Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: merhaba...

merhaba...

.....com dan çoğunuz beni tanırsınız o forumdaki General kardeşimin tavsiyesiyle deneyimlerimizi burada da paylaşacağız.Kolay gelsin herkese...
    Konu Miracle tarafından (10.12.2015 Saat 09:15 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz hocam yeni bilgiler ve tecrübeler bizim için çok iyi olacak. Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

Yeni Üye
    Hoşgeldin...
    Deneyimlerini düşüncelerini ve Araştırmalarını burada da izleyeceğiz.
    Hayırlısı olsun..

Katkilariniz ve tecrübelerinizi bizimle paylaşacak olmanız çok II oldu merakla beklioz

Alıntı pharmacista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .....com dan çoğunuz beni tanırsınız o forumdaki General kardeşimin tavsiyesiyle deneyimlerimizi burada da paylaşacağız.Kolay gelsin herkese...
    Orada ki general misin yoksa beraber bu konuya mı yazacaksınız anlamadım ? Konu başlıkları var zaten niçin bu konu açıldı burada ne bilgisi vereceksiniz ??

Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orada ki general misin yoksa beraber bu konuya mı yazacaksınız anlamadım ? Konu başlıkları var zaten niçin bu konu açıldı burada ne bilgisi vereceksiniz ??
    Bu siteye yeni gelmişler merhaba diyorlar bi nevi. Artık burda da paylaşım yapacaklarmis.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu siteye yeni gelmişler merhaba diyorlar bi nevi. Artık burda da paylaşım yapacaklarmis.
    Zaten engel yokki paylaşıma her gelen merhaba mı diyor önce...

İsteyen diyebilir bi engel yok. Boşa uzatma istersen konuyu

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsteyen diyebilir bi engel yok. Boşa uzatma istersen konuyu
    Haklısın

Alıntı pharmacista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin benim de bahsettiğin sitede nickim racing idi hatırladınmı bilmiyorum ama senin hakkında yanılmıyorsam eczacı olduğun ve saç beyazlaması hakkında bir çok ürün kullandığındı doğru hatırlıyorsam karşınızda saç beyazlaması hakkında Türkiye nin en donanımlı bilgisine sahip bir arkadaşımız var.

Sayfa 1/2 12 SonSon