Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Finansteride teatesteron artısı

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ilk baslarda olmamıstı bir sene sonunda artıs oldu sizce kullanmaya devam ediyimmi yada aramı vereyim ????
    Bırakırsan çok dökülür
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar bir hafta ara verdim sorun cozuldu libido normal sac dokulmsi sifir ayrica ozgur kardesim tesekurler nane cayi gercekten bi mucize
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bir hafta ara verdim sorun cozuldu libido normal sac dokulmsi sifir ayrica ozgur kardesim tesekurler nane cayi gercekten bi mucize
    Hocam bu nane çayını nerden aldınız aktara gittim nane çayı için nane-limonlu vardı bende almadım sizdeki nasıl ve nerden aldınız ?
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aktara gerek yok hocam ister manavdan yaş al kurut istersen kurusunu al suyu kaynat sonra kuru nanaeyi dok on dakka demlensin iste nane cayi
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ne kadar su koyuyorsun hocam ne kadar nane koyuyorsunuz birde.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bi bardaga üc tatli kasigi koyuyorum ama cok fazla icmeyin libido sifirlanmasin harbiden etkili yani bendeki o libidoyu nasil dusurdu anlamadim gunde iki bardak ideal bence
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Arkadaslar son zamanlarda saçlarimin bazi bolgelerinde seyrelme vardi. 2 senedir finasterid kullaniyorum. Yüzünüzde yağlanma ve sivilce var ise gunde 2 bardak nane çayı olayı çözüyor. Dht azaliyor testesteron fırlıyor.. Nane çayının şu özelliğini farkettim. Cinsel istek azaliyor fakat sevişme durumuna geldiginiz de sizi yarı yolda birakmiyor. Testesteron arttigini sivilce ve libido haricinde kulak aralarının kokusundan da anlayabilirsiniz.. İlginç demi ? Ama gerçek banyo yapın temiz olun farketmez. 1 saat sonra kulak arkasina elinizi değdirin.. Kokuyu farkederseniz testesteron artmış ve sebum artışı olmuştur.. Nane çayını kullanin sonrasında 1 hafta yıkanmazsaniz bile kokmuyor o bölge ve sivilceler , yağlanmalar bitiyor. Finasterid kullananlar bu dediğimi yapsınlar. Saç dökülmesi 20 li yaşlarda başlarsa eğer 35 e kadar koruyun o saçları. Tedaviyi bıraksanız bile çok az seyreklik ile kurtarıp ekim ile işi tamamlarsınız.

Alıntı alexandrosanz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar son zamanlarda saçlarimin bazi bolgelerinde seyrelme vardi. 2 senedir finasterid kullaniyorum. Yüzünüzde yağlanma ve sivilce var ise gunde 2 bardak nane çayı olayı çözüyor. Dht azaliyor testesteron fırlıyor.. Nane çayının şu özelliğini farkettim. Cinsel istek azaliyor fakat sevişme durumuna geldiginiz de sizi yarı yolda birakmiyor. Testesteron arttigini sivilce ve libido haricinde kulak aralarının kokusundan da anlayabilirsiniz.. İlginç demi ? Ama gerçek banyo yapın temiz olun farketmez. 1 saat sonra kulak arkasina elinizi değdirin.. Kokuyu farkederseniz testesteron artmış ve sebum artışı olmuştur.. Nane çayını kullanin sonrasında 1 hafta yıkanmazsaniz bile kokmuyor o bölge ve sivilceler , yağlanmalar bitiyor. Finasterid kullananlar bu dediğimi yapsınlar. Saç dökülmesi 20 li yaşlarda başlarsa eğer 35 e kadar koruyun o saçları. Tedaviyi bıraksanız bile çok az seyreklik ile kurtarıp ekim ile işi tamamlarsınız.

hocam peki 2 senede ne gibi faydalarını gördünüz gözlemleriniz nelerdir.Birde nane çayı olarak hangisini tavsiye edersin marka vb.

2 senedir saçlarım ayni ve dökülen yerler de çıktı. Herhangi bir sorun yok kullanmaya devam ediyorum. Fotolar var bak profilimden Naneyi aktardan alıyorum. Marka falan önemli değil. Hepsi ayni işi yapıyor kardeşim.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123