Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Bazi sac tiplerinde testesteron dht den daha yıkıcı bir etkiye sahip olabilirmi

Bende 1/4 1 kutu proscar bitirdim yanında miracle losyonla birlikte dökülmem azaldı ama ben yinede saçımın %70'inin dökülme sebebini testo fazlalığına baglıyorum. Bu testo testini nasıl yaptırabilirim ve tedavime nasıl devam etmeliyim sizce?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bugün sırtımdaki 5senedir geçmeyen sivilceler için doktora gittim sarıyer ismail akgün devlet hastenise doktor bana ( TESTESTERON testi yaptır yanıma gel dedi ) sivilce karaçiğer yağlanmasından olmazmı diye sorunca ben tersledi beni testesterondan olur dedi deneyımlı arkadaşlar varsa hangi ilacı verıyorlar testesteron yuksekse ( PROSCAR,AVODART GİBİ İLAÇLARMI )
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün sýrtýmdaki 5senedir geçmeyen sivilceler için doktora gittim sarýyer ismail akgün devlet hastenise doktor bana ( TESTESTERON testi yaptýr yanýma gel dedi ) sivilce karaçiðer yaðlanmasýndan olmazmý diye sorunca ben tersledi beni testesterondan olur dedi deneyýmlý arkadaþlar varsa hangi ilacý verýyorlar testesteron yuksekse ( PROSCAR,AVODART GÃBà ÃLAÇLARMI )
    sivilce icin kremler var o tarz oral ilaclat vermez doktor.Kendi kendine recete yazma doktorun yonergelerini dinle derim
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12