Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Yeni tedaviye başlıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Folixir losyonu 2 ay kullandim etki etmediydi firmaya mail attim setini kullan dedi 200 tl oda gercekten iyi sonuc vercegini bilsem alirdim
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı raprap1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Folixir losyonu 2 ay kullandim etki etmediydi firmaya mail attim setini kullan dedi 200 tl oda gercekten iyi sonuc vercegini bilsem alirdim
    Hocam ful set + 2ml losyonda fazladan kullanıyorum en iyisi burda kesin sonuca varmak için 4-6 ay arası kullanıcağım. Yılbaşından sonra kontrole gidip saç analizi yaptıracağım meral hocaya, 4-6. aylarda birdaha işe yarıyormu ful setle göreceğiz. Benim yağlanmam 4ml ile bayağı düştü bunuda belirteyim dökülme devam ediyor hala 3-3,5 ay devam eder demişdi yani 1-2 ay sonra anlayacağız dökülme durursa devam etme potansiyeli var derim. Çok kararsızım ama eğerki işe yarasada insanların bunu kullanmasıda zor çünkü 300 tlye yakın benim kullandığım set maddi durumum iyi çok şükür ama herkes karşılayamaz bu miktarı..

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ful set + 2ml losyonda fazladan kullanıyorum en iyisi burda kesin sonuca varmak için 4-6 ay arası kullanıcağım. Yılbaşından sonra kontrole gidip saç analizi yaptıracağım meral hocaya, 4-6. aylarda birdaha işe yarıyormu ful setle göreceğiz. Benim yağlanmam 4ml ile bayağı düştü bunuda belirteyim dökülme devam ediyor hala 3-3,5 ay devam eder
    demişdi yani 1-2 ay sonra anlayacağız dökülme durursa devam etme potansiyeli var derim. Çok kararsızım ama eğerki işe yarasada insanların bunu kullanmasıda zor çünkü 300 tlye yakın benim kullandığım set maddi durumum iyi çok şükür ama herkes karşılayamaz bu miktarı..
    Devam et sen folixire 1 aylik siparis vermisin onuda bitir suanlik sacin iyi durumda minoxile hic bulasma
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı raprap1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devam et sen folixire 1 aylik siparis vermisin onuda bitir suanlik sacin iyi durumda minoxile hic bulasma
    Bugün geldi elime valla neyse artık dediğin gibi folixire devam edeyim bide bir kullanıcının resmini falan isteyeceğim meral hocadan etkisini göstermiş, moral depolamak için

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar neredeyse 2 aya yakın olacak folixir kullanımım Ancak bir ilerleme yada gerileme görmedim 4 şişe losyon bitirdim 5.şisenin başlarındayım bu üründen çıkardığım sonuç: saçlara kesinlikle iyi geldiği ancak öyle ahım şahım bir saç çıkarma etkisi yok, şakaklarım miyatürleşmiş saçlarla dolu bunların çokdan saça dönüşmesini bekliyordum ama banamısın demedi. Bende folixirin korumasını minox-dut ile güçlendirme kararı aldım. Yeni tedavimi düzelttim burayada yazayım:

3 ml folixir(sadece akşam) + şampuan(her sabah) + tablet(günde 2 kere) + saç kremi(her sabah)

Minoksidil (sabah-akşam)

Ketoral şampuan (haftada 2 kez)

Açıkcası çok kısa zamanda çok büyük bir etki bekliyorum çünkü tüy diyeceğim saç yok neredeyse hepsi 2-3 santim ve üzeri birde bunun böyle kalması uzamaması DHT'nin işareti olduğunu biliyorum yani Ancak seyrelip kalmasınıda androjen reseptörü azlığına bağlıyorum abimin bu yaşlarda durumu baya kötüydü benimse çok daha iyi, Buda kendimi tanıma aşamasında ki düşüncelerim, İnşAllah böyledir..
    Konu interlove tarafından (31.12.2015 Saat 08:10 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende proscara başlamayı dusunuyorum bu konuda fıkırlerı olanlar yorumlarınızı esırgemeyın yaş 22 ne dıyorsunuz faydasını goren warmı uzun vadede proscarın.
    Konu rahman1642 tarafından (28.12.2015 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoksidil 2.gündeyim folixir 55.gündeyim saçımın güncel durumu, çok şükür saçlarımda siyahlaşma ve kalınlaşma hissediyorum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12