8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Ne yapıcam ben ?

Ne yapıcam ben ?

Arkadaşlar yaş 23 daha önce hiç doktora vs tedavi denemedim.Saçlarım aşırı dökülüyor ve çok güçsüz ince sizce nasıl bir yok izlemeliyim ?
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2015-11-18 22-47-16.JPG
Görüntüleme: 107
Büyüklüğü:  465.9 KB (Kilobyte)
ID:	2554Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2015-11-18 22-47-27.JPG
Görüntüleme: 104
Büyüklüğü:  481.2 KB (Kilobyte)
ID:	2555Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2015-11-18 22-48-28.jpg
Görüntüleme: 99
Büyüklüğü:  301.4 KB (Kilobyte)
ID:	2556Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2015-11-18 22-49-46.jpg
Görüntüleme: 103
Büyüklüğü:  285.2 KB (Kilobyte)
ID:	2557

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam saçların güçsüz gibi durmuyor kalın telli sanırım şakaklar harici de açıklık, seyreklik vs yok. Miracle losyonun dozunu düşük tutup başlayabilirsin. Şakaklara da keto-azel-acnelyse üçlüsünü uygularsın. Dermaroller da kesin eklemelisin şakaklar için çok iyi olur. Haftada 3-4 de hint yağı, hindistan cevizi yağı vs. sür kafana çok yıpranmaması için. Kurtarırsın saçlarını uzun bir süre de korursun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    en şanslı dökülme tipindesin hocam yat kalk dua et. fazla gerilemezse saç ekimi de harika sonuç verir gelecekte. jude law tipi kötünün iyisi dökülme tipi seninki. keşke benim de böyle dökülseydi valla

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harbiden çok sanslisin. Ya bizim gibi genel bi dökülme olsaydı nasıl olurdun kim bilir kısacası hiç dert etme saçların çok iyi durumda. Tedavileri dene bu saç adam olur.

hocam saçların cansız değil saç tellerin gayet sağlam duruyo ve tepe bölgende de sorun yok gördüğüm kadarıyla. fakat şakak bölgen tedaviyle geri gelmez gibi geliyo bana çünkü avucunun içi gibi olmuş artık ordan saç çıkarmak çok ama çok zor.çıksa bile tüy halinden öteye gitmez.
    sana tavsiyem hazır donör ve tepe sağlamken git iyi bir ekimciye şakaklarına ektir 3bin greft.
    saçların kaliteli olduğu için ekimin tutma ihtimali yüzde 90.
    ondan sonra da gir foruma saçlarını korumak için zaten herkes yardımcı olur sana burda.ama dediğimi düşün. iyiy bir ekimle senin saçlar 17 yaşındaki halini alır.

Gerçekten moral verdiniz arkadaşlar teşekkür ederim ileri dönemlerde ekimi düşünüyorum şuan amacım mevcut saçımı korumak ve güçlendirmek bunun için ne yapabilirim?

arkadaşım aynı benimde durumum senin gibi 22 yaşındayım şakaklarım senden birazdaha iyi durumda bende şakaklara ilaç sürdüm ama çıkmadı bende 25 yaş gibi ekim düşünüyorum eğer ekim yaptırırsan mutlaka paylaş ki bizde görelim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam senin şakaklar komple gitmiş tedavilerle vs eskisi gibi olmayacağı kesin oral ilaçlara vs sakın başlama sağlıgından hormonlarından olursun hiç bulaşma, bu şekil sana yakışmış gibi çok kafana takıyorsan ekim olur hocam benim düşüncem bu. Tedavilerle vs eski şakaklar imkansız gelmez.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.