Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lipogaine Kullananlar Nasıldır Etkisi ?

miracle
    Guest

Lipogaine Kullananlar Nasıldır Etkisi ?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  lipo.jpg
Görüntüleme: 234
Büyüklüğü:  57.3 KB (Kilobyte)
ID:	361

Lipogaine ülkemizde satılmayan ancak içeriği ve vadettikleriyle ilgiyi hakeden bir ürün. Kullanmış olan yada bu konuda fikri veya tavsiyesi olan arkadaşlarımızın değerli yorumlarını bekliyoruz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxidil ve anti dht ler iceren etkili bir urun. Amazon.com da bir suru olumlu yorum var. Ama amazon'dan TRye getirtilemiyor..

Yeni Üye
    ben 6 aydır kullanıyorum amazondan siparis verdim siparisler geliyor yanlız doktora gidip recete olarak yazdırıp ptt ana merkezınden gidip teslim alınıyor.
    ürüne gelince;
    daha önce 3 yıllık bi minoxil gecmisim var 3yıl kullandım artık etkısı tamamen bıtmıstı ve yaglanma kasıntı sorununu fazlasıyla yasıyordumki biraz arastırıp lipogaine bulana kadar.amazonda arastırırkengordum yorumlar fılanda cok ıyıydı denemeye karar verdim..
    eczanelerde satılan minoxil ile yan yana bile koyamam hem etkılı hemde yaglanma ve kasıntı yapmıyor ayrıca kompleks bı urun dht engelleyıcı olarakta yardımcı oluyor
    3lu olarak sıparıs vermıstım ilk ücü bitti ikinciyi siparis verdim onunda son kutusundayım bittikten sonra biraz ara vericem sonra nasıl devam edeceğim onun kararını vercem

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 6 aydır kullanıyorum amazondan siparis verdim siparisler geliyor yanlız doktora gidip recete olarak yazdırıp ptt ana merkezınden gidip teslim alınıyor.
    ürüne gelince;
    daha önce 3 yıllık bi minoxil gecmisim var 3yıl kullandım artık etkısı tamamen bıtmıstı ve yaglanma kasıntı sorununu fazlasıyla yasıyordumki biraz arastırıp lipogaine bulana kadar.amazonda arastırırkengordum yorumlar fılanda cok ıyıydı denemeye karar verdim..
    eczanelerde satılan minoxil ile yan yana bile koyamam hem etkılı hemde yaglanma ve kasıntı yapmıyor ayrıca kompleks bı urun dht engelleyıcı olarakta yardımcı oluyor
    3lu olarak sıparıs vermıstım ilk ücü bitti ikinciyi siparis verdim onunda son kutusundayım bittikten sonra biraz ara vericem sonra nasıl devam edeceğim onun kararını vercem
    Reçete konusunda biraz daha bilgilendirir misiniz? Aile sağlığı merkezinden mi aldınız? Devlet hastanesinden mi? Doktora nasıl reçete ettirdiniz?
    Amazondan mı aldınız? Kaç dolara aldınız 3'lüsünü?

Biraz fazla soru oldu fakat cevaplarsanız sevinirim.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

ürüne gelince;
    Bir adet bir ay gidiyor değil mi ? ve 1 adet fiyatı nedir kargo dahil maliyeti ? yani ister 3 kutu ister 6 kutu alın en ucuz maliyet kaça geliyor ?

Yeni Üye
    amazon dan 1 adet veya 3 lü olarakta siparis verilebiliyor,ben 75 dolara aldım 3lüsünü zaten sizde girdiğinizde göreceksiniz.kargo bedeli ise 25 dolar civarıydı toplamda ise 210 tl ye geldi bana kargoda dahil.
    kargoyu gemiyle gönderdiler gümrükte sorun olmadı ben ankarada yasıyorum,, önce istanbul ana merkeze gitmis ardından ankara ptt genel merkeze gönderdiler banada bi kagıt geldi yurtdısı kargonuz var 1 hafta ıcerısınde ptt gumrukten gelip teslim alın diye ardından telefon actım nasıl alabılecegımle ılgılı bana recete yazıldıktan sonra bıze receteyle gelın burdan teslım alabılırsınız dedıler,bende yakınımda bı devlet hastanesıne gıttım dermatolojıden randevu aldım lipogaine nin cıktısınıda almıstım amazonun sayfasındaki doktora anlattım bu sureci oda lipogaine adıyla receteye yazdı sonra teslim aldım hepsi bukadar biraz uzun ve karmasık gelebilir ama hepsi 1 saat surdu

amazon dan 1 adet veya 3 lü olarakta siparis verilebiliyor,ben 75 dolara aldım 3lüsünü zaten sizde girdiğinizde göreceksiniz.kargo bedeli ise 25 dolar civarıydı toplamda ise 210 tl ye geldi bana kargoda dahil.
    kargoyu gemiyle gönderdiler gümrükte sorun olmadı ben ankarada yasıyorum,, önce istanbul ana merkeze gitmis ardından ankara ptt genel merkeze gönderdiler banada bi kagıt geldi yurtdısı kargonuz var 1 hafta ıcerısınde ptt gumrukten gelip teslim alın diye ardından telefon actım nasıl alabılecegımle ılgılı bana recete yazıldıktan sonra bıze receteyle gelın burdan teslım alabılırsınız dedıler,bende yakınımda bı devlet hastanesıne gıttım dermatolojıden randevu aldım lipogaine nin cıktısınıda almıstım amazonun sayfasındaki doktora anlattım bu sureci oda lipogaine adıyla receteye yazdı sonra teslim aldım hepsi bukadar biraz uzun ve karmasık gelebilir ama hepsi 1 saat surdu
    Güzel bir alışveriş rehberi oldu teşekkürler.

Yeni Üye
    1 seneden biraz fazla kullandım, ikili paketler halinde istiyordum hiç gümrüğe takıldığı olmadı. İlk 6 ay bayağı işe yaradı fakat çoğunuzun bildiği gibi minoxidil uzun vadede istikrar sağlamıyor.

Neogenic le beraber kullanmama rağmen uzun sürede etkisini kaybetti. Ben de mioxidil kullanmıyorum artık.

Yalnız ben lipogaine etkili olurken de, daha sonra da hep günde bir kez kullandım. Benim için bir şey ifade etmiyor ama belki merak eden olmuştur

Alıntı dhoward Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 seneden biraz fazla kullandım, ikili paketler halinde istiyordum hiç gümrüğe takıldığı olmadı. İlk 6 ay bayağı işe yaradı fakat çoğunuzun bildiği gibi minoxidil uzun vadede istikrar sağlamıyor.

Neogenic le beraber kullanmama rağmen uzun sürede etkisini kaybetti. Ben de mioxidil kullanmıyorum artık.

Yalnız ben lipogaine etkili olurken de, daha sonra da hep günde bir kez kullandım. Benim için bir şey ifade etmiyor ama belki merak eden olmuştur
    Az ya da çok lipogaine de hep olumlu geri dönüş var benzeri ürünlere göre.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az ya da çok lipogaine de hep olumlu geri dönüş var benzeri ürünlere göre.
    Üstad bizi kurtar artık bu dertten,şöyle bir ithalat-ihracat şirketi kursan dünyada saç için faydalı ne kadar ürün varsa itahal etsenne güzel akıl veriyorum değil mi? şaka bir yana sanki bir ara vardı böyle bir düşünceniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 1/2 12 SonSon