Sayfa 2/56 İlkİlk 12341252 ... SonSon
559 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu dutasterid gerçekten çok enteresan. hem daha çok dht baskılıyor hemde kullananlara göre yan etkileri daha da az. finasterid 1mg kullananlarda genel olarak menide hafif sıvılaşma(sulanma) vardır.(bunun nedeni sperm miktarının bir miktar azalması ama sperm kalitesinde değişme olmuyor.). ama dutasterid kullananlarda sanırım böyle bir şey bile pek görülmüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dutas icince canim daha bir cok sıkılıyor Etraf da berbat, kadinlar hamami.. Disari pek cikmiyom

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutas icince canim daha bir cok sıkılıyor Etraf da berbat, kadinlar hamami.. Disari pek cikmiyom
    kardeş avodartı kullanmaya devam ediyormusun.

bu arada cennete düşmüşsün haberin yok. ya erkekler hamamı olsaydı...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dutasterid kullananlar kaç mg alıyor ? Ben 1 mg alıyorum yeter mi ki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş sen ne kullandığının farkında mısın acaba. nerede gördün,nereden duydun 1mg dutasterid kullanıldığını. aldığın avodart ın prospektüsünde bile günde 0,5mg yani 1 tablet diyor. niye böyle bir maceraya atıldın anlamış değilim.

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ya da 3 günde bir 0.5 mg lık kapsül öneririm yarılanma ömrü uzun ve fazlası zarar. Herne kadar dutas yanetkisi az densede hormon dalgalanması yapmadan hissettirmiyor. uzun vade çok daha kötü yanetkilere sebep olabilir. Bu tabi benim şuanki düşüncem uzun vade araştırma sonuçları çıktığında netleşir herşey risk almayın derim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haftada 2 devam. Bir de tüm kafama 108 lazer yapıyorum İkisinin de iyi geldiğini hissediyorum. Saçlarımda hareketlenme var. Biraz renk almış tüyler görüyorum.

Dutası bırakıcaktım ama vazgeçtim. 6 ay 1 hafta oldu. Devam!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu cihazı size iyi niyetle tavsiye ediyorum Bu cihazın farkı lazerler birbirine çok yakın ve 54 tane!. Ayrıca 160 hz'de çalışıyorlar. Lazer saç kliniklerindeki makinelerde hep 160 hz kullanılıyor "muş".

Fiyatı da çok uygun. Tavsiye ederim.. İlla ki faydası vardır..

Laser Hair re Growth Treatment with More Power Than Any Hair Regrowth Combs | eBay

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yalnız ben buna 4 tane ayak yapıştırdım. Yoksa havada 15 dk tutmak olacak iş değil..

Vertex kısmına cihazı koyuyorum. Ayaklar sayesinde direk kafamda kendi kendine duruyor

Moderatör
    GlaxoSmithKline Publishes Japanese Dutasteride Hair Loss Study Results | The end of hair loss and balding by 2020
    ilacın üretici firması gsknin japonyada yaptıgı bir çalışma dutla ilgili

Sayfa 2/56 İlkİlk 12341252 ... SonSon