Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
122 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Beyazlamasına Karşı Chlorella Başladım (Saç Beyazlaması Nasıl Önlenir)

Hybrid View

Saç Beyazlamasına Karşı Chlorella Başladım (Saç Beyazlaması Nasıl Önlenir)

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  chlorella.jpg
Görüntüleme: 523
Büyüklüğü:  16.0 KB (Kilobyte)
ID:	350

35 gün sonraki resmimi ekliyorum arkadaşlar günde bir chlorella kapsül kullandım.

Eklenti 929

Saç beyazlamasında chlorella kullanımı çok yaygın olmasa da bir çok mecra da dile getirilen bir mevzu oldu. Özellikle bundan ilk bahseden Ünlü Türk doktor Mehmet ÖZ oldu. Bende kulak üstü bölgedeki saç beyazlamalarına karşı birazda deneysel olması amacıyla chlorella başladım. 100 Kapsül yaklaşık günde bir kullanımla 3.5 aya yakın gidecek. Dermorolleri o bölgede de kullanarak pigment üretimini tahrik edeceğim. Süreçle birlikte resim ve gelişmeleri paylaşacağım. Bakalım saç beyazlamasında ne kadar etkili olacak çalışmam.İlk resmi ekliyorum yaklaşık 3 ay sonra tekrar çekip koyacağım o zaman hep birlikte bir faydası olup olmadığını göreceğiz.

Not : yukarıda belirttiğim hususlar yalnızca uzman kişi yorumlarından yola çıkılarak kişisel deneyimlerime dayanmaktadır chlorella canlısından elde edilen ürünler işe yaramayabilir yahut sizi tatmin etmeyebilir
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Screenshot_2014-08-29-10-24-38.jpg‎   Screenshot_2014-10-31-10-35-32.jpg‎  
    Konu Miracle tarafından (06.07.2017 Saat 10:27 ) değiştirilmiştir.

Miracle hocam dermarollerın ve chlorella nın mevcut saçların beyazlaşmasını engelleme ve mevcut beyaz olan saçları eski rengine döndürme gibimi bir katkısı var acaba.

Alıntı yucelkaracalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam dermarollerın ve chlorella nın mevcut saçların beyazlaşmasını engelleme ve mevcut beyaz olan saçları eski rengine döndürme gibimi bir katkısı var acaba.
    Evet bu yönde oldukça olumlu geri dönüşler var ve Mehmet ÖZ çok güvendiğim ce saygı duyduğum bir isim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    nedir bu hapmı? yan etkileri falan varmı bunuda?

Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nedir bu hapmı? yan etkileri falan varmı bunuda?
    Teknik olarak hücre duvarı parçalanmış su yosunu. % 70 protein e sahip tek besin. B12 dahil bir çok vitamin var. Asıl etkisi antioksidan ve hücre yenileyici olması. Dolayısı ile yanetki yapacak bir besin değil.

Peki nekadardır nerde satılır

miracle
    Guest
    50 tl civarı unuttum açıkcası solgar üretimi şu linkten inceleyebilirsinizhttp://www.solgaronline.co.uk/Chlorella--100-Vegicaps_p_744.html

Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 tl civarı unuttum açıkcası solgar üretimi şu linkten inceleyebilirsinizhttp://www.solgaronline.co.uk/Chlorella--100-Vegicaps_p_744.html
    Sağol deneyelim inşallah işe yarar.

Yeni Üye
    gelışmeleri paylaşırsanız takıp edelım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Daha önce incelediğim ve denemek istediğim bir üründü. Saç dökülmesine yoğunlaşınca geri planda kalmıştı. Sonuçlarınızı merakla takipteyim.

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon