6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Merhabalar

Banned

Merhabalar

Merhaba arkadaşlar Levent hocamın diğer reklamcı ve gözlerini para hırsı bürümüş şahıslar arasından ayrılmasının ardından ben de orayı terk etmiş bulunmaktayım.

Amacımız Yüce Rabb'in verdiği gizlenmiş şifalara ulaşmak ve bu dertten kurtulmaktır.

Elimizden ne geliyorsa , ne öğrenmişsek ve ne biliyorsak hep birlikte hareket etmek dileklerimle. Artık ben de buradayım

Rabbim herkese acil şifalar versin.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoş geldin, sefa getirdin
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Mehmet hocamın diğer reklamcı ve gözlerini para hırsı bürümüş şahıslar arasından ayrılmasının ardından ben de orayı terk etmiş bulunmaktayım.

Amacımız Yüce Rabb'in verdiği gizlenmiş şifalara ulaşmak ve bu dertten kurtulmaktır.

Elimizden ne geliyorsa , ne öğrenmişsek ve ne biliyorsak hep birlikte hareket etmek dileklerimle. Artık ben de buradayım

Rabbim herkese acil şifalar versin.
    Hoşgeldiniz hocam değerli katkılarınızı bekliyoruz...

Banned
    eyvallah arkadaşlar aynı şekilde hep birlikte güzel paylaşımlar ve etkileşimler olacak inşallah

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar öncelikle yeni sitemiz hayırlı uğurlu olsun.Beni almadan nere gidersiniz be ya.Yaz tatilinden dolayı bir aydır siteye giremiyordum döndüğümde bir bakayım dedim aman Allah'ım neler olmuş neler,sonuçta bu tedavi ve sizler olmayınca o sitenin hiçbir önemi yoktu ve başladım sizleri aramaya bir arkadaşa özelden mesaj attım sağolsun cevap verdi ama sitenin adını yazmamış neyse ben internette ısrarlı aramalarım sonucu sizleri buldum.
    Evet Miracle,invincible ve diğer arkadaşlar i.a yola beraber devam edeceğiz.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar öncelikle yeni sitemiz hayırlı uğurlu olsun.Beni almadan nere gidersiniz be ya.Yaz tatilinden dolayı bir aydır siteye giremiyordum döndüğümde bir bakayım dedim aman Allah'ım neler olmuş neler,sonuçta bu tedavi ve sizler olmayınca o sitenin hiçbir önemi yoktu ve başladım sizleri aramaya bir arkadaşa özelden mesaj attım sağolsun cevap verdi ama sitenin adını yazmamış neyse ben internette ısrarlı aramalarım sonucu sizleri buldum.
    Evet Miracle,invincible ve diğer arkadaşlar i.a yola beraber devam edeceğiz.
    Hoşgeldin kazakcemil değerli paylaşımların her zaman önemli olacak bizler için