Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
50 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 15.01.2016 Saç ekimim

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu agzim acik izledim yalniz ya şaheser gibi yeminle

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoyu agzim acik izledim yalniz ya şaheser gibi yeminle
    ekim için bişey demiyorum adam işi biliyor.fakat kişinin saçları balık sırtı tarzı taranmış açıklıklar tam kapanmadığı için bir nebze görünmemesi için..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

zavkvavk güzel temennilerin için teşekkür ederim. Donör bölgemin baya sağlam olduğu ilerisi için 2000-3000 greft daha çıkabileceğini söyledi Erkan Bey.Kökler alındıktan sonra da %85 90 ı 3lü tel şeklinde olduğunu belirttiler. Olay aslında yaptıracağınız ekibe güvenip kendinizi teslim etmenize bağlı.Benim güvenimi kazandıkları için çekincelerimi bir kenara bıraktım.

uzman vertex bölgesinde de açıklığı olduğu için adamın 5000 greft bile yeterli olmamıştır, ama tek seansta da daha iyisi olabilir mi zannetmiyorum.
    Konu heavenorinferno tarafından (20.01.2016 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    kardeş ekim başarılı olmuş gibi duruyor,inşallah istediğin sonucu alırsın..iyileşme sonrası resimleri atabilirmisin?bende geçen bir yere gittim 4000 greft yeterli olur dedi(1 greft=2,5 euro)şu anda ekim düşünmüyorum sitedeki tedavileri deneyeceğim fakat istediğim sonuca ulaşamazsam mecbur ektirecez..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mrzl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş ekim başarılı olmuş gibi duruyor,inşallah istediğin sonucu alırsın..iyileşme sonrası resimleri atabilirmisin?bende geçen bir yere gittim 4000 greft yeterli olur dedi(1 greft=2,5 euro)şu anda ekim düşünmüyorum sitedeki tedavileri deneyeceğim fakat istediğim sonuca ulaşamazsam mecbur ektirecez..
    çok pahalı değil mi yav? o paraya yurtdışında bile ektirebilirsiniz bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kazık yemeyin dikkatli olun. 1 greft 2,5 euro. 4000 greft 10.000 euro yani 33.000 TL. Ben 3000 grefti 3000 tl ye ektirdim. Uyanıklara dikkat.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazık yemeyin dikkatli olun. 1 greft 2,5 euro. 4000 greft 10.000 euro yani 33.000 TL. Ben 3000 grefti 3000 tl ye ektirdim. Uyanıklara dikkat.
    Senin saç ektirdigini bilmiyodum hocam şaşırdım. Kaç ay oldu ve istediğin sonucu aldin mi?

hocam öncelikle geçmiş olsun ekiminiz ön çizgi olarak güzel duruyor ve temiz bir ekim olmuş yani başarılı.
    önemli olan bundan sonrası,greftlerin ne kadar tutacağı ne kadar fire vereceği.inşallah şok dökülme evresini en az dökülmeyle atlatırsınız hatta 0 kayıpla atlatırsınız.
    diğer yandan 1 grefti 2.5 euroya eken doktoru fiyatından anladım ben arkadaş adını söylememiş ama. o doktor gerçekten işinin ehli olan bir doktordur yaptığı işler fire vermez.micromotor kullanmaz manuel punchla tek tek ugrasarak alır greftleri ve çok temiz çok doğal bir iş çıkarır.o parayı hakeder mi haketmez mi tartışılır ama benim de hepinize naçizane tavsiyem her hıyarım diyene elinizde tuz koşmayın. ucuza ekim yaptırıcam diye merdiven altı yerlerde ne üdüğü belirsiz insanlara gitmeyin,tek sıkımlık olan donörlerinize yazık etmeyin...

edit: hocam bir de fotolarını yükle pc ye büyülterek tek tek say greftleri işaretleyerek.dalga gecmiyorum bunu yapan arkadaşlar vardı diiğer forumlarda. bak bakalım gercekten doktor sana dediği kadar greft ekmiş mi? ne olursa olsun samimiyet ayrı şeydir iş ahlakı ayrı şeydir. bu memlekette olan şarlatan ve yalancı dunyanın hiçbir yerinde yok. ben öyle 5 bin deyip de 3 bin çıkan çok ekim gördüm.
    Konu hsnsrbst tarafından (21.01.2016 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.

hsnsrbst güzel temennileriniz için teşekkür ederim. Kişisel görüşüm ister 5 bin ver ister 30 bin genelde işin belirleyicisi Dr değil sağlık çalışanlarıdır. Micromotor ve manuel punch konusunda görüşlerimiz ayrılıyor. Ben inanılmaz farklar olduğunu düşünmüyorum. Bahsettiğimiz meşhur Dr lar her şeyden önce açıklığı az insan alıp finasterid kullanmaları için baskı yapıyorlar. Bu da otomatikman sanki mucizeler yaratmışlar izlenimi veriyor. Mucize demek açıklığı az alanda değil çok alanda güzel işler yapmakla olur. Ben operasyon yaptırdığım ekibin çalışmalarını incelediğimde açıklığı fazla olan kişilerde çok güzel işler yaptıklarını gördüm.Haklarında olumsuz yoruma da rastlamayınca güvendim ve operasyonu yaptırdım.Söylediğiniz greftleri sayma konusuna gelirsek. Sabah 9'da hastanedeydim. Çıktığımda 22:35 olmuştu. Ben onların fazladan sarfettikleri o özveriyi gördükten sonra. Oturup da greftleri saymaktan hicap duyarım. Halbuki dediğiniz gibi saymak istesem çok rahat yapabilirim.Elimdeki fotoğraflar buna müsait ama dediğiniz çakallığı yapacak insanlarda size kendileri demez greftleri gelin çekelim diye. Zaten operasyondan önce düşünülen ve anlaşılan 4000 greft civarıydı. Donör bölgenin verimli olması ve operasyon ekibinin özverisi sonucu 4800-5000 civarı alındı.Bu alınan greftlerin %85 90 ıda 3 tel şeklindeydi. Anlayacağınız güvenebileceğiniz bir ekibe gitmek içinizi kemiren şüphelerden kurtulmanın en önemli yoludur bence.

Edit: Arkadaşlar 10.gün 1.ay,2.ay....12.ay fotolarını düzenli yükleyeceğim. Ekim düşünecek arkadaşlar için güzel bir referans olması için.
    Konu heavenorinferno tarafından (21.01.2016 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı heavenorinferno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hsnsrbst güzel temennileriniz için teşekkür ederim. Kişisel görüşüm ister 5 bin ver ister 30 bin genelde işin belirleyicisi Dr değil sağlık çalışanlarıdır. Micromotor ve manuel punch konusunda görüşlerimiz ayrılıyor. Ben inanılmaz farklar olduğunu düşünmüyorum. Bahsettiğimiz meşhur Dr lar her şeyden önce açıklığı az insan alıp finasterid kullanmaları için baskı yapıyorlar. Bu da otomatikman sanki mucizeler yaratmışlar izlenimi veriyor. Mucize demek açıklığı az alanda değil çok alanda güzel işler yapmakla olur. Ben operasyon yaptırdığım ekibin çalışmalarını incelediğimde açıklığı fazla olan kişilerde çok güzel işler yaptıklarını gördüm.Haklarında olumsuz yoruma da rastlamayınca güvendim ve operasyonu yaptırdım.Söylediğiniz greftleri sayma konusuna gelirsek. Sabah 9'da hastanedeydim. Çıktığımda 22:35 olmuştu. Ben onların fazladan sarfettikleri o özveriyi gördükten sonra. Oturup da greftleri saymaktan hicap duyarım. Halbuki dediğiniz gibi saymak istesem çok rahat yapabilirim.Elimdeki fotoğraflar buna müsait ama dediğiniz çakallığı yapacak insanlarda size kendileri demez greftleri gelin çekelim diye. Zaten operasyondan önce düşünülen ve anlaşılan 4000 greft civarıydı. Donör bölgenin verimli olması ve operasyon ekibinin özverisi sonucu 4800-5000 civarı alındı.Bu alınan greftlerin %85 90 ıda 3 tel şeklindeydi. Anlayacağınız güvenebileceğiniz bir ekibe gitmek içinizi kemiren şüphelerden kurtulmanın en önemli yoludur bence.

Edit: Arkadaşlar 10.gün 1.ay,2.ay....12.ay fotolarını düzenli yükleyeceğim. Ekim düşünecek arkadaşlar için güzel bir referans olması için.
    Fotolari guncelleyin hocam siz iyi bir referans olabilirsiniz.

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon