Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
70 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: JAK enzimini inhibe ederek saç çıkartmak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı edheldur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca 1980'lerden şu efsane makaleyi de bilirsiniz. Link

Makale başlığı: " Benoxaprofen Alan Hastalarda Erkek Tipi Kelliğin Geri Döndürülmesi, Hipertrikozis ve Hızlanmış Tırnak Büyümesi "

Oldukça ilginç bu makaledeki bazı vakalara göre;

* 75 yaşındaki amcamızın 45 yaşından beri erkek tipi kelliği varmış. 32 yaşında ankilizan spondilit gelişmiş. Bu nedenle benoxaprofen 600mg kullanmaya başlamış. 5 ay sonra daha önce saç derisinin görünürde saç olmayan kısımlarında saç çıkışı gerçekleşmiş. Parmaklarının üzerinde, kollarında da kıllanma artışı olmuş. Sakal büyüme hızı artımış. Ayrıca yeni saçların çıktığı bölgedeki saç yoğunluğu hiç dökülme olmayan kısımlardakine eşdeğermiş*** Saç büyümesi benaxoprofen dozunun 300 mg'a çekildiği süreçte de devam etmiş.

* 45 yaşındaki erkek hastanın 40 yaşından beri erkek tipi genetik saç dökülmesi mevcutmuş. 39 yaşında psöriatik artropati geliştiği için günlük 600 mg benaxoprofen kullanmaya başlamış. Tedaviden dokuz ay sonra kafa derisinde daha önce 'kel' olan kısımlarda saç çıktığını gözlemlemiş. Ayrıca bu hastada da parmaklarda kıllanma olmuş (hipertrikozis) Doz 300 mg'a çekildiğinde dahi saç çıkışı devam etmiş.

Not: Benaxoprofen ruxo, tofa gibi JAK inhibitörlerin artık kullanılmayan atasıdır.
    benaxoprofen ölümlere sebep olmamış mıydı? tam işleyişi belli miydi onun? ben bi ara araştırdım bulamamıştım. bu yeni nesil jak inhibitörleri de aynı sistemle mi çalışıyor acaba?

benaxoprofen neden ölümlere sebep olmuştu?

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide bu işler nasıl olacak bu deneyi hangi doktor hangi taşıyıcılarla yapıyor ev de denemekle olacak iş değil avrupada bir kaç kişi minoxla dmso ile denedi biri sonuç alamadığını diyeri saç çıkardığını iddia etti üniversiteler de olacak işler bunlar kişisel mi çalışma ?
    ne tasiyicisi hocam adam gunluk olarak oral yolla kullaniyor galiba.

>>>>>>>>>19.02.2016<<<<<<<<<
    şu an için 1 kutu yani 56 tablet kullanılmış olup (günde 2 adet) herhangibir olumlu veya olumsuz etki gözlemlenememiştir.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı yamakasii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne tasiyicisi hocam adam gunluk olarak oral yolla kullaniyor galiba.

>>>>>>>>>19.02.2016<<<<<<<<<
    şu an için 1 kutu yani 56 tablet kullanılmış olup (günde 2 adet) herhangibir olumlu veya olumsuz etki gözlemlenememiştir.
    jaklar aga ıcın lokal tasıyıcıyla olacak beyefendı bılmıyorsan öğren oral alsada ılacı bırakınca daha buyuk alanı kaybedecek bu bellı degıl ama bagısıklıgı baskılayıp ılac bırakılınca sonuc daha buyuk oluyor jaklardan beklentım yok ....
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Banned
    jaklar aga ıcın lokal tasıyıcıyla olacak beyefendı bılmıyorsan öğren oral alsada ılacı bırakınca daha buyuk alanı kaybedecek bu bellı degıl ama bagısıklıgı baskılayıp ılac bırakılınca sonuc daha buyuk oluyor jaklardan beklentım yok ....
    tosun hocam bir tedavi bırakıldığında daha fazla gidecek diye bir kaide hiç duymadım. Ne burada ne yabancı forumlarda ne de bilimsel araştırmalarda. Sadece kaldığı yerden devam edecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tosun hocam bir tedavi bırakıldığında daha fazla gidecek diye bir kaide hiç duymadım. Ne burada ne yabancı forumlarda ne de bilimsel araştırmalarda. Sadece kaldığı yerden devam edecektir.
    http://www.hairlosscure2020.com/acla...ecia-research/ hocam doğru bilgilere burdan bakabilirsiniz.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Yer
    izmir turkey
    Ben onları okudum çocuklar kaide varmı yokmu acın öğrenin bağışıklığı bastırmanın bedeli kanserdir ve daha güçsüz bir bünye bun7da bilmiyorsanız bana soru sormayın bunlara zaman ayırmak enayilik olur
    Ben ne yazmışım yukarda lokal demisim ağa için oral alim ayrı düşük doz lokal ayrı linkteki yatırım ağa için deil sadece orjinal sayfadan bakin neden ilaç etkisi geçince ani dökümlerle sac kaybı yaşıyoruz düşündünüzmü hic akil kupleri
    Konu tosun.t tarafından (05.06.2016 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir.
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=N6C0-wiNlZU dr angelo telefon görüşmesi jak ile ilgili. dakka 12:30 da aga ile ilgili soruyu soruyor. İlginç olan ise Dr. Angelo AA hastası. Ve bu kadını pskolojik olarak etkiliyor. Sonra calısmalar baslıyor. Demekki Aga da çözüm bulabilmek içinde bir dr umuzun psikolojik olarak etkilenip buna savaş açmasını bekleyeceğiz.

Yer
    izmir turkey
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben onları okudum çocuklar kaide varmı yokmu acın öğrenin bağışıklığı bastırmanın bedeli kanserdir ve daha güçsüz bir bünye bun7da bilmiyorsanız bana soru sormayın bunlara zaman ayırmak enayilik olur
    Ben ne yazmışım yukarda lokal demisim ağa için oral alim ayrı düşük doz lokal ayrı linkteki yatırım ağa için deil sadece orjinal sayfadan bakin neden ilaç etkisi geçince ani dökümlerle sac kaybı yaşıyoruz düşündünüzmü hic akil kupleri
    saç için kendilerini öldürecek gençler cesedim yakışıklı olsun diyorlar

Yeni Üye
    İngilizcem yok jakten Demi bişey çıkmadı

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567