız kullandım ve faydasını gördüm. Kaşlarım kirpiklerim dahi siyahlaşmıştı. Boşuna denilmiyormuş Biotine güzellik vitamini diye. Çok geçmiş olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı hanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozitif düşünmek tek dayanağımız, saç ekimine donör bölgem uygun olmadığı için şuanki tedavimi 6. ayda bırakıp alternatif düşünüyorum. Miracle losyon dışında da alternatiflere açığım.
    Complex tedaviler daha iyi sonuç veriyor. Ben eski Minoxidil kullanıcılardanım. Bence Min-dut + Miracle losyonu dene ilk önce.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avodartı günde 1 mi alıyorsunuz
    4 aydır Avodart gün aşırı. Minoxil günde 2 defa, dermaroller haftada 4, ketoral günde 2 düzenli aksatmadan kullandım.

Minoxil 4 ay sonunda fayda görmediğim gibi aşırı kaşıntı kabuklanma yaptığı için 5-6 gün ara verip minoxil+miracle losyon ile beraber tekrar başlamayı düşünüyorum bu hafta.

Alıntı stud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun avadort uzerine bircok yazi okudum forumda.kiminde etki etmedigini sorunun baska seylerde oldugunu uzman nickli hocam defalarca dile getirmis.kendisine ozel attigim mesajda dutasterid denilen avodarti kendisinin daha once kullandigini bilmedigim icin sormamistim.bugun ozellikle mehmetu63 olmasi lazim galiba o arkadasimizin actigi baslikta tibbiyeli kardeşim seninde kullandigini okudum.sizlerden ayri ayri bu baslik altinda dutasterid tecrubenizi ozellikle yan etkilerini en erken ne zaman hissedebilecegimiz ve gorulmus bi yan etki varsa ilaci biraktiktan ne kadar sure sonra normale dondugunu yanitlarsaniz sevinirim.sac sorunu bizleri bu genc yasimizda boyle sitelerde sayfalarca yorum okutmaya mecbur kiliyor.bu konuda tecrube sahibi sizler bu konuyu detayli bi sekilde buraya yazarsaniz eger benim gibi merak eden bi cok arkadasimiz da faydalanabilir diye dusunuyorum.dort gozle cevaplariniz bekliyorum guzel insanlar
    4 ay fayda görmek için erken olabilir ama gün aşırı kullanarak yan etki görmedim. Yan etki jinekomasti ve menide sıvılaşma olduğu söyleniyor ama ben yaşamadım. Herkeste farklı tepkiler veriyor avodart. 1 yıl düzenli kullanıp fayda görmeyende var harika sonuçlar alanda.
    Konu hanb tarafından (04.02.2016 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Cevabiniz icin tesekkurler.oral alinan ilaclarda en az 6 ay beklemek gerektigi soyleniyor.biraz daha bekleyin yan etkide gormemissiniz.umarim sacta etkisini gosterir.

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon