Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Proscar i biraktim asiri cinsel istek ve libido artisi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam gerek finans yada dutasin kisirlik yaptigina dair bilimsel veri yok ki . ki bunlar vucuttaki hormonu tamamen bitirmiyor sadece baskiliyor benim gibi birakincada eskisinden daha beter bi cinsel istek ve libido artmasi yasayabiliyorsun birakinca dokulmem oldu ama ben bunu body yapmamla beraber artanndht nin finans tarafindan bloke edilememeaine bagliyorum.illaki yan etki olcak ama bu senin bunyenle alakali. Ayrica finans dht yi baskiladigi surece bir tek tel sacin bile dokulmuyor donguye felan girmiyosun yani bende oyle oldu . elimle asilsam bile bi tel gelmiyordu
    Hocam sende benim gibisin bende de finas androcur felan kullanmadan önce aşırı istek vardı. Kendimi harbiden coskun gibi hissediyordum beni de normale çevirdi diyebilirim. Acaba bıraktıktan sonra efsane geri mi donucek sence son olarak dediğine katılıyorum içerden DHT blocklayinca saclar sapasağlam oluyor bizzat kendimden biliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Muzdarip hocam bu birazda yasla alakali bence cok uzun bi sure kullanirsaniz donusu belki zor olabilir ama genc yasta birakirsaniz illaki vucut tolere edcektir diye dusunuyorum keske sabitleyebilsek su hormonlari bari ayarinda yavas yavas dokulse gercekten bazilarinda cinsel istek ve libido cok fazla olabiliyor birazda genetik yatkinligin varsa 30 da dokulecekse 20 de dokuluyor sizin fotolara baktim baya guzel sonuc elde etmissiniz bence yavas yavas androcouru azaltin alistira alistira . bi anda dokulmezsse insan kabulleniyor yani bi yastan sonrada aman olmasada olur diyebiliyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zaten her insanin saci yavas yavas dokuluyor kiminde cok erken bu zor bi durum kiminde otuzunda kiminde kirkinda yasi 40 olupta sirma gibi saci olan insan azdir.benim kendimde gozlemledigim dht yuksekse dokulme artiyor normal seviyelerde olursa dokulme cok az yani idare eder dht normalin altina inersede bildigin firca sapi gibi oluyor koparmaya calis koparanaslzssin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ne mevsimsel dokulme ne stres ne sapka ne baska bisey saci doken dht ennazindan bende oyle ne kadar baskilarsak okadar koruruz bi yastan sonra dht uretimi zaten azalcagindan dokulmede hafifliyor benim dusuncem bu

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlerde belki skalpta dhtyi tamamen bloke edecek ilaclar bulunur bu dertten tamamen kurtulurz ozamana kadar tedaviye devamm

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234