Sayfa 1/4 123 ... SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rectiwa anti hair loss

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rectiwa anti hair loss

İçeriği çok iyimiş kullanan varmı acaba

Ben serumunu kullanmayı düşünüyorum , içerik güzel nano liposome'da kullanışmış.İki günde bir kullanılması da çok işime geliyor lakin internette bir tane olumlu yorum yok.Deneyimli üyelerimiz fikirlerini belirtirlerse güzel olur.

Buda içerik;

http://rectiwa.com/Sayfalar/ETKEN__MADDELER

SaçımınDoktoru Üyesi
    fiyati nekadar dostum bu ürünün? gün asiri kullaniliyo olmasi ilgimi cekti.
    türkiyede üretilen bir ürün degildir umarim.

Hocam aylık kürü 90 tl diye biliyorum, Türk firması üretmiş.Almanya da alerji,ph ,yan etki testleri yapılmış bir laboratuvarda.
    Konu hayal00 tarafından (07.06.2016 Saat 05:44 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hayal00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aylık kürü 90 tl diye biliyorum, Türk firması üretmiş.Almanya da alerji,ph ,yan etki testleri yapılmış bir laboratuvarda.
    internette kullanici yorumlarini arastirmak pek mantikli degil cünkü en kolay manupule edilecek seylerden biri.

sikayet sitesine ürün hakkinda sikayette bulunulmus ama günlük 3 tel saçim dökülüyodu
    kullandiktan sorna yine 3 tel dökülüyo yazmis kullanici

https://www.sikayetvar.com/rectiwa-s...aclarimi-doktu
    ciddi bir firmami acaba arkadaslar takip eden var mi bunlari.
    beni bilen bilir sahtekarlari buradan 1-2 kere ifsa ettim ama bu firma bana güvenilir geldi.

Hocam firma hakkında hiç bilgim yok , ürün hakkında netleşen şeyler olursa sizde bilgilendirin buradan.Ayrıca "Üzüm çekirdeği ekstraktı Procyanidin etken maddesi içerir." diyor etken maddeler kısmında, bu etken yeterli miktarda bulunuyorsa saç çıkışı da olabilir ama ürünün böyle bir iddası yok okuduğum kadarıyla .

SaçımınDoktoru Üyesi
    ürünü siparis ettim ve bugün elime ulasti az önce ilk defa kullandim. fiyati 90 tl mis
    kutusu ve siseleri cok kaliteli. 90 tl nin 15 i kesin ambalaja gidiyordur daha önce spectral f7 gibi ürünler kullanmistim
    bilen bilir dslabor un ürünleri ambalaj konusunda cok iddialidir. rectiwa da bu konuda dslaboraties i örnek almis sanirim.
    kutu icinden 4 adet sise cikiyor. her siseyi 3 seferde kullanmak gerekiyormus
    kullanma talimatinda nemli saça uygulayin felan yazmista mantigini nedir belirtmemisler. aksam aksam saçlarimi yikamak isime gelmedi için bunun yerine
    önce dermastamp uyguladim sonra sürdüm.
    serum koyu renkli ama ilginç eli veya derimizi boyamiyor. çok hizli emildigini söyleyemem.
    ama sisesi cok güzel damlalik gibi bisey saç köklerine ve aralara cok rahat uygulaniyor.
    losyonun en az 6 saat saçta durmasi gerekiyormus o yüzden yatma vakti sürdüm. birazdan yaticam umarim sabah bütün saçi
    yastikta birakmayiz

SaçımınDoktoru Üyesi
    kullanlar var mı

Banned
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ürünü siparis ettim ve bugün elime ulasti az önce ilk defa kullandim. fiyati 90 tl mis
    kutusu ve siseleri cok kaliteli. 90 tl nin 15 i kesin ambalaja gidiyordur daha önce spectral f7 gibi ürünler kullanmistim
    bilen bilir dslabor un ürünleri ambalaj konusunda cok iddialidir. rectiwa da bu konuda dslaboraties i örnek almis sanirim.
    kutu icinden 4 adet sise cikiyor. her siseyi 3 seferde kullanmak gerekiyormus
    kullanma talimatinda nemli saça uygulayin felan yazmista mantigini nedir belirtmemisler. aksam aksam saçlarimi yikamak isime gelmedi için bunun yerine
    önce dermastamp uyguladim sonra sürdüm.
    serum koyu renkli ama ilginç eli veya derimizi boyamiyor. çok hizli emildigini söyleyemem.
    ama sisesi cok güzel damlalik gibi bisey saç köklerine ve aralara cok rahat uygulaniyor.
    losyonun en az 6 saat saçta durmasi gerekiyormus o yüzden yatma vakti sürdüm. birazdan yaticam umarim sabah bütün saçi
    yastikta birakmayiz
    hocam kullanıma devam etmediniz mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    1ay boyunca kullandim bitti serumlar. sonra yine almak istedim yurtdisina cikmadan 1 gün önce bi eczaneye ugradim orda da sansima serum kalmamisti bende sampuanini aldim simdi onu kullaniyorum-
    sampuandan bi beklentim yok ama onuda tavsiye ederim saçlara hacim kazandiriyor.

serumu kullandiktan sonra dökülmem gercekten azaldi artik ondan mi oldu deniz suyu tatil ortami felan mi iyi geldi bilemiyorum ama
    hala masallahi var saçlarin. özellikle yikamadan sornra geriye tarayip lavobodakileri sayiyorum felan 2-3 tane kirik saç disinda fazla kayip yok.
    bi arkadas daha var kullanmaya baslayan özelden mesajlasmistik hayal00 onada sormak gerek memnun mu diye.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon