Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Cilt kırışıklığına sanırım çok etkili bir krem yaptım 😀

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    sag tarafta kucuk alana uyguladıım derıdev rahatlama ve palaklık olusumu var su anm bukadar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler bunu yazmamak için baya sabrettim ama sanırım yazmalıyım. Bu kremin içinde retinoik asit içeren bir krem olabilir. Zaten bu etken madde kırışıklıklarda çok etkili. Deriyi de açıyor.

Bu kremi yapan kişi içindekileri söylemiyor ama içinde bu maddeyi içeren kremden olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum. Differin, acnelyse kremler zaten çok iyi iş görüyor. İçine başka şeyler de koyarak size satmayı düşünüyor olabilir. Kesin böyledir demiyorum. Umarım öyle değildir. Eğer öyle değilse söylesin. Kreminin içine retinoik asit veya türevleri (adapelen/differinde) katıyorsa insanlara kendi buluşu gibi göstermesin. Umarım böyle bir şey yapmıyordur, açıklama bekleriz.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Alıntı PARKKAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende varım 36 ,alında başladı fay hatları.
    Özelime adres ve iletişim bilgilerinizi atarsanız size gönderim yaparım

Arkadaşlar krem benim cildim yağlı olduğundan daha az yağlanma yapıyor benim açımdan sevindirici ama sizin cildiniz kuruysa ve daha fazla kurutuyor ise beni uyarın kuru ciltlere karışımı ona göre yapayım. Eğer cilt kuruluğu yaşarsanız 1-2 saat sonra Nemlendirici bir krem kullanın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Retinoik asit cildi kurutur. Uygulamadan 1-2 saat sonra nemlendirici kullanılabilir. Bu şekilde sıkıntı oluşmaz. Göz altları için pek uygun değildir.

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bunu yazmamak için baya sabrettim ama sanırım yazmalıyım. Bu kremin içinde retinoik asit içeren bir krem olabilir. Zaten bu etken madde kırışıklıklarda çok etkili. Deriyi de açıyor.

Bu kremi yapan kişi içindekileri söylemiyor ama içinde bu maddeyi içeren kremden olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum. Differin, acnelyse kremler zaten çok iyi iş görüyor. İçine başka şeyler de koyarak size satmayı düşünüyor olabilir. Kesin böyledir demiyorum. Umarım öyle değildir. Eğer öyle değilse söylesin. Kreminin içine retinoik asit veya türevleri (adapelen/differinde) katıyorsa insanlara kendi buluşu gibi göstermesin. Umarım böyle bir şey yapmıyordur, açıklama bekleriz.
    Özgür retinoik asitin ve bir çok maddenin cilt kırışıklığına iyi geldiğini cümle alem zaten bilir ve ben daha öncede haftada 1 acneleyse sürerek ve dermoroller ile cildim soydurmuştum ayrıca Vichy nin içinde retinoik asit içeren ürünlerinede iyi paralar verip kullandım ama bu yaptığım krem kadar etkilisini yaşamadım zaten gönderdiğim arkadaşların kargolarını dahi ben karşıladım kullanıp denesinler 1 ayda etkilerini hissetmeye başlarlar sonraki aylarda ise inanılmaz bir şekilde bende aynada gözlerimle bile çok rahat bir şekilde Çizgilerimin hafiflediğini gördüm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haftada 1 olmaz ki, retinoik asitli krem çok az olacak şekilde her gün temiz cilde sürülür. Yaptığın kreme retinoik asit ve nemlendiriciler katınca al sana etkili olabilecek bir krem. Ama yeni bir buluş dğil, o etkiyi yapan yine içindeki retinoik asit.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrıca birçok madde cilt kırışıklığına iyi gelmez. Cilt doktorları bunu çok iyi bilir. Antiaging'in altın standardı retinoik asittir Kat bunu kremine al sana süper etkili krem. Hatta ona bile gerek yok. Sür retinoik asitli krem çok az olacak şekilde her gün. Cilt çok kuruysa 1 saat sonra nemlendirici sür. Süper etki.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hiçbir kozmetik üründe (Vichy dahil) saf retinoik asit bulunmaz ya da çok az oranlarda bulunur. Bu da bu yüzden kırışıklığa yeterli gelmez.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben retinoik asit (differin) ile alnımın kırışıklığını baya azalttım. Süper bir şey. Hala her gün yapıyorum.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon